Znate neco spolehliveho proti lupum?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 31. 3. 2007 20:16

jestli nebudu moct alkohol a sladké tak zamřu pač alkohol je můj jediný zdroj tekutin a nejím nic jiného než sladké :mrgreen:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jeffe 31. 3. 2007 22:22

Taky jsem zkousel ruzne H&S a ten zeleny mentolovy se mi taky zda nejlepsi.
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod S-Tony 31. 3. 2007 23:27

Já má nejraději H&S mořské osvěžení. To fajn chladí hlavu po umytí a když člověk příjde o přirozenou bílou pokrývky hlavy, tak se to proti pálení kůže hodí .-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jeffe 31. 3. 2007 23:38

Ten mentolovy taky trochu chladi. :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod osobne 1. 4. 2007 07:45

Fuck8r píše:já jsem si o těch vyschlejch xichtech teda něco zjišťoval: vb]suchej xicht [/b]-> olupující se pokožka je způsoben nadměrnou produkcí kožního mazu (takzv. (b]mastný xicht /b]a mastné vlasy) /quote]

To musí být imho blbost. Suchá pokožka na tváři nemůže být způsobena mastnou pokožkou na tváři. Suchá pokožka je naopak opačný extrem od mastné pokožky.
:pozor2 :pozor2 :pozor2
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 4. 2007 07:50

mě se to taky zdálo jako úplná hovadina, ale je to tak, zeptej se doktorky nebo třeba v lékárně :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod osobne 1. 4. 2007 08:21

Lékarně bych nevěřil, tam ti prodají cokoliv, aby z toho měli vývar. Lékaři jsou také placeni farmaceutickými firmami, aby doporučovali pacientům jejich výrobky. Z logiky věci mi vyplívá, že tě lékař nebo lékárna podvedli a prodávají ti na suchou pokožku lék, který je proti opačnému extrému - mastné pokožce, takže musí být ten lék z dlouhodobého hlediska absolutně neúčinný, možná způsobuje pouze krátkodobou úlevu. A oni z tebe mají vývar, protože se takto nemůžeš nikdy vyléčit, tím že tě uvedli v omyl, tak si chodíš ten lék stále kupovat, tím se dostáváš do nekonečné smyčky, z které profituje trojice lékař, lékárna, výrobce toho konkrétního neúčinného léku. Je to tzv. "zločinné spolčení".
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod trent 1. 4. 2007 13:56

S-Tony píše:Já má nejraději H&S mořské osvěžení. To fajn chladí hlavu po umytí a když člověk příjde o přirozenou bílou pokrývky hlavy, tak se to proti pálení kůže hodí .-)
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod dior_d 26. 4. 2007 15:44

a s samponem Nodé D.S. mate zkusenosti?
dior_d
Čtenář

Odeslat příspěvekod Matik 10. 8. 2007 13:17

Proti lupům stoprocentně zabere ostříhání takřka dohola.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec

Předchozí stránka