Adidas Muhammad Ali Collection

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod zamis 10. 1. 2008 14:38

no jo, limitovana je beztak jen proto, protoze dobre vi, ze by jich vic neprodali
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Player. 10. 1. 2008 17:06

m0us3fr0mh0us3 píše:Nevypada zle, ikdyz ta hlava se me moc nelibi... Ale hlavne 4 tisice je na low end znacku jako je Adidas proste moc...

lol, ze low end. Pokial viem, tak ju nosi mnozstvo poprednych sportovych muzstiev ci jedincov.
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod stalingrad 10. 1. 2008 17:52

Moje rec.Ja osobne teda povazuji za low-end znacky typu kenvelo a new yorker a podobne hruzy....
stalingrad
Čtenář

Odeslat příspěvekod Mobil-man 10. 1. 2008 20:33

jj, taky tak... u kevnela nepoznam na omak, jestli to je vietcong nebo ne, material stejny.
Ale u adidasu - alespon tech hi tech materialu - to poznas, pokud nejsi ignorant
Material sportovnich veci je na jine urovni, nez obycejne veci.
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 1. 2008 21:12

Sportovní věci... takže taková mikina za 4 tisíce se nosí na sport jo? Nějak si nedovedu představit v jít v tom hrát třeba fotbal... nebo rugby :hm
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod stalingrad 10. 1. 2008 22:29

Dam ti priklad je rozdil kdyz hram futsal v triku Adidas s technologii climacool nez kdybych ho hral v obycejnem triku(v tom se hned zpotis,mas ho cele propocene).Samozrejme ta ma mikina neni na sport ale vim co tim chtel rict,proste ty veci od Adidasu sou kvalitka.Zkus si nekdy zajit treba do toho klasik Adidasu v Praze a uvidis co tam maji za pekne veci a kvalitni.A nemusi se jednat jen o ten klasik jde jen o to ze tam maji vic takovych elegantnich ktere nepotkas na kazdem rohu,protoze se vetsinou jedna o limitovane edice.Btw sportovni vec kdyz se rekne tak se vzdy nemysli ze v tom pujdu hrat fotbal ,de proste o to ze je to sportovni styl.A to ta mikina je.
stalingrad
Čtenář

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 1. 2008 23:29

No jasně, u sportovního oblečení (tj. opravdu sportovní, ne žádný styl) bych takovou cenu pochopil, protože to prostě má vlastnosti, materiál a podobně, které sportovec využije a potřebuje. Ale tím spíš mě zaráží, že je někdo ochoten dát 4 000 na relativně obyčejnou mikinu jen proto, že má na zádech toho pána... A tím spíš, že to za pár dní (týdnů) určitě vyjde z módy a nikdy už to nevemete na sebe...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod m0us3fr0mh0us3 11. 1. 2008 07:56

Player. píše:
m0us3fr0mh0us3 píše:Nevypada zle, ikdyz ta hlava se me moc nelibi... Ale hlavne 4 tisice je na low end znacku jako je Adidas proste moc...

lol, ze low end. Pokial viem, tak ju nosi mnozstvo poprednych sportovych muzstiev ci jedincov.
Ale je, vzdyt je to naprosto tuctova zalezitost, stejne jako je treba Kenvelo, pokud vezmu vpotaz material, design apod. Vsechny veci od Adidas se vyrabi s ohledem na cenu v Cine, Vietnamu, Tchaj-Wanu... Ta firma ma akorat znamy jmeno a dobre zvladnutej marketing, to je vsechno, material a design je u jejich obleceni naprosto standardni. Mam ti vypsat znacky obleceni, ktery povazuju za mnohem exkluzivnejsi zalezitost nez Adidas ? :)

Edit: podotykam, ze se bavim o obleceni pro bezny noseni.
mousefromhouse v1.3
m0us3fr0mh0us3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 11. 1. 2008 17:18

no tak pro bezny noseni to beru, to se mi libi jen malo veci od adidasu a taky jen malo jich ma vyssi cenu, nez za kterou jsou prodavany.
Ale najdou se i mezi oblecenim adidas originals (stylovky) opravdu dobry kousky.
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lu.kas 14. 1. 2008 11:32

m0us3fr0mh0us3: Ver, ze mezi Adidasem a Kenvelem nebo rakos vecma rozdil je ;) Jo, jasny, neni to high-end znacka typu co nosis ty.
A ze se to vyrabi v cine neni duovd samozrejme, je to kvuli cene pracovni sily. Al stejnou kvalitu bys vyrobil v USA za dvojnasobnou cenu, ne za lepsi material, ale za cenum pracovni sily. Sikmovoky vyrobi veci v takovy kvalite, jaky si zadavatel rekne a zaplati. Kdyz nekdo fabrice rekne, ze chce vyrobit ***** tricko za dolar, vyrobi ho. Kdyz nekdo za 10 dolaru, taky ho vyrobi, a budou tomu venovat vetsi pozornost, lepsi materialy... Navic vystupni kontrola, oproti vietnamskejm a spol... ;)

Ale jako ja bych 4k za mikinu teda taky nedal...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Předchozí stránka