Vaše oblečení

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 19. 5. 2007 17:59

zaq triko jsem ochotnej dát maximálně sedm - osm stovek... víc bych do toho asi nedal, ale věc názorů... někdo by třeba nedal čtyři a půl litru do skejta, když ta deska stejěn za hcvíli rupne a bude se muset koupit nová..
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 19. 5. 2007 19:46

Hmmm, nedávno sem dal skoro 3000 za 2 košile :D A už nikdy víc :)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 19. 5. 2007 22:39

Libi no, ale jak rika Lukas..uz nikdy vic..
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mawe47 20. 5. 2007 07:08

No taky zalezi na tom, jak ma kdo penize.
Moje nejdrazsi kusy satniku sou plesove saty, spolecneske kalhoty a sportovni bunda... vsechno stejne kolem 1200, jinak za jeden kus obleceni bych vic jak 500 nedala, na obycejne noseni.

Stejne se cloveku po trech letech omrzi nosit porad stejna tricka, ktera by tesne po koupi skoro ani nesvlik a dneska zvazuje, jestli si to necha na zahradu nebo daruje...
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 20. 5. 2007 13:03

Já jsem taky ochotnej dát za triko maximálně těch 6-7 stovek. U kalhot je to tak do těch 1600, ale to musí stát za to. Za co nelituji peněz, jsou boty. Ale mám hranici 3500...pokud to nejsou boty do práce který my hradí firma. :)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 5. 2007 13:24

a kolik byste byli ochotni dat za tohle tričko?? :mrgreen:

Obrázek
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod snowboarder 20. 5. 2007 13:49

tak nějak, trika max 800, kalhoty 2000, boty mam všechny mezi 3000-4000.

MarkFX: to seš ty? :D
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod kwak 20. 5. 2007 14:07

stema limitama za hadry to mam relativní podle značky třeba v zaře maj pěkný desingy ale zase maj hrozny střihy a matroš taky nic moc, proto za takovou značku nedam vic jak 6kil ale za treba Analog, Quiksilver... dam i 12kil páč to tricko mi skvěle sedne, neodbarvuje se...
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fahrman 21. 5. 2007 10:04

jsem ochoten zaplatit max 50% ceny :D

nakupuju ve vyprodejich... Jak jinak bych si poridil spolecenske obleceni za 200 boty (tady bych byt zdravy nesetril, ale u me je fuk, co si nazuju, vesmes je nerozsmatlam ;)) 100,- kalhoty, 200,- sako, 100,- kosile, 29,- kravata ...
fahrman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 25. 5. 2007 11:27

Ja sem si dneska koupil novou mikinu cestou ze skoly dom : ))

Obrázek Obrázek
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jezek 25. 5. 2007 13:26

Snyžím se kupovat kvylitní věci a nejsem líný za hadry zaplatit hodně.Na tržišti jsem nebyl od té doby,co mě přestali sponzorovat naši.A kupodivu se to vyplácí (čemuž nevěří ani můj bratr).
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod fahrman 25. 5. 2007 23:37

fahrman píše:jsem ochoten zaplatit max 50% ceny :D

nakupuju ve vyprodejich... Jak jinak bych si poridil spolecenske obleceni za 200 boty (tady bych byt zdravy nesetril, ale u me je fuk, co si nazuju, vesmes je nerozsmatlam ;)) 100,- kalhoty, 200,- sako, 100,- kosile, 29,- kravata ...

lžu ... dnes jsem si koupil nezlevněnou bundu ... neodolal jsem :mrgreen:

ale druhá bunda, triko, svetr a boty byly zhruba za tech 50% 8)
fahrman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Skinny 26. 5. 2007 14:41

já si koupil tohle triko ->
Obrázek
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 26. 5. 2007 16:55

vlastnim takovy vetsinou jedno az dvoubarevny tricka, prouzkovany trenky, obycejny ponozky, nejaky riflokalhoty, a jeste neco... vsechno od tamanu :))
ale co se mi libi jsou nektery tricka tady: http://www.nerdyshirts.com/browse.aspx?catid=100388 nevim kde to v cz sehnat...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Noovo 26. 5. 2007 19:21

tOplOaDer píše:Noovo: Myslis, ze bych mel tolik drzosti somrovat např. od rodičů prachy a vyhodit je za obycejny trika, ktery maji jen blbej potisk a znacku? To fakt ne... Na to bych nemel..proste nejde o to to jen mit, ale taky aby se to vyuzivalo (nosilo) s normalnim pocitem..m/quote]

myslim, ze kdyz clovek somruje prachy od rodicu, tak by si jich mel taky vazit nemyslis? tedy utracet je rozumne, a ne za triko, ktery stoji treba 1000,-..to mi kazdy vysomrovat si prachy...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka