Planzetovy strojek a tezke holeni

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kokos 21. 3. 2006 22:15

Cest praci,
mam planzetovy strojek od Braunu ale mam docela problem se oholit na nekterych mistech...treba u oblasti krku a tak...strojek sice neco oholi ale semtam vynecha...mate nejake tipy jak zvysit efektivnost?:)
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 21. 3. 2006 23:10

Zamykat vykyvnou hlavu a pravidelne vymenovat planzety.
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kokos 22. 3. 2006 18:53

zamknout my myslim nejde.. a planzeta je nova:)
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 22. 3. 2006 19:46

No tak to je tezky.
Musis natahovat hodne kuzi, jinak to nepujde. Taky mi to vadi, ale jeste to neni tak zly.
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 23. 3. 2006 12:08

Mel jsem stejnej problem. Zvlast kdyz se clovek par dni nestihne oholit tak to planzetovy strojky prakticky neberou. Pouzivam frezovej a jsem oholenej za par minut.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarelMlha 26. 3. 2006 07:04

Stejný názor jako Fido+. Vlatnil jsem asi 6 let bateriového Brauna. Občas někde zůstaly vousy, zvlášť krk.Navíc baterie vydržela tak dvě, tři holení. Koupil jem planžetový Phil. HQ 8894 a naprostá spokojenost. Baterie vydrží každodenní holení přes měsíc. Překvapilo mě to, nutno dodat, že příjemně.
KarelMlha
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kokos 8. 6. 2006 21:44

toz ja nevim... na tvari se s tim da holit docela pohodlne, ale na krku, kde si vousy rostou jak chcou, je to des... nevim co mam delat...asi neexistuje zpusob jak se s planzetovym strojkem oholit na krku:(
is it nut? no, it is coconut!
kokos
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 9. 6. 2006 20:14

Jestli mas na strojku i zastrihavac, tak to projed zastrihavacem a az potom planzetou.
BTW pockejte az budete potrebovat vymenit ty frezky na frezovem... nedoplatite se.
Adam Bernau
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 19. 11. 2006 09:10

já mám tento : http://www.elektro-eshop.com/index.php? ... n=EB-67865 ... a je v poho ... samozřejmě se musíte holit každý den !!! ... jinak to nebude dobře brát a navíc ho rychle ztupíte ... jo a nenamáčet si před holením xicht !!! kůže musí být vyschlá a napnutá ...

ale každodení holení mě nebavilo a tak se holím Mach 3 Turbem jednou za 2 týdny a Braun se mě válí ve skříni :lol: :o
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků