Nejlepší/levnější oblečení

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod LamB 22. 11. 2005 20:16

boty si kupuju puma, adidas nebo nike ale od znackoveho obleceni konkretne nike a adidas sem upustil protoze kvalita je posledni dobou horsi a horsi
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peshi 22. 11. 2005 20:23

Koby píše:Co se týče ceny, kvality a mojeho vkusu, nakupuju jenom v C und A a v HM. Košile má pro mě nejlepší Smog
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 23. 11. 2005 14:30

LamB píše:...od znackoveho obleceni konkretne nike a adidas sem upustil protoze kvalita je posledni dobou horsi a horsi
Da se to nejak dokazat?
Zalezi taky, jestli to byly originaly... :eh
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Master74 23. 11. 2005 18:44

[quote="Já";Líbí se mi bundy od jedné značky,ale bohužel nevím,jak se jmenuje :( ,předpokládám že to bude něco anglickýho a nedávno jsem to viděl i v Maximu,takže by měli mít pobočky i v ČR...Je to ten oranžový znak na rukávu..
Teď jsem koukal na hooligans s E. Woodem a hodne typů ji tam mělo,viz. zde....Je to ta s tím oranžovým znakem na rukávu..
.Nevíte někdo pls název?v/quote]

Tak jsem to našel-Stone island
Price £133.00 Obrázek Price_£595.00Obrázek
Obrázek
Pěkný hadry,ovšem ty ceny už tak pěkný nejsou(Aspon teda pro Čecha :roll: )
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 27. 11. 2005 12:17

Ja nakupuju vetsinou v New yorkeru hadry treba od fishbone nebo smog.. Tam jsou celkem slusny ceny a kdyz narazite na slevy tak je to v pohode...
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adi Dassler 27. 11. 2005 15:07

s.t.a.p.i píše:Ja nakupuju vetsinou v New yorkeru hadry treba od fishbone nebo smog.. Tam jsou celkem slusny ceny a kdyz narazite na slevy tak je to v pohode...

...njn, ale kdyz pak narazis na dalsich 12 lidi v tech samych hadrech kdyz jdes vysypat kos, tak uz to v pohode moc neni :| ...a to je u me priorita :!: AdiOriginals ruleZ!
Adi Dassler

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 27. 11. 2005 15:14

Ja jsem teda jeste na nikoho ve stejnych hadrech nenarazil...
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 27. 11. 2005 16:03

Ja teda taky jeste ne;)
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 27. 11. 2005 23:50

Já si kupuju hadry tak za normál. cenu, akorát teď jsem si koupil sálovky asi za 2 litry (dneska normální cena) a když jsem řikal mámě kolik stály,tak jí málem vomejvali...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 28. 11. 2005 14:35

Oblečení:
z českých Funstorm, Loap, Ellipse - ceny asi průměr nebo vyšší, ale vyplatí se
zahraniční Reserved, Smog (občas) - cena průměr

Boty:
přestávám důvěřovat firmě Baťa - čím dál horší kvalita, špatné zkušenosti
dobrá investice Vagabond (i když je většina made in Vietnam, Čína) - tenisky vydrží celkem hodně,
s koženýma nemám zkušenosti, ale asi taky - ceny vyšší
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 28. 11. 2005 21:07

KDE JE HRANICE LEVNEHO OBLECENI? imho individualne. Me neni lito dat dost penez za vec, kdyz jsem presvedcen o tom, ze je kvalitni.

hmm... na hadry jsem sice nikdy moc nedal, ale vzdycky jsem si vybral veci, aby mi to sluselo... posledni rok asi zacinam byt nenormalne narocny nebo mizi dobre veci a ve vsem si pripadam jak buzik/devka/supak... sehnat neco normalne elegantniho na sebe zacina byt problem... kdyz k tomu prictu to, ze nemam naladu na nakupy kazdy den, ale tak jednou za pul roku, musim mit neco kvalitnejsiho...

Boty - Neznam boty, co by mi vydrzely slepene dyl nez 3 tydny (dost chudy, ne?). Nechci nic extra, jenom normalni boty, ve kterych muzu denne chodit a behat (obcas). Po poslednich Sprandi za litr, Pumach za 1,5k jsem si ve sleve koupil Merrelly za cca 2,5K. Jsou bezva. Podrazka drzi tam kde ma a ja jsem spokojeny. Nejaka síťka na boku se proskubla, ale to se da odpustit.

Kozene boty... vyzkousel jsem vsechno mozne do ceny cca 2,5 tisice --->>> nepouzitelne. Vzdyckymi po roce vratili prachy a ja si koupil novy. (no... aspon je mohli zhodnocovat terba v akciich nebo tak :)))

Hadry... jo, chtel jsem si koupit kabat a plast (smrtak s kapuci). cerny, na zem... Neni! Nebo aspon v brne se neda nic sehnat. Ani kozeny ani nic. Libila se mi jedna bunda... hmm... 15K (lol, nejsem cvok).

Kosile... mam rad kosile, ale 90% jich vypada jak uterky a ten druhy styl - santusacky styl mi nevyhovuje. Posledni me staly cca litr za kus... :o))) Znacka Esprit. No co, kupuju radsi tak 2 za pul roku, ve kterych chodim rad, nez 50 pitomych tricek po 200... Jednou jsem si koupil fishbone... kratky rukav se roztrhl kus od svu asi po mesici, nic nenormalniho jsem ji nedelal.

Svetry - Fischer... spokojenost..., trosku se klube, ale to se dalo cekat...
Ted jsem byl donucen si koupit uz jiny svetr (proc? ten minuly mam teprve 2 roky :))))) ).... Opet me nezklamal Esprit. Za 2K bych do nej nesel, ale ve sleve za 1K mu neslo odolat... :)))

Takze co doporucuju je:
Obleky: Blažek
Košile, svetry: Esprit
Boty: Merrell
Rifle: Vigoss

ksefty jako C&M a La Halle z meho hlediska celkem suxxxxx
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 28. 11. 2005 21:30

"smrtak" sem sehnal - po dvou letech hledani v jednom shopu v pasazi u nas v PHA na Andelu - cena = 11.000 (sleva z 17.000) ... plne chapu ze se to proste neda splasit ...

jinak : ted sem si nechal renovovat original SS kabat co sem dostal od kamarada - odstranim insignie a je to bozskej, tezkej kozenej kabat :-)... (cena renovace : "zatim" 1.500 - dle ty baby to vyjde na konci tak na 4.000)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 28. 11. 2005 21:47

nema tvuj kamos jeste jeden? ty veci se tehdy jeste delaly poradne...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 28. 11. 2005 22:52

bohuzel, takovyhle veci se nachazej v zaprasenejch kumbalech, pudach, sklepenich pri "generalnim gruntu po umrti prarodicu" ... ja se zkusim zeptam az budu v nemecku po nejakym ;-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 29. 11. 2005 00:49

2Pix ja mam veci od ss :))
i ruznych esusu, maskaci atd hlavne batohy a ponco :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků