Proč tolik řešíte módu...

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod PachezZ 10. 7. 2006 15:54

Nesnažim se být IN ani OUT , sem rpostě JÁ - tak bych to řek :) ale to mi enbrání řešit to jestli v něčem vypadám líp než v něčem jiným apod... že by to byla moje modla to ne, když na to přijde tak na sebe navleču první co najdu a je to :)
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 10. 7. 2006 15:58

no ja neviem, pre mna je celkom rozdiel ci si nieco kupim za 50 alebo za 500. v prvom rade to inak vyzera, inak sa v tom citim a dlhsie mi to vydrzi - proste je to kvalitnejsie. aj ked je teda pravda, ze v cine si tie veci co tu stoja niekolko tisic dokazes kupit za par supov ale cinu mam akosik od ruky ;)
a dalsie vyhody:
- pekne predavacky s ktorymi mozno flirtovat
- kabinky v ktorych nie je zima a neprsi tam
- platba kartou
- zaruka

ked pises o tej obuvi ako o kuse handry na nohach...kupil som si tenisky u sikmacov za 2 stovky a nejake reeboky za 1k. rozdiel bol dost velky, preto si radsej priplatim. ale je to samozrejme otazka osobnych preferencii. na rylovanie by mi take uplne stacili ;)

PS: ja zas nechapem ludi ktori maju potrebu riesit nieco pretoze to riesia druhi. ako ludia co pozeraju vyvolenych len kvoli tomu aby na to mohli potom nadavat (ved to boli skoro vsetci taki co to pozerali:) )
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mawe47 10. 7. 2006 16:52

taky mi prijde, ze tu chlapy resej modu vic jak zensky;)

me teda staci kvalitni boty (kvalita je relativni, pro me jsou dobre i botasky sprandi za 700 kc, mam je druhy rok a stridam je pouze s trekovkama), prvni rifle na ktery u tamanu narazim a za tricko ze "vse za 39" se taky nestydim a je mi uprimne jedno, jestli sem out, a jestli na me fifleny z ucnaku blbe civej.

Uprimne spis nechapu, jak nekdo muze vyhodit 500 za neco, co bez znacky stoji polovinu...

navic si radsi misto dvou znackovych kalhot koupim bezdratovou mys a rifle a la vietnam
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod tark 10. 7. 2006 17:04

na boty jsem dost velká fiflena, potřebuju hodně měkký podrážky a to mi vietnamský boty nenabídnou, ale šupáky mám od vietnamců a jsou parádní :) a jinak furt nosím trička za 30/ks na trénink apod...
tark
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 10. 7. 2006 18:20

Mawe47 píše:taky mi prijde, ze tu chlapy resej modu vic jak zensky;)

Ja to neresim :D Proste si vyberu co se mi libi a na znacku nehledim.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Master74 10. 7. 2006 18:56

Na hadry si teda potrpím a není mi ani zas tak líto utratit sedm kil za triko,dvojku za džíny :) ,trojku za boty etc....Prostě se chci líbit a dobře cejtit,nic jinýho v tom není...out a in neřeším,prostě mám svůj vkus a příznávám že za hadry utrácím pěkný prachy a nestydim se za to,lepší než cpát do to drog a chlastu...nie? ;)
Saty delaji cloveka-podle me na tom neco je a v dnesnim svete,kde jde dost o prvni dojem urcite...
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 10. 7. 2006 19:08

Na modu seru :mrgreen:
Petr.kkk
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod zamis 10. 7. 2006 19:25

nooo, asi takhle. nerekl bych, ze dnesni mladi lidi by nejak az tak lpjeli na mode. ono... v podstate nic jako moda neexituje. kdo udava co je modni a co ne??? par priteplenej navrharu, kteri se uz nemuzou dockat, az do nich vecer zasune jejich priteplenej pritel (taky urcite navrhar)...

a ted vazne. jde asi o to, ze driv nebyl takovej vyber, takovi moznosti sebeukazani a seberealizace. dneska chce byt kazdej jinej. necim vyjimecnej... a kdyz maji tu moznost, tak proc ne. i za cenu obetovani moc penez. proste jde o to se odlisovat od ostatnich. a protoze jeansu a kosil neni a nebude nikdy tolik, aby mohl byt kazdej jedinecnej, tak se to resi penezma. kdo si koupi drazsi obleceni, ten je vyjimecnejsi, tim se lisi od ostatnich.

ja urcite nejsem zadnej manekyn. oblikam se nenapadne a mozna trochu usedle, ale patri to ke me a citim se v tom dobre. a na pritepleny navrhare sejrim :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod ewing 10. 7. 2006 19:40

Master to napisal celkom dobre.

inak staci si porovnat tricko za 50 a za 800 napr. a je to hned jasne, ze len o napis na vignetke tam nejde...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Peshi 10. 7. 2006 19:47

ja modu prilis mocneresim, hadry kupuju zhruba dvakrat do roka a ve vyberu mi pomaha kamoska, protoze sam nejsem schopnej nic vybrat nebo koupit nejakej kyc :-)
co se tyce kalhot, mam rad skejtovy, protoze mi prijdou kvalitni a narozdil od kalhot z Kenvela, New Yorkeru apod. mnohem dyl vydrzej. nenosim ale takovy ty volny, s kterymi bych mel rozkrok az u kolen, z toho uz jsem nastesti vyrost :-)
na botech rozhodne nesetrim a taky kupuju skejtovy, jsou hodne pohodlny a mam je tak 2-3 roky a to je nosim prakticky vsude
tricka moc nenosim, spis kosile z H&M, Clockhousu apod.
kupuju znackovy veci, protoze podle mych zkusenosti dyl vydrzej, ne abych ukazal, ze na to mam
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod maty1976 10. 7. 2006 21:23

Master - to mě by právě bylo líto.... možná nemám tolik zbytečných peněz, a když už jo, radši je dám do svejch zálib atp .
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 11. 7. 2006 00:02

Mawe47 píše:Uprimne spis nechapu, jak nekdo muze vyhodit 500 za neco, co bez znacky stoji polovinu...

navic si radsi misto dvou znackovych kalhot koupim bezdratovou mys a rifle a la vietnam

za 500 si toho moc na sebe nekoupis ;-) Ale utratim ty prachy z toho duvodu, ze se v tom citim dobre, obleceni mi sedi a vydrzi... O kulture prodeje radeji vubec nemluvim...

Ted jsem si vzpomnel na vyborny priklad. Mel jsem znameho, ktery vzdy odmital chodit v obleku (rozumnej sako, kalhoty kravata). Rikal, ze v tom citi "uskrcenej" jednou se navlekl do znackoveho obleku (cena kolem 40k) a vubec nevedel ze je ve spolecenskem... Od te doby si rad priplati a nechape jak nekdo muze chodit v obleku z Teska za 5k... nekomu se to muze zdat jekao zbytecne, ale on se citi lepe, tim padem muze lepe pracovat, ma vyssi vykony, vyssi plat...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 11. 7. 2006 07:30

Módu tu řešíme z toho důvodu, abychom věděli čím zaujmout
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 11. 7. 2006 10:53

ad ceny: nekdy jsou pochopitelne, vzhledem k tomu, ze treba kalhoty Replay jsou z casti delane rucne...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod andels 11. 7. 2006 11:14

Jako me je teda fakt ujete dat za boty 1500 az 3 litry a za triko litr ci 6 stovek, gate 2000. Mnoho znacek je nehorazne predrazenych a u vtesiny najdete MADE IN CHINA, takze zrejme je jasne ze platime vic za znacku nez za textil.
Ja sem takovy ze to co se mi libi to beru, ale zase s rozvahem co a jak stoji...ptz vyhazovat penize za obleceni nemusim, radsi si koupim mnohem uzitecnejsi veci
andels
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka