Jakou preferujete obuv?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Martin H. 12. 5. 2006 08:45

Já klasickou italskou, černou, koženou, do špičky. :) Je to sexy skoro ke všemu... k obleku stejně jako k džínám. :) Co vy?
Martin H.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kodl 12. 5. 2006 10:05

Slaměný sandále s bambusovejma výhonkama...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 12. 5. 2006 10:44

kodl: :mrgreen:

tenisky. pohodlnejsie su uz len plysove papucky
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod veverqa 12. 5. 2006 10:52

"botasky" ale vzdy zasadne s makkou podrazkou. mam ich v roznych farbach takze volim podla oblecenia. takze pokojne nosim aj cervene alebo modre botiny. v lete nejake vesele zabky ale len tie ktore mi neodru palec.
veverqa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tark 12. 5. 2006 13:07

veverqa: taky botasky, ale muzu se zeptat jaky MEKKY botasky doporucujes? ja ted shanel a sedly mi jen nike a adidas, co staly 3k (chytil jsem tyhle adidasy za 2 a mam je), potom mi jeste sedely boty OLYMPIKUS... Mas jeste nejaky tip?
tark
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 12. 5. 2006 13:37

Me sedi vsechny boty nikdy bych nemohl nosit "sexy kozene boty do spicky" :D nosim pekny éska za 3,5k ale maji uplne jinou barvu Obrázek
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 12. 5. 2006 13:47

Skejty :) Spíš bílý
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 12. 5. 2006 13:55

Sportovní obuv, prostě abych se v tom cítil pohodlně...takže např. tenisky apod. :wink:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Suving 12. 5. 2006 13:56

Sportovni obuv, nebo polobotky...
Suving
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 12. 5. 2006 14:18

Sk8ove boty... ted mam Vision. Chodim v nich vsude. Ty se hodi, jak pro sport tak do spolecnosti, proste univerzalni obuv 8) Nemuzu si stezovat :lol:
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 12. 5. 2006 14:24

v létě letní boty, v zimě zimní boty
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veverqa 12. 5. 2006 14:33

tark: ono to je rozne. vacsinou pridem do obuvi chytim topanku a surovo ju ohnem. najmaksie boli pumy lenze tie maju vacsinou taky povrch co sa zaspini a neda vycistit a navyse maju az tak tenku podrazku ze v nich citit kazdy kamienok. moje oblubene su diadory ktore maju akoby tu taku penovu podrazku lenze je trosku vytvrdena takze sa nedeformuje ale je stale dost makka. podobne mam aj hummelky alebo hessy takze naozaj neviem odporucit znacku. treba skusit :)
veverqa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 12. 5. 2006 14:49

od kanad po boso :-D ... ale vetsinou to co mi nabidne rozumnou uzitecnou hodnotu ...

a k obleku mam taky nejaky ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 12. 5. 2006 15:19

botasky,sandale
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 13. 5. 2006 14:33

Sportovu obuv, hlavne basketbalove tenisky. Najlepsiu podrazku aku som kedy mal, mali tenisky AND1 za 4000Sk a vseobecne vsetky AND1ny maju perfektnu podrazku, len sa mi zda, ze menej vydrzia. Teraz normalne nosim "basketbalky" Reebok a hravam v AND1.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků