Chlap v ruzovem tricku

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ewing 10. 8. 2006 13:36

ally píše:Není to přežitek, že růžová patří k holkám a modrá ke klukům? /quote]

ved hovorim, sila zvyku.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Martin H. 10. 8. 2006 15:58

Růžové triko si obléken každý heterosexuál, který má dobré sebevědomí a cítí se sebejistě. :) Potvrzeno mnoha psychologickými výzkumy. Pánové s narážkami typu růžová jen pro buzíky příliš upozorňují na to, jak je to s nimi. :lol: Každopádně drsňák v růžovém tričku nevypadá sladce. A valné většině žen se to líbí. :wink:
Martin H.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Martin H. 10. 8. 2006 16:02

iwigirl píše:"da se rict ze se hodi ke vsemu"
tak s tim tedy moc nesouhlasim... Naopak se hodi jen k par barevnym kombinacim.... Treba takova ruzova+zelena nebo ruzova+hneda je skutecne "trochu mimo".


Ty jsi fakt mimo. Kdybys měl jen trochu barvocitu a talentu, víš, že zelená a růžová je nejlepší kombinace. :) Záleží samozřejmě na odstínu obou, ale je to skvělá kombinace.
Martin H.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 10. 8. 2006 16:03

... ať si každej nosí co chce - já se do toho nikomu nese*u a chci také, aby se do toho nikdo nesr*l mě ... 8)

(já nosím hlavně černou)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 10. 8. 2006 16:05

mbing píše: L. Mareš, moderátoři, a jiní ho nosí.o/quote]


tiez som moderator, ale ruzove triko mi nehrozi :) ale nech si nosi kazdy co chce..
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod crashpc 15. 8. 2006 10:17

ad začátek > přesně - PRAHA. nedávno sem hodil sprinta dokopce na zastávku protože kdyby mi ujel bus, musel bych třeba 6hodin čekat než pčijede další (22:30 večer) a byly u toho nějaký lidi... když viděli že běžim, čuměli na mě co to dělám??. fakt sem je nestíhal ale musel sem běžet....

no a růžový tričko? je to trochu divný ale pohoršení by to dneska už nemělo vzbuzovat. já rád nosim černý. někdy až do extrému - boty, kalhoty, triko,mikina,bunda, sluchátka, čepice - vše v černym!!! a nebo nějaký černý a tmavý oblečení, občas sou na tom proužky a některý mi nadávaj do technařů, načež si kvůli nim musim špinit oblečení a ruce... :lol: ale pak to oblečení i místy zešedivý, takže "batika" :twisted:
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Keepy 30. 8. 2006 22:59

Takže pokud můžu říct svůj názor, mně osobně se růžový košile na klukách líbí ;)
rozhodně si nemyslím, že by to nějak souviselo se sexuální orientací, to by ty trička byly rovnou duhový, ne ? :D
... jsi věčné světlo v chrámu mé samoty ...
... opium tišící záchvaty tesknoty ...
Keepy
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnnym 2. 9. 2006 15:11

Mně se tohle absolutně nelíbí a přijde mi to dost ujetý. Osobně bych to na sebe nikdy nevzal.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salex 7. 9. 2006 18:03

Ale T-Mobile nemá takú kriklavú ale celkovo normálnu tmavšiu
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 7. 9. 2006 18:05

Tomáš Ujfaluši taky nosí růžová trička.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 9. 9. 2006 09:12

Ale jak vidim tak ten kdo nosi ruzovy tricko presne souhlasim Martinem H. tak ma vysooke sebevedomi, mimo to, u nas skole ted v novym prvaku je hokejista samponek, ruzovy tricko sladkej oblicek, a bily kalhoty a hned chodi se starsi holkou jedna z nejhezcich na skole, blbecek :(
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 9. 9. 2006 15:07

já bych si růžovou na sebe asi nedal.Ale že by ten co ho nosí byl gay, to ne.
A všechny holky co znám, růžovou na chlapovi milujou :)
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 9. 9. 2006 19:54

Ja takovydle ruzovacky potkavam celkem casto ... moc je nechapu :D .... jednou jsem dokonce videl jednoho co mel ruzovou ksiltovku boty a i to tricko :D
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 10. 9. 2006 13:40

carreaum17 píše:Ale jak vidim tak ten kdo nosi ruzovy tricko presne souhlasim Martinem H. tak ma vysooke sebevedomi, mimo to, u nas skole ted v novym prvaku je hokejista samponek, ruzovy tricko sladkej oblicek, a bily kalhoty a hned chodi se starsi holkou jedna z nejhezcich na skole, blbecek :(

tak toto lol :mrgreen:

nejde o to, ze mu zavidis, ale o to, ze je kvoli tomu blbecek u teba :shock:
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 10. 9. 2006 13:52

Martin H. píše:
iwigirl píše:"da se rict ze se hodi ke vsemu"
tak s tim tedy moc nesouhlasim... Naopak se hodi jen k par barevnym kombinacim.... Treba takova ruzova+zelena nebo ruzova+hneda je skutecne "trochu mimo".


Ty jsi fakt mimo. Kdybys měl jen trochu barvocitu a talentu, víš, že zelená a růžová je nejlepší kombinace. :) Záleží samozřejmě na odstínu obou, ale je to skvělá kombinace.k/quote]


hmm,tak to jsem asi tedy skutečně úplně mimo... ještě že se tu vyskytují takoví jako ty a poučí mě...
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků