Máte piercing?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kodymko 20. 2. 2008 11:02

mám piercing v jazyku..z tinanu a tu najsamväčšiu guľu, čo som zohnal
a ak ste videl cheepers creepers 1 tak i takú podobnú kérku okolo pupka ;)
Peklo je prázdne, všetci diabli sú medzi nami..
kodymko
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 22. 2. 2008 13:36

no ja to mam tež v jazyku, už sem si na to tak zvykl, že už to snad nesundám:D..no pak mam ještě díru v uchu, a časem bych chtěl něco do levý bradavky:D.....tam dole to muže být taky zajmavý, ale zatím nemám potřebu :D:D
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 22. 2. 2008 13:45

strny88

Uz dlho hladam niekoho s piercingom v jazyku...ake je to nezavadzia ti to napriklad pri jedle alebo podobne?
Uz dlhsie nad tym rozmyslam ale neviem sa definitivne rozhodnut...
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 22. 2. 2008 13:52

tak při jidle mi to nezavazí, možná někdy při mluvení, že trošičku zašišlám, sem tam horší výřečnost, ale nic hroznýho :) podle mě hodně záleží jak se to píchne, chce to pichnout u nějakýho profíka:) ne doma od kámoše :D....hodně lidí si stěžuje že jim pierc hobluje sklovinu, ale tohle všechno zaleži od toho jak je to píchlé:)
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 22. 2. 2008 14:05

No tak jasne ze od profika neviem si predstavit ze mi tu kamoska bude dierkovat jazyk :mrgreen:

A po tom ako ti to urobili dlho sa to hojilo?
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 22. 2. 2008 14:26

no i takoví experti se najdou co si to pichaj sami :D...pichnuti moc nebolí, no možná jo ale oproti tomu co zažiješ v nasledujcich dnech to nic není :D...no abych tě jen nestrašil, není to zas tak hrozné:) nikdo na to ještě neumřel:D, první týden se moc nenajíš :D budeš ráda když *****áš jogurty:D taky toho asi moc nenamluvíš:D no budeš rada když ten jazyk dokážeš vyplázdnout:D.......není to píchnutí ucha:) jazyk je sval a do svalu to bolí:) ale po 3tydnech už to bude vpohodě:) a po měsici to bude krasně zahojené.:)
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 22. 2. 2008 23:17

No to su nadherne vyhliadky....aby som na mesiac odisla na samostatnu dovolenku kde ma budu krmit a nebudem musiet hovorit. :mrgreen:

A este posledny dotaz ked ta tu uz mam :wink: , aky velky sperk tam mas?
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 22. 2. 2008 23:36

nejhorší je ten týden, já přes ten týden zhubl pár kilo:D po tom týdnu už je to vpohodě:)....jak velký? sám nevím, mám tam pořád klasickou činku co mi tam dali:) tak akorát na můj jazýček:) ale chci si koupit celou silikonovou, ohebnou:) to bude požitek:D...no určitě dej vědět jak jsi se rozhodla:)
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 22. 2. 2008 23:41

Jo dam, este stale vaham neviem ze ci si nedam len dalsie dve tri nausnice alebo skusim nieco nove.
V kazdom pripade diky moc za info z prvej ruky. 8)
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodymko 23. 2. 2008 13:37

tak ono je stejne všetko dočasné, ak chcete pôsobiť seriózne, tak s niečím takým isto nie. mám to už niekoľko rokov a ten najväčší ošial je už za mnou. v škole, na skúšky starým profesomrom by som si isto nedovoli isť s niečím takým v puse,tak si to dávam dole. a po škole keď pôjdem dopráce sa s tým nadobro rozlúčim..
Peklo je prázdne, všetci diabli sú medzi nami..
kodymko
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PachezZ 27. 2. 2008 00:36

kodymko - ja do prace nastupoval s 2cm hortem v brade, bridgem (koren nosu) a 20mm tunelama, no problem... nekde precejen daji na to co umis a ne jak vypadas - bohuzel ve vetsine firem ne...
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 27. 2. 2008 10:21

a co to je za firmu/pozici?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 2. 2008 10:24

taky by mě zajimalo co děláš... kdyžtak SZ :wink:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 5. 3. 2010 02:29

Mela jsem v levym oboci.. nejak jsem vyndala a zarostlo..

Premyslim nad drzkou.. :hm

// diru v uchu navic nepocitam.. :mrgreen:
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 5. 3. 2010 07:39

Měla jsem v pupíku, ale po roce - dvou jsem vyndala :-( přemýšlela jsem o jazyku a držce, ale do mé práce se to nehodí :-/
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků