pánská chlouba

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Caddy 31. 12. 2007 13:49

koukam, ze se tu rozmahaji fotky....za chvili bude obrazovy doprovot i v te rubrice, jakym smerem visi penis, ne? :-D
Caddy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 31. 12. 2007 13:51

Ja bych spis ocenil fotodokumentaci v tomhle topicu :)

Tedy jen od prispevovatelek tam :-)
Naposledy upravil lu.kas dne 5. 1. 2008 12:45, celkově upraveno 2
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 31. 12. 2007 15:57

ja bych dal zas novou fotku, myslim že mi oněco přichlupatěl hrudník, ale taky mi trochu narostl pivásek, takže radši né... stydím se :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 3. 2008 01:20

tak tohle bývalo... :eh
Obrázek

Slečna cosi říkala o holení, tak sem to tentokrát vzal komplet i s hrudníkem... :? :!:

Doufám že sem neudělal chybu, uvidí se v budoucnu.. :o :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 19. 3. 2008 08:48

Marku mas peknou postavu (pokud je tvoje), takovou akorat...a hlavne se mi libi na klukach takovy ty "svaly" v oblasti dolni casti bricha....to ma muj pritel taky mnamiii jamiii :-P
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 3. 2008 23:27

Noovo ty svaly jak myslíš má snad každý kluk ne?? Ale to asi nebudou svaly nebo nevím ale ja je nijak neposiluju ani nevím jaky by se to dalo... :hm

Jo a ted momentálně tak pěknou postavu nemám, přes zimu sem chodil poprvé za život do posilky ale taky hodně jedl takže su spíš takovy do kulata, pupek trochu větší no... :oops: :(

Konečně začíná jaro, bude víc pohybu, budu muset to zakulacení zase vytvarovat... 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 21. 3. 2008 00:02

co furt řešíš, tyjo :-P
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 21. 3. 2008 08:27

MarkFX píše:Noovo ty svaly jak myslíš má snad každý kluk ne?? Ale to asi nebudou svaly nebo nevím ale ja je nijak neposiluju ani nevím jaky by se to dalo... :hm

Jo a ted momentálně tak pěknou postavu nemám, přes zimu sem chodil poprvé za život do posilky ale taky hodně jedl takže su spíš takovy do kulata, pupek trochu větší no... :oops: :(

Konečně začíná jaro, bude víc pohybu, budu muset to zakulacení zase vytvarovat... 8) /quote]


prave proto jsem dala ty svaly do uvozovek :wink: ....no nema to kazdy kluk prave....kolik si jich videl panacku :twisted: :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LamB 23. 3. 2008 18:24

ja mel krasnou holou hrud a vypracovane telo pak sem prestal sportovat zacal vic chlastat a krasne telo je fuc :))

jinak hrudnik mam chlupatej jen malinko z dalky to neni videt, stejne tak jako ramena tam par chlupu taky mam to me vadi mnohem vic nez na hrudniku, zatim je to ovsem jeste v norme ale s pribivajicim vekem to bude asi horsi
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 23. 3. 2008 18:27

hlavne nazapomen napsat ze mas chlupaty zada
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LamB 23. 3. 2008 18:41

ale to me nevadi tam si nevidim :D ono toho bude vic co mam chlupatyho a nejen ja ale do takove diskuze se tu nikdo nechtel poustet tak sem nechtel ani ja
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 3. 2008 19:37

Noovo píše:
MarkFX píše:Noovo ty svaly jak myslíš má snad každý kluk ne?? Ale to asi nebudou svaly nebo nevím ale ja je nijak neposiluju ani nevím jaky by se to dalo... :hm:/quote]

prave proto jsem dala ty svaly do uvozovek :wink: ....no nema to kazdy kluk prave....kolik si jich videl panacku :twisted: :lol:

tak nevím, ale lidské tělo je každé přece stavěné stejně. Asi to budou mít teda někteří schované pod tukem :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 5. 7. 2008 17:25

mám takový ty decentní, krátký chlupy :P a když by byla jejich touha ke zvětšování, tak jim to jednou za čas vysvětlím zastřihovačem :-P
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod mulo 7. 7. 2008 14:47

ja mam 16 rokov a mam len trochu okolo bradaviek , a mozem sa spytat v kolkych rokov vam zacali rast chlupy na hrudi?
siemens cx65 - nokia 6233 -nokia 6120 classic - Nokia N82- Orange Boston - Nokia C6-01- Nokia N8 - Nokia N9- LG L9
mulo
Čtenář

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 7. 2008 15:57

ještě nezačli :-( a to je mi 20
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků