Jakou preferujete obuv?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kwak 26. 12. 2006 15:40

Ja tet momentálne mam Etnies Lo-cut3 a Adio Miles, na běhání Adidasky nejaký, a sálovky Fila. Ted si chci koupit Converse. Přes léto nejradši žabky kdyš to jde.
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 26. 12. 2006 15:54

Po "zimě" půjdu určitě do nějakejch bílejch.Chtěl bych jedny Nike, ale ty už maj skoro všichni takže asi půjdu do Adidas superstar (2)
Ty jak sem hodil DonHennessyXO sou moc pěkný.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koss81 28. 12. 2006 00:31

posledne sem si koupil tyhle Diesely. Sice na muj vkus docela drahy (3k), ale malokdy se me nejaky boty libi, takze sem je musel koupit :D

Obrázek

jinak mam par tenisek (Puma Liga L (W), Puma Speed Cat (B), Puma Allegro (W), a jeste nejaky bily Pumy :D ) Pak dvoje Bata a jedny Levis.
V lete nosim sandaly (Adidas) a kozeny pantofle (Chevignon) samo ze bez ponozek :twisted:
BMW Forever
koss81
Čtenář

Odeslat příspěvekod Mawe47 28. 12. 2006 10:23

ja mam ted docela solidni boty a sem spokojena, a kdyz k tomu pripoctu ze za 1800, tak spokojenost maximalni:)

Obrázek
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 28. 12. 2006 10:44

Za 1800 a spokojenost ?, za tu cenu mám minimálně 2 páry, spíš 3
Body přes 1000 jsem měl snad 2x v životě, mě stačí boty kolem 500 - 800.
Teď teda mám nějaký Power ty stály skoro tu 1000.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mawe47 28. 12. 2006 10:48

Michal P : sem dostala k narozeninam, normalne stoji skoro 4000, takze kdyz se za ne dala pulka a jeste ne z me kapsy, tak to muzu byt spokojena. Na normalni chozeni mam botasky za 600 uz druhym rokem, ale nejak se mi na turistiku osvedcilo neco kvalitnejsiho...
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 28. 12. 2006 11:02

Dělat třeba profesionálně nebo nějak intenzivně nějakej sport taky bych za sebe utrácel, ale na parádu já nejsem, džíny mi stačej za 200 apod.
Většinu věcí mi stejně kupuje žena, jinak ona a mladej utratěj za hadry mnohem víc než já.
Mě tyhle věci moc neříkaj, já je mám jenom k tomu že je potřebuju.

Ale určitě ty boty budou dobrý to bude něco jako ten goretex, nebo jak se to jmenuje že se v tom nepaří noha, jsou prodyšný, ale nepromáčej se z venku, já dlouhý tůry nechodím nám s rodinkou stačí tak 5 max 10km a máme dost a to ještě jen za dobrýho počasí.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mawe47 28. 12. 2006 11:11

tak to ja taky nejsem narocna, staci me tamansky rifle a pekna flanelka, kdyz uz dostanu neco novyho, tak akorat od segry nebo rodicu k vanocum. Takze v tomhle s tebou plne souhlasim.

to ze sou prodisny a nepromokavy je jejich velke plus a hlavne sou lehoucky, ze po 30 kilakach jeste zvladnes zvedat nohy:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 12. 2006 11:17

tak já chodím:

vinárna (apod.) -> http://www.abtulip.com/boty/boty-dr-mar ... -1561.html

a jinak pořád v tomto -> http://www.cykloexpert.cz/horska-trekin ... e-rockster

a do práce -> vietnam sport
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standys 28. 12. 2006 15:32

preferuji botasky - značkové + kvalitní ponožky
boty z trhu nikdy - pěkně po tom jedou nohy
standys
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 30. 12. 2006 13:12

xaero píše:FUJ Converse :D
:twisted: takhle urážet boty :lol: ale je fakt že od pátku preferuju normální obuv protože tenisky na zimu to fakt nejde, nedávno sem byl v čajovně a nikde ani kousek sněhu, když sem vylezl ven tak sněžilo jak kráva a první co sem ucejtil tak že pomalu necejtim prsty a mám mokro v botě, domů sem šel s úplně necitlivejma nohama :?
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 1. 1. 2007 16:49

Jelikoz pochazim od "fochu", tak nosim boty ciste ucelove. Na bezne noseni mam obuv kozenou - samozrejme nekolik paru na stridani. Na sport pouzivam tenisky a salovky. Jinak mi jsou pochopitelne velmi pohodlne spolecenske boty, ktere nosim velmi rad. Obuv by se mela stridat, a to si lide bohuzel neuvedomuji a napr. sportovni obuv by mela byt ciste na sport a ne na denni noseni. Zakaznici se pote nerozpakuji prijit a reklamovat naprosto zdemolovanou obuv s tim, ze "nevydrzela", jenze uz nereknou na co a jak ji nosili.
mh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Musiqueda 4. 1. 2007 22:02

Tuto :mrgreen:
Obrázek
Musiqueda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Strikero 6. 1. 2007 15:55

No ja mam dvoje DCcka
Obrázek
a potom este jedny cisto cierne. Moje dve lasky :)
Strikero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kurcatovium 8. 1. 2007 20:19

prestige - celoroční obuv ;)
kdybych na to měl penízky, tak si pořídím nějaký pořádný steely s ocelovou špicou, nebo aspoň kanady vzor 60...
kurcatovium
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků