Proč se holky malují a kluci většinou ne?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mawe47 27. 1. 2006 16:10

no ja se nemaluju, maximalne kdyz jdu nekam na ples a i tak to neprehanim
aspon tim vyfiltruju blbce co koukaj jen po tvaru case

Kdo sledoval ST TOS tak jiste vi ze i pan Spock mel namalovane ocni vicka;)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elit2 15. 2. 2006 20:15

Uz jsem nasel konecne odpoved:
Ony se totiz proste malovat musi, jinak by nikam nemohli :)
elit2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Slonik 15. 2. 2006 20:18

Elit2: No někde jsem viděl takovouhle reklamu na Photoshop :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elit2 15. 2. 2006 20:22

To jo, i Photoshop umi s clovekem divy. Nektery zensky by ho potrebovali :)
elit2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Slonik 15. 2. 2006 23:26

hehe, jako v tom vtipu - proč se blondýnky malujou a voně? Protože jsou hnusný a *****ěj :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 15. 2. 2006 23:41

no ... mam svoji konspiracni teorii .. ale tu si necham pro sebe .. protoze si myslim, ze jsou veci mezi nebem, zemi, muzem, zenou a madlosaurem ktere nemaji byt nikdy vysvetleny ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 17. 2. 2006 23:50

Ženy jsou emancipované, a proto si dělají, co chtějí - v tom je celý problém. Přece nikdo nemůže naivně věřit tomu, že se ženy líčí jen proto, aby se líbily mužům - kdepak.
Muži jsou emancipovaní, a proto si dělají, co chtějí - v tom je celý problém. Přece nikdo nemůže naivně věřit tomu, že muži budou ochotní hnout prstem proto, aby se líbili ženám - kdepak.
Deleted user

Odeslat příspěvekod lu.kas 3. 5. 2006 11:00

to bude tim, ze se zensky proste chtej libit. Me osobne se nelibi zensky, co jsou ukrutne zmalovany, napatlany tuny make-upu. Libi se mi prirozeny holky s malimi korekcemi, nikdo neni dokonalej Wink az na nas Very Happy

jo, to je pravda. chlapi celkove (apon imho) tolik nelpi na svym vzhledu. aspon ne na obliceji
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 3. 5. 2006 18:30

neávno mi přišla na mejla fotka Madonn(nebo já newim koho) bez make-upu -hnus...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 3. 5. 2006 18:44

kua podle toho srovnání...mno já se snad začnu taky malovat :mrgreen:
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod golop 31. 8. 2006 22:42

je to jednoduce principem rozmnozovani je ze muz hleda samicku a samicka chce najit samce ale samec muze mit samicek vic... tak zena chce aby samec si ji vsiml tak se maluje :X demec si vybira totis z vic druhu :)
golop
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jim 1. 9. 2006 15:32

...ty fotky, to čumím jaký to dělá rozdíl... :shock:
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dushanski 1. 9. 2006 21:17

Jim píše:...ty fotky, to čumím jaký to dělá rozdíl... :shock:k/quote]


...to není jen tím make-upem, ale i tou fotografií, stačí použít jiný papír či filtr a rozdíl obrovskej....
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salex 7. 9. 2006 17:51

Ale ako si všímam, premalované baby, ak to tak mám povedať, sú síce pekné, no chodia väčšinou v skupinkách a nieje ich vidieť často s chalanmi, lebo tí majú väčšiu trému sa s nimi zoznámiť.
No a tie akurát namalované vidím častejšie s chalanmi, presdalen sú pekné tiež, možno menej, možno viac, ale chalani predsalen nemajú takú trému prísť za nimi a pokecať.
Tak, čo si myslíte, je to pravda?
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawenzi 11. 9. 2006 08:10

to salex : typci sedici cely den u pc, stydlivy, atd oslovi max tu obycejnou slecnu, ale namachrovani frajirci budou lovit klidne i ty zmalovane, bo pto ne to vetsinou znamena = sem zmalovana, budu parit, sem nezmalovana sem obycejna slecna... spis je to tim, ze spouste kluku se ty hodne zmalovane nelibi, tak proto je neoslovujou
(ovsem zase jen muj nazor)
Mawenzi
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků