Co si myslite o luxusnych hodinkach?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 26. 6. 2006 18:32

Andy píše:Tak ja neviem, kebyze mam 400 tisic, kupim si auto. Kebyze uz mam tri auta a vilu za 20 milionov, tak mozno o tych hodinkach zacnem uvazovat..

Ne, to uz bych si koupil Big Ben :-D
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 6. 2006 19:49

Mám hodinky za 9500, to je ale nic. Kdybych na to měl, tak proč ne? Třeba Breitling... :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod includes 26. 6. 2006 20:22

Drahé a luxusní hodinky nepotřebuji, tedy já :lol: ...raději peníze utratím za něco užitečnějšího :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod game_over 26. 6. 2006 20:28

seterwohipikule píše:Mám hodinky za 9500, to je ale nic. Kdybych na to měl, tak proč ne? Třeba Breitling... :D /quote]
Máš dobrej vkus :D , většinou lidé co takovéhle hodinky už moc neuvažujou nad tím, že by si za ty peníze pořídíli něco užitečnějšího, bych to přirovnal asi k něčemu takovýmu jako když si my(normální lidi :) ) koupíme v trafice noviny, tak oni(ti neskutečně bohatí) prostě koupí luxusní hodinky
game_over
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 26. 6. 2006 20:36

Myslím, že i jako milionář bych si vystačila s těma za 10 000. Službu by mi udělali stejnou a hezké by se za ty peníze našly taky. To už bych ty prachy dala raději na charitu.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Andy 26. 6. 2006 21:05

game_over píše:
seterwohipikule píše:Mám hodinky za 9500, to je ale nic. Kdybych na to měl, tak proč ne? Třeba Breitling... :D /quote] Máš dobrej vkus :D , většinou lidé co takovéhle hodinky už moc neuvažujou nad tím, že by si za ty peníze pořídíli něco užitečnějšího, bych to přirovnal asi k něčemu takovýmu jako když si my(normální lidi :) ) koupíme v trafice noviny, tak oni(ti neskutečně bohatí) prostě koupí luxusní hodinky
Andy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mawe47 26. 6. 2006 23:29

hodinky za 10, az zacnu delat a budu mit prachy nazbyt, proc ne... ale za 100? skoda penez

spis mi vadi, ze ty hodinky maji spoustu ruznych ukazovatek a tak a proste nejsou delany na stihlou zenskou ruku... (nevadi mi ty funkce, ale ta velikost;)
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 27. 6. 2006 06:20

Abyste se nedivili.I na ulici se to pozná.
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 27. 6. 2006 07:15

luxusne hodinky su luxusne hodinky. ked chces tak si ich kup. za mesiac ich mozno stratis ale to sa stava...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 6. 2006 09:24

Já jsem si ty hodinky nekopil, dostal jsem je od taťky jako dárek. Mnoho lidí říká, že hodinky jsou zbytečnost, že stačí mobil, ale jde i styl, ne?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod a 27. 6. 2006 10:01

su ludia ktori maju napr miliardu korun.. co s tymi peniazmi? vtedy hodinky za 400tis sa zacnu javit ako dobry vynalez :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gree.n 27. 6. 2006 18:04

moj otec ma hodinky Breitling za 120.000,- Sk... nie zeby bol taky bohaty, on proste musi stale reprezentovat, myslim ze v podvedomi sa riadi heslom "obal predava"... radsej si kupi drahu vec ako by mal investovat napr. do dobreho byvania a pod...

inak som ale zastanec drahych veci... pokial mam zabezpecene vsetky NAOZAj dolezite veci ako byvanie, dobre auto ;) a podobne...
gree.n
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 27. 6. 2006 21:04

gree.n: Kdyby měl navíc 100.000Kč, napiš :wink: ...

Jinak, i kdybych měl reprezentovat firmu, rodinu atp. tak zbytečně nemusím ukazovat, že na to mám, většinou jsou mezi jedněmi z nejbohatšich lidí ti, na kterých by jste to nepoznali :lol: ...zatímco ti, co rozhazují a ukazují, kolik mají peněz, většinou nemají nic :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 28. 6. 2006 00:51

Moje vysnivane hodinky su Breitling B-1 takze ked na ne raz budem mat, urcite si ich kupim...
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 28. 6. 2006 05:54

2includes - souhlas. Kolikrát ty nejdražší věci kupudjí ti středně bohatí, jen aby vypadali bohatší než jsou. Je to jen snobismus. Znám jednoho, ten má doma i zlatý kohoutky u vany, ale venku chodí ve starých oškubaných riflích a tričkách a jezdí 15 let starým autem. Nechce na sebe upozorňovat.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Předchozí stránkaDalší stránka