Ta Dnešní Mládež a Oblečení

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jack kingmaster 3. 9. 2007 16:43

:shock: když ted poslední půlrok procházím městem,nestačím se divit..je vůbec ještě nějaký kluk nebo holka co nenosí skate oblečeni?
kde kouknu tam vidím šíroký boty a velmi pohodlné dlouhé mikiny..
nosíte to take?? :?
MB: gigabyte M52LS3,CPU:AMD Athlon 64X2 EE 4400+,RAM A-data Vitesta extreme X512MB 800mhz,GPU ATi RADEON X1550 512MB,Zdroj Fortron 350W
chlazení case: nanoxia FX 80X80>ted Noctua 80X80 1300ot/min.
jack kingmaster
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 3. 9. 2007 16:46

Ne. Nosím raděj naškrobený košilky a vyšisovaný džínsy a bílí střevíčky :mrgreen:

only joke :-P

Jinak asi si zaspal dobu, tedka letí EMO styl :lol: :lol:
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 3. 9. 2007 17:08

Skate ani EMO style sa mi osobne nepacia (asi som staromodny). Od patnastich nosim do skoly a do prace dvojdielny (sem tam trojdielny) oblek - som zvedavy, ci sa niekto z fora oblieka podobne :)
JohnDellinger
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eRiper 3. 9. 2007 17:21

Já nenosím skate :mrgreen: Boty mám od Nike, oblečení NewYorker, Takko... prostě hezky moderně, ale né kalhoty s rozkrokem po kolena :!:
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 9. 2007 17:38

JohnDellinger - od patnacti nosis do skoly oblek? Dobrovolne/z donuceni? Resp. co te k tomu vedlo?
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 3. 9. 2007 17:39

jo, tenhle styl si taky pamatuju tak před deseti rokama :) teďka sou ty příšerný velký čepice s plochým kšiltem a EMO samozřejmě :mrgreen: byla jsem teď po dlouhý době na disce a jak se o tom tady na pauze mluví, tak jsem si toho všímala a snaží se tak vypadat snad doopravdy každej :lol:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod decried 3. 9. 2007 17:51

JohnDellinger píše: som zvedavy, ci sa niekto z fora oblieka podobne :)
Proti obleku nic nemam ale nenosil by som to. Lahko sa to v skole zasvini, viem z vlastnej skusenosti na mojich ciernych handrach :D
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Návštěvník

Odeslat příspěvekod polda 3. 9. 2007 18:07

furt lepší než před 10 lety - ruská moda - sport.tepláky, v tom lidi lezli i do divadla.Každá móda jednou skončí.
polda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 3. 9. 2007 18:15

[quote="Ťuhýk"tJohnDellinger - od patnacti nosis do skoly oblek? Dobrovolne/z donuceni? Resp. co te k tomu vedlo?[/quote]

V podstate z obydvoch dovodov: V patnastich som zacal chodit na strednu - bola to vyberovka, takze skolske rovnosaty (tam som musel nosit nieco ako klubovy oblek). Kedze sa uz od malicka pohybujem v kruhoch, kde sa bezne nosia obleky, smokingy a pod. dost rychle som si na to navykol, teraz uz to povazujem za celkom prirodzene a chodim v tom stale. Ono sa to odo mna viac menej ocakava.
JohnDellinger
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pade 3. 9. 2007 18:24

JohnDellinger píše:Skate ani EMO style sa mi osobne nepacia (asi som staromodny). Od patnastich nosim do skoly a do prace dvojdielny (sem tam trojdielny) oblek - som zvedavy, ci sa niekto z fora oblieka podobne :)

v obleku do školy je moj sen, ale nechodim tak - (nemám), ale ajtak by som si neobliekol niečo z moderného štýlu... chodim ale obleceny co najlepsie, a co najmenej "cool" :hm
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod eRiper 3. 9. 2007 18:30

No kdybych byl na výběrové škole a pohyboval se ve vyšších kruzích tak by mi nevadilo ho nosit, ale vzít si ho k nám na gympl - bych vypadal jak šprt :lol:
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod scater 3. 9. 2007 18:41

Skate?Ne.Děkuji.Z toho jsem už dávno vyrostl.A koupil sem si možná tak boty, ale hned mě to začlo štvát že se v tom nedá běhat a má to naprosto KAŽDEJ !!!! Tak sem si koupit adidasy...Mňam...
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod jack kingmaster 3. 9. 2007 18:50

tak to je že je má každej to je to nejmenší ne? :eh
MB: gigabyte M52LS3,CPU:AMD Athlon 64X2 EE 4400+,RAM A-data Vitesta extreme X512MB 800mhz,GPU ATi RADEON X1550 512MB,Zdroj Fortron 350W
chlazení case: nanoxia FX 80X80>ted Noctua 80X80 1300ot/min.
jack kingmaster
Návštěvník

Odeslat příspěvekod scater 3. 9. 2007 19:13

nene :) když je má 95% lidí ze školy tak to neni to nejmenší :)A ani sem neměl důvod si je znova kupovat...A teď se tomu hlavně jen směju, když potkám nějakýho bílýho černocha :D
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 3. 9. 2007 20:01

scater je muj clovek
Pickun
Nadšenec

Další stránka