Váš styl

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 2. 7. 2006 11:24

Ja mam zase kalhoty Replay MV991A
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod VladaP 2. 7. 2006 13:06

XAEr0: ty furt nevíš za co utratit prachy co? :D

No jinak já se asi se všema tady schodnu na tom že je důležitý pohodlí takže značky neřešim. Akorát mě nas***i naši spolupříživníci Vietnamci těma jejich rozpadajícíma se botama tak sem si pořídil Kappa tarfy ale už jsou na reklamaci. :D Ale určitě vydržely víc než ty kusy látky od větnamců. Jinak třeba nechápu jednoho kámoše (2 Xaero: Voki :) ) kterej má celou sérku od Quiksilveru :D Ale komplet, od ponožek přes slipy až po zbytek :D Nikdy, bych si nekoupil za vlastní prachy takový drahý oblečení. Prostě mi to přije jako zbytečný utrácení. XAEr0 mlč. :D
Alcatel OneTouch 303 > Nokyja 3410 (poslat SMS - musel jsem třísknout do stolu, volání nepřipadalo v úvahu, Nokyja - connecting people in services :)) -> Sony Ericsson T630
_________________
Chybami se člověk učí... jsem tedy nejchytřejší na světě ;)
VladaP
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 2. 7. 2006 19:36

Mlčet samozřejmě nezůstanu ... :D
Vokimu to kupuje mama takze si to muze dovolit ... mimochodem ma serku jak od quiksilveru tak od nfa apod. :) jinak ja mam rad znacky tak mi to neberte :). A znacka HF mi nevadi a pridavam aktualitu ta DC cepice za 1000kc je pekne nahovno .... lehce sem se zapotil a uz tam mam fleky a diky tomu ze je cerna strasne vybledla na slunci :( :(

BTW: 2Vlada: Vono je to utraceni neni az tak zbytecny .... lepsi nez kupovat 10 vietnamskejch bot je koupit 1 poradny ktery ti i vydrzi dyl :) nez 20 vietnamu :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 2. 7. 2006 20:20

Skinny píše:Emerica, Vans, Billabong, Rip Curl, Funstorm, Nixon, Matix atd. přímo nesnášim značku Horsefeatherst/quote]

EDIT: málem bych zapomněl na značku Nugget
Skinny
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VladaP 3. 7. 2006 10:21

Teda, XAEr0... :pozor2 :pozor2 :pozor2 Boty mam teď Head, HiTec a pak mam sálovky Carra, na Vietnamce ***** :D :twisted:

edit: + ještě tarfy Kappa (jen se malinko odlepila pata proto jsou na reklamaci, viz příspěvek výše :))
Naposledy upravil VladaP dne 3. 7. 2006 11:20, celkově upraveno 1
Alcatel OneTouch 303 > Nokyja 3410 (poslat SMS - musel jsem třísknout do stolu, volání nepřipadalo v úvahu, Nokyja - connecting people in services :)) -> Sony Ericsson T630
_________________
Chybami se člověk učí... jsem tedy nejchytřejší na světě ;)
VladaP
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 3. 7. 2006 10:49

2 VladaP: Máš RECHT :D :D
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rusty143 6. 8. 2006 21:43

Mám otázočku offtopic, ale snáď mi niekto poradí, pretože neviem kde sa môžem spýtať. Neviete či sa dajú na Slovensku alebo v Čechách kúpiť topánky T-Mac 4 (od adidasu)? prípadne či ich budú vo Viedni mať? Ďakujem veľmi
Rusty143
Čtenář

Odeslat příspěvekod powersell 14. 9. 2006 14:38

boty: sk8 style (ale iba s ollie protection pretoze jazdim na sk8 a bez OP su hned odrbane)
rifle: kenvelo
trika a mikiny: kenvelo, adio...
vacsina ludi ma IE;
vacsina ludi je v tom pripade vo velkom nebezpecenstve!
spisme peticiu na zachranu tych 70% ludi trpiacich pod nadvladou M$. dakujem
----------------------------------
sk8 or die, sk8 or SKAP, sk8 is gr8, just sk8 and enjoy
powersell
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavels4 18. 9. 2006 15:21

Já kombinuju sport a skejt styl. V poslední době jsem si strašně oblíbil Rip Curl - mám od nich boty a batoh, jinak ze sk8 značek mám jeste rád Peace, Horsefeathers, Quiksilver, Fallen, Funstorm a ze sport značek nejvíc Adidas, jinak treba džíny mám většinu V- style :-), protoze to takovej rozdíl oproti značkovejm neni
pavels4
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 18. 9. 2006 17:56

už sem psal část i jinde (v týhle sekci). mam rád černý oblečení + sportovní. tim se taky řídim. občas vypadám jak technař ale mě to na radosti z dobrýho voháknutí neubere...
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 9. 2006 11:07

:D
Naposledy upravil anonymni dne 25. 1. 2008 00:31, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 9. 2006 12:44

Většinou gatě z New Yorkeru, Reserved, Clockhouse. Nejradší mám světlou modrou. Trička nejlíp jednobarevná (černá a bílá nejvíc). Ale nesmí být obrovská, ty nesnáším. No a obchody, kde je nakupuju třeba Diesel, New Yorker atd.
A boty výhradně adidas. Teď nosím třeba tyhle http://www.sportmueller-pocking.de/catalog/images/adidas_titan_lx.jpg
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků