Replay, Diesel, Lacoste - LEVNĚ ?!?!

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ice.dogg 19. 11. 2006 18:54

Znam 5 webu kde nabizeji tyto a jine značky (Armani, D&G ...) za ceny o 50 - 70 % levnějši než v zn. obchodě (z toho 3 kde vybereš fotku na který jsou džiny který se ti libi a pošleš je e-mailem prodejci a on se ozve) ještě mam 2 tel. čisla na lidi který toto zboži prodavaji u sebe doma (kamarad u jednoho z nich nakupuje). Snadno je najdte s pomoci Googlu a Aukru.
Odkud zboži berou jsou to padělky, kradený, dovažený?
Ted chci něco koupit a fakt nevim jestli to mam koupit u nich ta cena laka.
Koupily jste od nich něco nebo se chystate?

/ Znate nejaký dobrý český a německý e-shopy s oblečenim jako třeba tento w*w.guna.de

Aspoň malá cenzura - incl.
ice.dogg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Předseda 19. 11. 2006 19:00

Klidně bych si je koupil pokud bych věděl že mi budou perfektě sedět. S tim jestli sou to padělkdy nebo jestli sou kradený bych si hlavu nedělal. Stejně to nikdo nepozná. Pokud teda misto Replay tam nebude Repley nebo neco takovýho :)
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ice.dogg 19. 11. 2006 19:14

Pravě že vypadaji dobře jako pravý (možna jsou pravý).
ice.dogg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 11. 2006 19:30

Zdálo by se mi to podezřelé, takže bych to asi nekoupil. Padělky zásadně nenosím.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 19. 11. 2006 19:35

To mi připomíná vietnamce na hranicích s Německem, kde jsem tento rok o prázdninách byl, tam měli např. košili Versace za 400Kč apod. :lol: ... padělky, nekupuju ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 19. 11. 2006 19:40

Padelky. Jednoznacne : ) Schvalne jsem se kouknul na veci Replay na Aukru a originalnich bylo tak 10% : )
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 19. 11. 2006 20:12

fuj padělky... :blicí smajlík

já to osobně nesnáším, radši budu chodit bez značky, než s padělanou značku. Já bych si padělek nikdy nekoupil.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 20. 11. 2006 16:38

jo to mas pravdu.
radeji bez nez s padelkem:D
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Louis 20. 11. 2006 16:45

Kámoš taky tyhle značky prodává.Jsou dva,nechávají si to dovážet...no ale jak že...za takové ceny :roll:


[quote="Předseda";Klidně bych si je koupil pokud bych věděl že mi budou perfektě sedět. S tim jestli sou to padělkdy nebo jestli sou kradený bych si hlavu nedělal. Stejně to nikdo nepozná. Pokud teda misto Replay tam nebude Repley nebo neco takovýho :)


//příspěvky spojeny. ally
Louis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 22. 11. 2006 22:01

Znacka Diesel jde sice mimo me, ale zda se mi, ze tohle asi nebude zrovna aktualni kolekce : )
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 22. 11. 2006 22:34

Pokud nemám na originál, tak za padělek utrácet nebudu, je to trapnost nad trapnosti.. Kupovat si něco jenom abych udělala dojem na kohosi, kdo je tak povrchní, že kouká na cedulky na hadrech, to jde mimo mě.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků