Kolkokrat pouzijete jednorazovu ziletku?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Heady 10. 6. 2006 00:53

zdravim,
poznate tie lacne jednorazove ziletky v sacku, kde ich aj 10, ze ?? chcel by som sa spytat, ze ake mate s nimi skusenosti a kedy ich vyhadzujete a pouzijete novu ?? kolkokrat pouzijete jednu ziletku ??
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 10. 6. 2006 07:10

Nechal jsem se zlákat na takovéto žiletky z LIDLu a již nikdy více.Špatné oholení,podrážděná pleť a podobně.Samozřejmě,že furt lepší než nic,ale dlouhodobě se vyplatí investovat do něčeho mnohem lepšího.Ty dobré jsou sice drahé,ale vyplatí se to.
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod VWsenior 10. 6. 2006 08:38

Ani jednou, mám plnovous. Doporučuji!
VWsenior
Čtenář

Odeslat příspěvekod NMS 10. 6. 2006 08:59

Kdysi jsem to zkusil, jelikož mám fousy jak hřebíky, tak jednou :D .
I see dumb people ... they are everywhere ...
NMS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod adamek.jan 10. 6. 2006 11:36

Jednorazovou ziletku jen jednou; na urcite partie ji pouzivam celkem casto, prijde mi lepsi nez klasicka ziletka. Proti podrazdene pleti pomuze priplatit.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 10. 6. 2006 13:19

Nedavno jsem si takovy balicek nekolika jednorazovych ziletek koupit a musim rict, ze je to uplne na .... U takovych ziletek u me plati pravidlo: dvakrat a dost! Lepsi je si priplatit.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod iwigirl 10. 6. 2006 15:58

jednorázovou žiletku používám, dokud je schopna na 1.pokus vzít porost ssebou.
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod kodl 10. 6. 2006 20:37

Ja jsem si ji koupil jednou nekde na benzine kdyz jsem si zapomnel svuj strojek. Podle me je to opravdu "jednorazova" zalezitost
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 6. 2006 20:58

Když jsem měl jednorázové žiletky, používal jsem je tak dlouho, dokud je bylo možné přes chlupy v nich zůstavší používat. Ale mám hodně problematickou pleť, kterou jednorázovky značně dráždily. Přešel jsem na Gilette a už se k nim nehodlám vracet.