kravata x motýlek

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod agnolo 6. 9. 2006 10:57

Co upřednostňujete k saku - kravatu nebo motýlka? Kolik jich máte a umíte je i uvázat?

Já mám raději kravatu (doma jich mám asi 8 ) a uvázat ji umím. Na 2 způsoby 8)
agnolo
Čtenář

Odeslat příspěvekod kodl 6. 9. 2006 11:14

Pro spolecenske akce (plesy, vecirky,...) jsou vhodnejsi motylky. Pro kazdodenni noseni je lepsi kravata.
mam jich asi 6 aby mi ladili ke kosilim. Uvazat je neumim, za coz se dodnes stydim, takze musim vzdy nekoho pozadat...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 6. 9. 2006 11:23

Kravatu nebo motylka volim podle spolecenske prilezitosti. Na plesy a slavnostni prilezitosti motylka, jinak k obleku kravatu. Mam kravat nekolik a vazu je sirokym Windsorským uzlem, at kravata pekne vynikne.

typy uzlu a zpusoby vazani zde: http://www.sekora.cz/okravatach.php?id= ... 1db9c136ff
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 6. 9. 2006 12:47

Motylka jsem jeste nemel, na akce, kde by se vyzadoval nechodim. Takze kravatu. No, a tu pokazde nejak uvazu. Obcas ne napoprve, ale nakonec z toho nejaky uzel vznikne :-)
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 6. 9. 2006 14:46

L.O.T.G.: Právě proto si to nechávám uvázat od lidí co to umí :-) Já bych tam udělal tak uzel na pionýrskej šátek :mrgreen:
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 6. 9. 2006 14:54

Jako ja to umim, ale kdyz to delam jednou za pul roku (ne-li vic) tak to hold tak nejak zapomenu a chvilku me to trva :-)
PS: ja bych zas neuvazal ten satek...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 6. 9. 2006 15:06

Kravata rulezz : ) Motylka neikdy : ) Jinak oblekum se snazim vyhybat jak to jen jde, nesnasim je. Na plesy chodim zasadne v riflich (v kvadru sem sel asi jenom 2x) : ))
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod myndel 6. 9. 2006 15:12

dle příležitosti, preferuju kravatu, pokud to jde.

motýly vázací nemám, kravatu umím vázat asi na 150 stylů, podle konkrétního typu límečku...
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 6. 9. 2006 15:30

kravaty. motylky ne pac mi nejak vadej a pripadam si jak tucnak :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 9. 2006 00:28

Jenom jednu jedinou kravatu vedu v šatníku - a tu jsem využil pouze během maturity. Proti obleku (saku a gatím) jako takovému nic nemám, ale dobrovolně si něco vázat kolem krku mě nikdo jen tak nedonutí. Tohle si pojišťuju obyčejným bílým tričkem.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Michal P 7. 9. 2006 06:37

Nemám ani kravatu ani motýlka dokonce ani košili.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 7. 9. 2006 13:34

Já mam raději kravatu, protože se mi motýlek pořád nějak kroutí na jednu stranu
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků