Líčení očí + práce na PC

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Revan 26. 1. 2008 00:37

sice je to kapku ot, ale taky bych doporucil cocky. Mam 4.5 dioptrii a nosim je denne uz 3 roky. Ani mi to neprijde. Rano mi to zabere tak 20 vterin a celej den se nemusim starat. A cenove to vychazi asi 5k za rok, coz je skoro zanedbatelna castka.
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 26. 1. 2008 10:35

to já mám sice jen -1,25 dioptrií, ale potřebuji je hlavně při řízení auta, s brýlemi jsem si nezvykla řídit.. no a mám je na tři měsíce za 1.150 Kč, ale někdy vydrží déle.
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod madeleine 26. 1. 2008 12:22

u mna osobne necitim ziaden rozdiel, ci som alebo niesom nalicena... rozdiel je skor ci mam okuliare alebo sosovky... tiez pouzivam antialergicke kvapky do oci, kedze sa oci dlhym ziranim na monitor menej zvlhcuju a v kancli mame strasne suchy vzduch...
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mawe47 26. 1. 2008 14:45

MgX > bezobrouckovy bryle mam, ale proste tech 5 dioptrii s tou "velikosti" oka za skly pohnou.
Navic ja cocky mit nemuzu ze zdravotnich duvodu a nad operaci sem nezvazovala, nosim bryle asi 10 let a tak nejak mi prijde, ze ke mne proste patri a ze bez nich bych si pripadala jako nahata ...

nojo, vsak to neprehanim, vseho moc skodi a kdyz to neni vzacnost na spesl prilezitosti, dost se to okouka a pak to ztrati efekt
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 27. 1. 2008 18:57

Chtela bych nosti kontakni cocky, ale bohuzel nemuzu ... :cry:
Mam tkz. bifokaly, coz jsou bryle, kde je cas dioptrii jinych, mam jine na blizko a jine na dalku... takze me to dost omezuje i ve vyberu bryli
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Předchozí stránka