Kolik utratíte za oblečení celkem?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mikulast 5. 1. 2008 18:20

Mawe47: Alespoň někdo normální...
"Lepší psát na klávesnici jedním prstem, než v každém řádku mít alespoň jednu hrubku" :)
mikulast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 5. 1. 2008 18:39

mikulast v dnesni dobe mam spis pocit, ze nekdo sto let za opicema, totalne nemoderni a z nazorama pro partnerskej zivot nepouzitelnejma:) ale dik:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ed Wood 5. 1. 2008 18:43

Kedze zvacsa pracujem v kancelariach, tak kvoli opotrebovaniu satstvo v podstate vymienat nemusim. Takze naklady mi vznikaju len tak raz za stvrt roka, ked obmienam urcite doplnky ako kravaty a kosele tak, aby mi ladili s oblecenim mojej asistentky. Ale kedze mam uz dost velky satnik, tak uz tak casto nenakupujem ani to. Toto ma vyjde tak na par stoviek libier rocne. Nakladnejsie je oblecenie, v ktorom chodim na spolocenske akcie. Napr. pred rokom, ked uz mi zacali byt vsetky saka, zakety, smokingy a pod. male, tak na obnovu satnika padlo par tisic libier. :oops:
Ed Wood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 5. 1. 2008 18:48

Noovo píše:na netu bych si hadry nekupovala....


jak co - trička, svetry,košile atd. se dá bez problémů... kalhoty, bundy apod. to už by musel být hodně dobrý kauf, aby to stálo za riskování...boty ani náhodou...
ale je fakt, že se to vyplatí nedávno jsem koupil na ebay svetr za cca 1700, tady by stál 4,5 (resp. ten můj je nějaké loňská kolekce, aktuální by levnější nebyl, ale u více-méně klasických věcí, které se rok od roku moc nemění mě to netrápí...)
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 5. 1. 2008 21:25

Mawe47: hehe, aspon si uprimna, ale inak si sa pekne vystihla ^^

u mna to moze okolo 10K rocne.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 5. 1. 2008 22:25

Player. :)) ale proste nemam potrebu vyhazovat za hadry... ted sem si koupila pekne kalhoty za 80 kc, tak sem vzala rovnou dvoje at mam na dva roky vystarano a nemusim zas horko tezko behat 4 hodiny po brne a shanet kalhoty, ktery me padnou:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 5. 1. 2008 22:32

Ed Wood: Vis co nepochopim? Proc lidi tveho typu (ok, ty teda asi ne) daji klidne za oblek treba €10 000... K cemu jim to je? Vzdyt je jasny, ze to nemuze mit s vyrobni hodnotou takove veci temer nic spolecnyho... Tak proc? Zaplatim za ten pocit, ze mam na to si ho zaplatit?
Nerikam chodit v obleku od vietnamcu, ale opravdu je pro okoli rozeznatelne, jestli muj oblek stal 10 000 Kc nebo 80 000?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 5. 1. 2008 22:38

Mawe47 : nohavice za 80kc :shock: . Neverim, ze sa za taku sumu daju zohnat nohavice. jednoducho neverim :-)

lu.kas: vo vyssej spolocnosti treba dodrzovat zasady snobskeho spravania.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 5. 1. 2008 22:43

Player. tak never:) ale je to fakt, sice sou na muj vkus moc bokove, ale perfektne mi padnou, coz sem v lete nemohla rict pri shaneni kalhot ani o riflich kolem litru... a kdyby v moji velikosti meli jeste jedny, klidne vemu troje, at se pristich x let nemusim o kalhoty starat:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 5. 1. 2008 22:54

lu.kas: ono se to pozná, hlavně na použitých materiálech, kvalitě zpracování (zpravidla), designu... nemluvě o věcech šitých přímo na míru...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwak 5. 1. 2008 23:05

lu.kas píše: ale opravdu je pro okoli rozeznatelne, jestli muj oblek stal 10 000 Kc nebo 80 000?
zbytečna diskuze, ja myslim že rozeznatelne to je, až uvidiš na nekom oblek od Bosse, cK, Armani... tak uvidiš
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 1. 2008 23:14

ja myslím že rozeznatelná je ta kvalita u oděvů za pětistovku a značkových, ručně šitých na míru za 3tisíce je obrovská...

Ale oblibu v kupování kalhot za 25tis. jenom kvuli modní značce taky nechápu.. :hm Myslím že tam už velky rozdíl v kvalitě mezi tím oděvem za 3tis nebude...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 5. 1. 2008 23:18

No to ide mozno aj o to ze taky ludia uz nemaju kam davat peniaze :lol:
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Player. 5. 1. 2008 23:21

tak ale namieru sity oblek za 3k, to mozno tak od vietnamca na kolene :)
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 5. 1. 2008 23:30

Mozno za 3k EUR myslel :D
JozefV
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků