Nosite bryle? Nebo cocky?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Eva_M 22. 11. 2005 19:07

Honzat píše:Mám brále už asi 6 let, ještě do teď jsem si na ně nezvykl. A čočky? V mé vadě nejdou použít :( Hmm, to je škoda :| Snad časem vymyslí čočky i pro tvou vadu :hm

-quote="Honzat"]Ale jinak si myslím, že brýle jsou solidní doplněk image :))/quote]

No jak pro koho. Znám kupu lidí, kterým brýle vysloveně sluší. Ale třeba u mě je to přesně naopak. V jedné velmi dobře zásobené optice s ochotnými prodavačkami jsem dlouho a pečlivě vybírala obroučky, opravdu jsem brýle potřebovala a byla jsem ochotná za ně zaplatit i větší sumu, jen abych v nich vypadala jakžtakž :wink:
Byla jsem tam jediná zákaznice, prodavačky na mě měly čas, snášely mi obroučky všech druhů, značek i cenových relací :-) Většina lidí by si asi už dávno vybrala - ale mě fakt nic neslušelo, a to nejsem vybíravá ani náročná. Jenže ve všech obroučkách jsem vypadala jak blbec nebo jako protivná učitelka nebo jako žlučovitá účetní - zkrátka vždycky katastrofa :shock: :hm
Nebyl to jen můj názor - prodavačky vždy s úsměvem něco přinesly "Tohle vám paní bude určitě slušet" - nasadila jsem a ony protáhly obličej "Hmmm, to není ono". Atd. pořád dokola. :roll: Asi po hodině zkoušení mi školené prodavačky z té optiky doslova řekly: "Teda paní, Vy opravdu nejste typ na brýle" :mrgreen: :lol:
Pravidlo č.1: Netrapte se kvůli maličkostem !
Pravidlo č.2: Všechno jsou maličkosti !
(R.Eliot, kardiolog)
Eva_M
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peshi 22. 11. 2005 20:26

Ha ha tak to je smula ...
Ja nastesti zadny bryle nepotrebuju, ale casem, az budu hur videt, tak jim dam prednost pred cockama ...
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hnědka 23. 11. 2005 07:08

Ja mam taky cocky x let, ale nejhorsi co se mi stalo bylo, ze mi cocka zajela nekam na kraj oka a pak jsem ji nemohl vubec vydolovat :twisted: Nakonec se to teda povedlo, ale oko bylo uplne rude :roll: A tato vec se mi stala uz asi trikrat. Stalo se to taky nekomu?
hnědka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 27. 11. 2005 12:19

Mel bych nosit bryle ale stejne je nenosim.. Jenom na televizi..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod decried 7. 1. 2006 20:40

Dnes som si bol v optike vyzdvihnut prve okuilare, vidim uz dost zle do dialky. Na monitor este zatial v pohode. Zrakovu vadu mam vrodenu, nesposobilo to zizanie do monitora.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 7. 1. 2006 22:23

Když jsem byl menší, tak jsem nosil brýle,ale teď je to všechno v poho...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ing. FijoK 8. 1. 2006 12:21

ja nosim okuliare, zo zaciatku som velmi nechcel, ale uz som si zvykol a bez nich by som bol slepy :lol:
I saw man who can change my destiny... He stood in the mirror.
Ing. FijoK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 14. 1. 2006 15:38

Zdarec chtel bych se zeptat tech co nosi kontaktni cocky.. Jak casto se meni? A kolik vubec stoji? mam bryle 3/4 dioptrie stejne je nenosim, tak by me zajimalo jak je to s tema kontaktnima cockama.. diky za odpovedi..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod B36 14. 1. 2006 20:07

2david d. : No tos me tedy potesil:-/.Ja planoval,ze se pristi tyden objednam na vysetreni a pak na operaci.Je mi 22,jsem kratkozraky a mam 4 dioptrie,s brylemi vidim jako rys a nejvice se bojim prave toho,ze po te operaci sice nebudu potrebovat bryle,ale zrak uz nebude tak perfektni.On ti taky jeden rekne,ze je to skvela vec,druhy,ze to za to nestoji,no a vyber si:(
2stapi : Ja mam ted nejake silikonove cocky,ktere se nosi 1 az 2 mesice (podle cetnosti uzivani),dostanes 3 pary (takze max.na pul roku) a staly me asi 1200Kc.Tobe by se to urcite nevyplatilo,3/4 dioptrie je nic a pokud nenosis bryle,tak asi v pohode zijes:)Az se ti to zhorsi,muzes se zacit starat;)
B36
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 14. 1. 2006 21:58

No, už nějakou chvíli mám nový brýle, který mi hodně slušej (teda co jsem slyšel :D), čočky teďka akorát na lyže apod.
Naposledy upravil TheFlyingman dne 17. 1. 2006 20:48, celkově upraveno 1
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod froggy 14. 1. 2006 22:01

no mám brýle, cca 1.5 dioptrie, špatně vidím na dálku a nosím je pouze k televizi, do auta, no prostě na dálku. A k počítači, přijde mi to zvláštní, bo těch 50 cm není moc daleko a přesto když se koukám an monitor bez brýlí, tak mě po chvíli začnou pálit oči... :(
No, za dva týdny jdu na kontrolu, tož jsem zvědav... :)
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co je to? Žabička s rootovskými právy.
froggy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stibi 14. 1. 2006 22:22

Taky jsem obrýlenej ...a nevadí mi to ...brýle se mi docela líbí ..mám je na dálku ...i když je mi líto že jsem o jedny nedávno přišel ..plavat neumí a raft není dobré místo pro brýle na očích ..jsem blboun no :-(
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loldaolda 15. 1. 2006 02:29

O brýle jsem přišel už 2x, naposledy před 2 měsíci, v rozmezí jednoho roku. Nejhorší na tom bylo, že to byly brýle každé za 8000,- ( navíc jsem chudý student.... - Říkám vám, nechlastejte =))))

Teďka nosím už skoro 2 měsíce čočky ( měsíční ) a je to naprostá pohoda. 16hodin denně a žádný problém (klepu na dřevo...) :)
loldaolda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod B36 15. 1. 2006 09:19

Proboha na co bryle za 8 litru??Navic kdyz vis,ze ses kopyto,tak proc si nekoupis nejake levnejsi:)?Ja o ne prisel jen jednou za tech zhruba 8 let,co je nosim a to mi bylo tak 14 a pri skoku do vody jsem zapomnel,ze je mam na sobe...
B36
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 17. 1. 2006 18:58

// mbing : Téma rozděleno - Část tohoto tématu byla vyjmuta k vytvoření tématu nového s názvem Laserová operace očí - ano, nebo ne?.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků