Vaše oblečení

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Wracker 8. 1. 2007 22:54

tak tím přesně pohrdám já..takový ty pseudo punk is not dead, prez celý záda Nirvana..lidi jak kdyby vyšli ze slamu
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 9. 1. 2007 10:15

nojo, holt v jednoduchosti je krasa... taky nesnasim, kdyz si chci koupit triko, tilko nebo halenku a 9 z 10 ma na sobe tripitici se napis "i'm sixteen" "love" a jine podobne... a kdyby to bylo jen u tamanu, ale tohle vidim treba za vylohama teranovy, new yorkru... je to dost des a sehnat obycejne cerne tilko dava zabrat
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 9. 1. 2007 16:09

Wracker píše:tak tím přesně pohrdám já..takový ty pseudo punk is not dead, prez celý záda Nirvana..lidi jak kdyby vyšli ze slamu /quote]

s pankáčema nemám nic společnýho, ve slumu nežiju a Nirvánu si občas poslechnu, ale nezbožňuju je...
prostě jen nemám rád značkové oblečení - opravdu nemám důvod vychloubat se před kámošema, že "tahle mikina stála 3500,- a je to jánevimjaká značka"... no co, tak mám na sobě hadru za dvě kila, mně je v tom líp, než kdybych měl mít na rukávu tři pruhy...
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 14. 1. 2007 17:53

Tak sem si koupil novy boty : ) Takovy sem vzdycky chtel :)

Obrázek
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mawe47 14. 1. 2007 19:18

ja si koupila kozacky, vylezla sem ven v sukni... a myslim, ze kozacky daruju segre a suknu narvu zase na dno skrine, protoze to opravdu neni nic, v zem bych vylezla ven
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 16. 1. 2007 13:48

Tak mam zas nejaky prasule, tak si chci koupit tricko. Videl bych to na jedno z tehle:
Obrázek Obrázek
-----
Obrázek Obrázek
----
Obrázek
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 16. 1. 2007 22:58

Tuhyk: z těchhle mě teda neoslovilo ani jedno... :(
já naposledy koupil takové hezké triko od Ador Dorath, ale nikde jsem nenašel fotku... :( jednoduchý potisk, vpředu červenobýlý, vzadu jen malý bílý ornament... safra, kdo ho najde?
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 17. 1. 2007 08:50

Neni to tohle?
Obrázek
Obrázek
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dani-Filth 17. 1. 2007 10:53

Když vidím, jak se tady bavíte o takových tričkách. Neviděl jste někdo na netu černé triko s krátkým rukávem, na přední straně logo kapely Death a na zadní nic ? Já viděl jen, že vzadu byl Chuck.
Dani-Filth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 17. 1. 2007 10:57

Jo to s bilym napisem Death vepredu a vzadu s Chuckem mam taky, ale jen s napisem jsem nikde ke koupi nevidel.

Ja jsem si jedno takove ale nechal vyrobit. Jedna znama vlastni ten tiskarsky stroj, tak jsem si nechal cerne tricko potisknout - ve predu pouze logo, vzadu nic :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dani-Filth 17. 1. 2007 11:51

Sakra škoda.. Docela bych ho chtěl.. S Chuckem byl na MetalShopu, ale už tam není a připadlo mi to takový divný :( Na kolik tě to přišlo ?
Dani-Filth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 17. 1. 2007 12:02

To tricko z Metalshopu stalo tusim 250 korun, to od te zname bylo vlastne jen cena obyc cerneho tricka, ten potisk mi udelala zadarmo. Byla to spis zkouska takova, ale je to v pohode.

EDIT:
Ale hele co jsem nasel:
Obrázek

Bohuzel je to anglicky shop, je to drahy jak mrcha, ale vyber tam maji uzasny. Kam se hrabe metalshop
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 1. 2007 12:32

vy ste fakt blázni... a ještě ktomu černy koženy gatě ne??
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 17. 1. 2007 12:37

Cerny rifle samozrejme :) Ale kozeny gate? Dekuji nechci, nemam rad zaparenou rit...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dani-Filth 17. 1. 2007 12:46

nemam rad zaparenou rit..

Nejen tu že :D

Jinak k tomu triko.. Já moc nenosím trika s dlouhým rukávem.. Když si vemu mikinu tak to už musí být hodně kosa.. Budu se muset smířit, že triko které chci asi neseženu :( Líběj se mi trika na nosferatu, ale kde má člověk na to vzít penízky :)
Mohl by si mi sem hodit link na ten shop ? Ne, že bych se tam chystal nakupovat, ale jen tak se mrknout..

quote]vy ste fakt blázni... a ještě ktomu černy koženy gatě ne??
Dani-Filth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků