gilette vs. wilkinson sword vs. ??

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod endorphine 19. 2. 2008 11:55

před nedávnem jsem si koupil elektrický strojek a jsem s ním naprosto spokojenej dřív jsem se holil třeba půl hodiny a ted' to zvládnu za čtvrt hodiny. Navíc nejsem pořezanej jako od obyčejnejch žiletek.
endorphine
Čtenář

Odeslat příspěvekod Gumak 18. 3. 2008 18:32

Pouzival jsem elektricke strojek jednou za tyden - castej se mne nechtelo. Jenze po tom tydnu oholit se elektrickym strojkem na hladko uz zabere taky dost casu, protoze je to moc dlouhy (a to nezminuju odreni xichtu).

Takze nastoupila dalsi varianta - beru strojek na vlasy bez toho nastavcu co urcuje delku sestrihu. Doba holeni max 10 minut, nemam odrene oblicej a taky staci jednou za tyden - sice to ve vysledku vypada jako 2-3 denni strniste, ale mne to nevadi a ten tyden to klidne vydrzi (nekdy i dva tydny, podle toho jak se mne chce :-) ).

[quote="Ťuhýk"tBud rad ze kopyto nejses. Ja bych se tim na 4 tahy spolehlive podriz :-D[/quote]
Moje slova, ja taky :-)
Gumak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JozefV 28. 3. 2008 00:04

Ja zatial len asi tie jednorazovky ci ako sa volaju, ale neznicia sa hned, mozno po 10x :D
(sice este tak vela fuzov nerezu)

Ale podla nazorov co tu padly je asi najlepsie skusis jeden po druhom a snad za rok zistim ktory je da best :lol:
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jezek 28. 3. 2008 06:57

Forsaken píše:jelikoz nejsem uplne spokojen s kvalitou sveho holeni

Nech si narůst vousy.Taky jsem to pořád řešil,až jsme změnil vizáž a na tu trochu,co holím,mi stačí jednorázový holítka za 5kč.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod colle88 28. 4. 2009 23:25

v současné době používám oba holící strojky, před necelým rokem jsem si pořídil strojek značky Gillette typ Fusion Power, tedy baterií poháněný, který při použití brní prý pro kvalitnější oholení. Se strojkem jsem byl celkem spokojený, ale když máte vousy už delší a silnější tento pětibřitý strojek vám moc kvalitní holení nedopřeje, s porovnáním Mach3 Turbo Power je oholení sice kvalitnější ale jak říkám, nesmíte mít příliš dlouhé vousy. Ovšem před měsícem jsem si předplatil jeden nejmenovaný zábavný časopis pro muže a zdarma mi jako dárek zaslali právě Wilkinson Sword Quattro Titanium, když srovnám nejnovější strojek od Gillette a Wilkinsonu tak musím uznat že nyní vítězí Wilkinson. Když jsem se s ním poprvé oholil, měl jsem vousy také trochu delší, ale žádné problémy, které jsem znal u Gillette, že by mě vousy strojek trhal a né holil jsem nepocítil, a to když mám u obou nový břit. Navíc má Wilkinston Quattro na druhém konci zastřihávač pro úpravu kotlet či vlasů, což je dost šikovná věc, když to porovnám tak GIllette má 5 břitů které jsou příliš u sebe a tím vám neoholí vaši tvář tak kvalitně jako Willkinson, který má břity 4, to úplně stačí, když jsem se zakoukal podrobně tak jsem si všim, že jsou dál od sebe a také jako Gillette má na opačné straně násady jeden břit na zarovnání či úpravu vousů. I když jsem si Gillette koupil a Wilkinson jsem dostal jako dárek, nyní si myslím že právě ten druhý z obou zmiňovaných strojků je kvalitnější, praktičtější a hlavně je levnější, cena Gillette Fusion Power se pohybuje v průměru někde okolo 420,- Kč tak Wilkinson Quattro Titanium Precision stojí okolo 300,- a doplňky jako násady s břity nebo pěny na holení má také levnější, proto i když mám nyní oba strojky tak si příště určitě pořídím právě Wilkinson. To je mé hodnocení :-)
colle88
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 4. 2009 10:40

jezek píše:
Forsaken píše:jelikoz nejsem uplne spokojen s kvalitou sveho holeni

Nech si narůst vousy.Taky jsem to pořád řešil,až jsme změnil vizáž a na tu trochu,co holím,mi stačí jednorázový holítka za 5kč.

ano! :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 21. 11. 2009 16:23

gilletky jsou asi dobrý, mám ale jednu radu pro dámy - pokud chcete ušetřit, začněte si kupovat pánský žiletky, stojí polovinu toho, co dámský :!:
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod kukin 21. 11. 2009 17:32

aquarkko:

nebo si je rovnou "půjčujte" od partnerů, co?:) aneb "a mám to zadarmo"
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 22. 11. 2009 19:50

nene, žiletky se nepůjčujou, je to nehygienické
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 22. 11. 2009 20:42

to jenom mezi EMOlidma, ti normalni, co se u toho nehodlaj rezat klidne muzou, ne?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 11. 2009 20:58

tak nehygienické, když je pak nevrací ... :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod trent 23. 11. 2009 08:39

myšpulín: svatá pravda
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 11. 2009 09:47

Jasně Ježku, Fúzy...spočítejte si kolik jsem ušetřil chechťáků, času a krrrve od Maturity, he...
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Předchozí stránka