Košile se stojáčkem.

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ate_People 21. 8. 2006 15:05

Netušíte někdo, kde je možno zakoupit košile se stojáčkem? Zmizely s obchodů, většina výrobců je už nevyrábí. Kdysi jsem je bez problému kupoval v Pietro Filipi, dneska tam už nemají ani jednu. Takže jsem odkázán na nákupy při svých výletech v zahraničí, což je dost omezující.

Můj další dotaz. Docela mě oslovilo oblečení od GΛTE Λ. Ta kvalita sice nebyla úplně nejlepší, ale zase měli velmi pěknou kolekci. Dneska jsem se po této značce díval na netu a nic. Možná to je jen označení kolekce od nějaké jiné značky, to oblečení jsem už pár let nekupoval, tudíž nevím...neznáte někdo tuhle značku? Existuje ještě?
Ate_People
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 21. 8. 2006 15:40

Ehmn co je stojacek? :roll:
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ate_People 21. 8. 2006 15:46

Místo límečku je tam stojáček :)
Ale lepší bude obrázek -
třeba většina orientálních košil má stojáček, ale lze vidět i klasické košile s tímto řešením
Obrázek
tady je to asi nejvíce patrné
Ate_People
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 21. 8. 2006 17:24

Ty pracuješ jako kuchař?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ate_People 21. 8. 2006 17:30

Ano. Dělal jsem letušku, ale když přišli na to, že jim celou dobu lžu o svém pohlaví, tak jsem si rychle dodělal učňák a teď vařím v těch nejlepších světových hospodách na nádraží.
Ate_People
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 21. 8. 2006 17:39

co? :shock: to s tim pohlawiim je pravda?
Skinny
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků