Kravata, sako, tesilky

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Godoy 28. 10. 2006 18:51

Co si myslíte o tomhle stylu?

Treba me je to uplne jedno ja v tom musím chodit do školy :D :( 8)
Godoy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 28. 10. 2006 19:04

No neznam nikoho kdo by v tom chodil dobrovolne :) Ale je jasny, ze u nekterejch povolani je to proste nutny. Tezko si predstavit pravnika v monterkach...

Ale abych pravdu rek tak mi to nevadi, kdyz mam na sobe sako. Jen si prijdu divne, ponevadz na tu moji chatrnou postavu se hodne tezko shani neco, co by mi "padlo", vzdycky jsem hubenejsi/vetsi/mensi...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Godoy 28. 10. 2006 19:20

asi nejak tak, ale ja uz to moc neresim, kosile s kravatou kalhoty volnejsi ale s kapsama jako u tesilek a boty zatim skate ale hodi se ke kalhotum :) jinak kosile vykasana ale kdyz jde Profesor tak rychle zakasavam ;) :) ale jinak fakt pohoda chodim v tom druhym rokem a nestezuju si :)
Godoy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 28. 10. 2006 21:03

no v tomhle něčem budem taky muset chodit, dobrovolně bych si to do školy nevzal ale takhle mi to nevadí, nic proti tomu nemám, ted máme při "praxích" místo kravaty motýlka a říkal jsem si že si na to nezvyknu ale je to docela v klidu, ale kravatu si vezmu raději
Skinny
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Godoy 28. 10. 2006 21:05

Skinny píše:dobrovolně bych si to do školy nevzal l/quote]


Já taky ne :) ale je to ve školním řádu a ve smlouvě a tu sem bohužel musel podepsat abych na te škole mohl studovat :)
Godoy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 28. 10. 2006 21:11

však jo mi to taky budem muset nosit, i když asi se nic nestane když to mít nebudem (co vidim starší ročníky tak všichni to nemaj) ale jeden učitel si na to docela potrpí ale říkal že nemusíme no ale on je docela přísnej takže asi nebudu dělat problémy a pěkně si to na sebe vezmu
co jsem četl v jiném threadu tak jsi tam měl napsáno obor programování či co, to fakt musíte nosit jo? :shock:
Skinny
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 28. 10. 2006 22:03

no, pokud nemusím, tak to nenosím ...... byl sem v tom jenom v Národnim divadle a cejtil sem se v tom trochu nesvuj
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Godoy 29. 10. 2006 09:56

Skinny píše:co jsem četl v jiném threadu tak jsi tam měl napsáno obor programování či co, to fakt musíte nosit jo? :shock:o/quote]


Obor P.E.S.- počítačové elektronické systémy ;) mozna znas "adamek.jan" ten semnou chodi na školu ;) a je to soukroma takze si muze delat co chce :) takze povinnost je na místě :nenapadne:
Godoy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 29. 10. 2006 11:41

lol, na oboru elektronické počítačové systémy sem taky a nic nosit nemusim ...... ale já nechodim na soukromou školu
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Godoy 29. 10. 2006 12:05

njn :) me to tolik nevadi :) je to aspon sranda :))
Godoy
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků