Co si myslite o luxusnych hodinkach?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 2. 7. 2006 20:54

tak ja znam typka, ktery fakt musi reprezentovat a ma vse - obleceni, hodinky, doplnky - v nejvyssim luxusu. Ale je to normalni clovek,da se s nim v pohode pokecat. Akorat, ze behem toho kecani mu mu za pul hodky asi 20x zazvoni mobil. Neuveritelne vytizeny.
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dieg0 2. 7. 2006 21:36

Ja by som za hodinky viac ako 5ooo nedal.Ja mám hodinky za 2ooo a úplne my stačia.Sú pre mňa dosť luxusné na to aby som sa nimi mohol reprezentovať.Ale každý má iné nároky.Ja som zas na hudbu.Za kvalitnú hudbu som doteraz ako študent vysolil 55oo korún.
Dieg0
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Skinny 2. 7. 2006 22:07

já chci nějaký Nixonky ale tak max. za 3k
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mae-geri 2. 7. 2006 22:09

Mne se libi jedny Casia za 6500, ale to je spis takovy sportovni typ, nez luxusni. Ale stejne nejsou prachy, tak to ted neresim... Stejne hodinky nenosim, kdyz mam porad v kapse mobil.
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Skinny 2. 7. 2006 22:11

to jo ale 6500 to je fakt moc za to mám Wii :)
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pette 4. 7. 2006 20:22

obecne celkovo ceny v dnesnom hospodarstve su dost divne...
niektore az paradoxne.
napr. oblecenie a IT - priemerne "znackove" tricko nike a pod sa predava za cca 1000 sk. za 4000 sk dostanete procesor, ktoreho vyvoj,vyroba, investicia ludskych vedomosti, technologie je absolutne neporovnatelna.
ja chapem, vsetko je ponuke a dopyte, o vyrobnych nakladoch.. je to len paradox.
Pette
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jamal 5. 7. 2006 20:47

ne hodinky hodinky nenosím a už vůbec ne nějaké zlaté ne stříbrné
JAMAL for MM
jamal
Čtenář

Odeslat příspěvekod Předseda 27. 8. 2006 12:40

Rozhodně luxusní hodinky řeknou o majiteli víc než když přijede v autě za 3miče ;)
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dushanski 27. 8. 2006 21:06

Andy píše:
game_over píše:
seterwohipikule píše:Mám hodinky za 9500, to je ale nic. Kdybych na to měl, tak proč ne? Třeba Breitling... :D /quote] Máš dobrej vkus :D , většinou lidé co takovéhle hodinky už moc neuvažujou nad tím, že by si za ty peníze pořídíli něco užitečnějšího, bych to přirovnal asi k něčemu takovýmu jako když si my(normální lidi :) ) koupíme v trafice noviny, tak oni(ti neskutečně bohatí) prostě koupí luxusní hodinky
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Předseda 27. 8. 2006 22:18

dushanski: jj ;) Vono třeba u takovejch Breitling Bentley bych i čekl, že budou za čas ceněný. (tim neříkám nějaký sběratelsky vyhledávaný,ale že na ceně neztratěj)
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod johnnym 2. 9. 2006 16:28

Tak hodinky za 100 tisíc bych si nekoupil, ale třeba za těch 10 tisíc proč ne. Když je potom člověk zaměstnán jako někdo, kdo má častý styk s lidma, tak to vypadá dobře.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 3. 9. 2006 20:37

každej má rád něco, když hodinky, tak proč ne třeba za 10000? ;) Nebo i za víc?
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 3. 2008 20:20

kdybych na to měla, taky si koupím hodinky za milion. ale takhle, kdybych je nosila, stačilo by mi, že jsou pěkný, dobře fungujou, nejsou od ťamanů a nemám z nich vyrážku
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MgX 11. 3. 2008 00:13

I kdybych měl miliardu, tak si věci pro sebe tzn.: i hodinky budu vybírat dle toho, zda se mně líbí, či nikoliv.
Nejdříve vyberu ty, které se mně líbí, následně se budu zajímat o cenu.
Samozřejmě - nějaký extra bohatý manager si bude moct dovolit vybrané hodinky ve vyšší kategorii, než třeba učitel.

Důležité je, co ve chvíli volného výběru rozhoduje, zda je prioritou vysoká cena, nebo to ,,jak se mně líbí".
Následné tvrzení, že hodinky za 1 000 000,- jsou mnohokráte kvalitnější než za 30 000,- je ve většině případů nesmyslné. Pěkné a kvalitní strojky, se dají hledat i v nižších cenových hladinách (v tomto případě myšleno i v hladině nižší, než zmíněných 30 000,-)

strider to napsal dobře ..... všeho s mírou ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka