Vaše oblečení

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 5. 2007 20:03

suk: joo, ty trička tam jsou drsný, taky bych si vybral.. :-P

Kamoš mi kdysi posilal takovou stranku, kde mají podobný designy na trička mikiny atd.. ale českou :) Zkusím ještě zjistit a pak sem hodím
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod scater 26. 5. 2007 20:34

Neznáte někdo, kde sehnat nejlíp v Praze tričko - RTFM jako v IT crowd? :)
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod Revan 26. 5. 2007 20:41

Za triko bych nadal vic jak 200. Mam jen jediny za 500 a to cerny s logem Red Dwarf - byl to muj sen.
kalhoty - Vietnam ci sekac do 300.
Boty - vietnam (mam od doktora ortopedicky vlozky => vybiram podle vzhledu tak do 300) - nez dat za boty 2k koupim si kazdy 2 mesice jedny novy.

Jinak, zatim somruju od rodicu, takze moc neutracim.
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 26. 5. 2007 23:39

Noovo píše:
tOplOaDer píše:Noovo: Myslis, ze bych mel tolik drzosti somrovat např. od rodičů prachy a vyhodit je za obycejny trika, ktery maji jen blbej potisk a znacku? To fakt ne... Na to bych nemel..proste nejde o to to jen mit, ale taky aby se to vyuzivalo (nosilo) s normalnim pocitem..m/quote]

myslim, ze kdyz clovek somruje prachy od rodicu, tak by si jich mel taky vazit nemyslis? tedy utracet je rozumne, a ne za triko, ktery stoji treba 1000,-..to mi kazdy vysomrovat si prachy...

si to asi nepochopil/a a ja napsal blbe..ja nesomruju na takovyhle veci jako je triko od rodicu.. by mi bylo blby..a taky je otazka co je utracet rozumne.. pro kazdyho asi trosku neco jinyho .)
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 27. 5. 2007 10:05

včera jsem se byl podívat v krámě Ed Hardy, musím říct že na to jak některé motivy na tričkách vypadají, tak jsou na můj vkus trochu předražené, ale na druhou stranu musím uznat, že co se týče kvality materiálu tak ta je prvotřídní a přiznám se, že ačkoli sem tvrdil že bych od nich nic nekoupil, tak teď o tom začínám docela uvažovat, né že bych tam kupoval pravidelně, ale jedno, dvě trička se mi tam líbily
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod kurcatovium 27. 5. 2007 19:41

Revan píše:Za triko bych nadal vic jak 200. Mam jen jediny za 500 a to cerny s logem Red Dwarf - byl to muj sen.
kalhoty - Vietnam ci sekac do 300.
Boty - vietnam (mam od doktora ortopedicky vlozky => vybiram podle vzhledu tak do 300) - nez dat za boty 2k koupim si kazdy 2 mesice jedny novy.

Jinak, zatim somruju od rodicu, takze moc neutracim.

jako by mi mluvil z duše... ceny + - odpovídají :) akorát mi FURT CHYBÍ TO TRIKO RED DWARF!!!!! :D
kurcatovium
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 27. 5. 2007 19:45

MarkFX: tricko s pacmanem, WSAD vs Sipky jsou asi nejlepsi :)
pokud nekdo o shopu s takyhlema trickama vite dejte vedet
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod krtenek 27. 5. 2007 20:00

Přemejšlim o Tilak Crux Cotton.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jezek 29. 5. 2007 08:06

Revan píše:Za triko bych nadal vic jak 200. Mam jen jediny za 500 a to cerny s logem Red Dwarf - byl to muj sen.

Tričky s logem Red Dwarf a Jupiterské důlní společnosti se dělám sám.Mám bílé a žluté.Ale kde jsi koupil to černé,plís?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 29. 5. 2007 10:10

jak uz nepracuju v centru Prahy, tak celkem usetrim...hadriky jsem mela na dosah :lol: ...tim lip v cervenci letim do Parize, tak tam se vyradim :D
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 5. 2007 15:23

MarkFX píše:Kamoš mi kdysi posilal takovou stranku, kde mají podobný designy na trička mikiny atd.. ale českou :) Zkusím ještě zjistit a pak sem hodíme/quote]

tak sem to zjistil povídám...

www.delict.cz
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod K1LL 10. 6. 2007 15:25

trika většinou s potisky kapel z metalshopu, zbytek pak nějaké džíny za 300 KČ, mikiny to samé, boty Converse
Aces High
K1LL
Návštěvník

Odeslat příspěvekod K1LL 15. 6. 2007 20:54

zdravím, potřeboval bych poradit od povolanějších, nevíte, kde by se daly sehnat podobné hadry, klidně i na netu, dík (jde mi hlavně o podobné kožené bundy, ty parádní kalhoty a za to triko Adicts bych se taky nezlobil : ))
Obrázek
Aces High
K1LL
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 15. 6. 2007 21:13

no ta bunda je klasickej krivak, tak ten by mozna mohli mit i na metalshopu... pripadne zcela urcite ve Starem Koline se krivak na miru da taky objednat (ted mi vypadlo jmeno, ale je to hned naproti vlakove zastavce)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod K1LL 15. 6. 2007 21:16

no to jo, křivák bych si nejdřív musel asi vyzkoušet, to triko mají i na tom metalu, ale vůbec nevím, kde bych měl koupit ty kalhoty - taky by byly třeba odzkoušet : (
každopádně díky, já to pohledám na netu, i když pravda, radši bych to všechno pořádně prověřil
Aces High
K1LL
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka