kupujete novou hlavici na Gilet?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod david.vavra 24. 1. 2006 10:02

Uz par lete misto elektrickeho strojku pouzivam Gilet Mach 3...Prijde mi ze ty jejich ziletky maji docela dlouho zivotnost....Neholim se teda kazdy den,tak by me zajimalo jak casto kupujete vy?(S ohledem na to jak casto se holite) Diky za odpovedi na maly pruzkum

//Ivo M.: presunuto ze sekce Smetiste
david.vavra
Čtenář

Odeslat příspěvekod kodl 24. 1. 2006 11:01

Kupuju si bud Mach3 nebo Mach3 Turbo - podle toho na kterou natrefim - jsou kompatibilni. Holim se kazdy den nebo obden. Vydri mi tak tri az ctyri tydny.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 24. 1. 2006 11:35

Ja mam teda wilkinsona :)
ale jinak ta jedna hlavice tak na mesic a neco
a frekvence je 2-3 dny takze je to srovnatelne...
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod kodl 24. 1. 2006 11:47

IcemanCZ: Copak, potrebujes ochranou mriz aby ses neporezal? ;-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 24. 1. 2006 12:23

wilkinson mi nesedi tou svoji konstrukci .. rychle se zaspini a pak se blbe cisti .... mach3 je pohoda dzez :-) .. jo nemate nekdo zkusenost s tim baterkovym ? :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod djlooper 24. 1. 2006 13:46

Kupuju Macha 3 Turbo, bez Turba jsem nezkoušel... :)
Holím si 2x týdně...vousy-rašelinu :) , ostatní chlupy nee :)
Vydrží mi tak 2 měsíce, pak je Mach tupý :)
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 24. 1. 2006 18:20

mach 3 je kvalitka. taky uz ho dlouho pouzivam a osterej zustane celkem dlouho. klidne i pres mesic. jinak, holim se tam 3x tydne.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Welli 25. 1. 2006 19:45

mám ten baterkovej, ale moc nevidím rozdíl, jestli je to zapnutý, nebo vypnutý. ale mívám to zapnutý.
Welli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 6529 14. 2. 2006 09:29

Nejčastěji používám elektrický,ale když někdy pár dní vynechám,nastoupí Mach 3,který to vezme opravdu do hladka (ještě část 2.dne mám hladkou tvář).Použiju ho tak 10-15x do roka,takže mi vydrží hodně dlouho.
Ať jsem vyzkoušel jakýkoliv "ruční" strojek,vždy mi šel snadněji odstranit delší porost než ten denní.Téměř vždy jsem se trochu řízl.Zajímalo by mě,zda máte podobnou zkušenost.
Z toho důvodu radši tedy používám "elektriku"-tvář sice není tak úplně vyhlazená,ale zase odpadá mydlení atd.
Mmch. teď jsem se už od vánoc neholil,poprvé jsem vyzkoušel plnovous.Není to špatné,ale přece jen jsem zvyklý chodit oholen,takže za nějakou dobu opět přijde ke slovu zastřihovač a Mach 3 :D .
6529
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 14. 2. 2006 10:06

Holím se tak po pěti dnech až týdnu a beru to nějakým standarním strojkem od gilete s dvěma břity, mám ho už asi 10 let a hlavice měním tak po třech měsících. A oholím se v pohodě i když se holím přes 15 let. Asi mám měkký fousy.
Michal P
Přeborník