Inteligentní plastelína

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 25. 12. 2006 21:48

Michal P píše:Než jsem ten obrázek rozklik zdála se velká ale po rozkliknutí jsem pochopil že se jedná o tužkovou baterku a ne intimsprej a dobíjecí kupón a ne obal od CD.
Počkám 5 let ona zlevní :)//quote]
hh, tak to me dostalo :mrgreen: nj, sem fotil s tim, co zrovna bylo po ruce :)
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 25. 12. 2006 22:18

Jannnn: nejsem bystré oko :)
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Xoddam 25. 12. 2006 22:43

no tak uz sem si ji objednal a rovnou dve, jednu teplomilnou, pak magnetickou a k ni magnet, sem straasne zvedav co to udela magnet+ plastelina
Xoddam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 27. 12. 2006 03:30

neda sa to niekde kupit v obchode? najlepsie v brne. neviete o niecom? na nete som ziadne info nenasiel
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Courten 18. 2. 2007 11:57

za tři stovky blbá sranda :/ už bych si to nekoupila
"světlo na konci tunelu může být reflektor protijedoucí lokomotivy"
Courten
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 18. 2. 2007 12:45

ewing píše:neda sa to niekde kupit v obchode? najlepsie v brne. neviete o niecom? na nete som ziadne info nenasiel

V Brně to mají na Dornychu v malém Tescu v prvním patře, hned vedle drogerie u samostatných východových dveří. Je tam takový malý obchůdek s různými hlavolamy hrami a podobnými věcmi.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gree.n 18. 2. 2007 20:20

ehm nic mi nehovorte :D nekupovala som to ja, sestra dostala vsetko na vianoce... mne sa to dostane len malokedy, asi preto ma to stale bavi... hlavne bronzova a fosforeskujuca, tie su najlepsie...
Obrázek
gree.n
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pade 6. 3. 2007 12:40

to rozbitie kladivom neodporucam, nrozbije sa to na moc male kusky a potom by sa mi to nechcelo hladat po celej izbe, fakt neodporucam... inak je s tym sranda, hadzat si to relaxacne o stenu...
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod ConPower 8. 3. 2007 21:01

Kámoš to dneska donesl do školy, celkem maras. :) Když to splácáte tak, že je uvnitř vzduchová kapsa, a pak to rychle zmáčknete, celkem hezky to praskne (zvuk). Jinak prý se to ku*ví, když to spadne do prachu.. Prý to ztrácí schopnosti. :D Můžete potvrdit/vyvrátit?
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 8. 3. 2007 21:07

to iste robia aj ine veci, nielen asi plastelina :mrgreen:
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pade 9. 3. 2007 13:20

ja som ju do prachu este nehadzal, nebola to lacna hracka, snazim sa opatrne s tym robit...
Pade
Přeborník

Předchozí stránka