Váš styl

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod wuf 27. 1. 2006 17:35

Mawe47 píše:spis to posledni.
ale to mozna bude moji uchylkou na tmave barvy:)


Uz sem to poresil, pristi tyden si du pro tuhle :tleskani
Obrázek

Ta vpravo (bila)
wuf
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 27. 1. 2006 22:07

wuf: ta vypada lip nez ty predtim:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Forsaken 27. 3. 2006 01:36

Myslim, ze vetsina lidi se tady shodne v tom, ze na obleceni je dulezite hlavne pohodli. Ja osobne moc bohatej satnik nemam (krom trenek a ponozek samozrejme), mam jenom 2 kalhoty od Funstorm-u, zatim jedine, ve kt. se citim pohodlne, pak jeste sportovni Mammut (horolezecka znacka). Pak mam furu volnych jednobarevnych tmavych i svetlych bavlnenych tricek velikosti XXL a vic, sem-tam oblecu cernou kosili. Jinak co se znacek tyce, tak jedine, na co si potrpim, sou boty (Garmont) a obleceni do spatneho pocasi (Milo, Mammut, Northland). U nich je nejdulezitejsi material, strih, provedeni a vybava. Vetruvzdorne a vodeodolne membrany nemaji chybu. V kombinaci s fleecem (treba Polartec) je to dokonale obleceni. Treba do -7 stupnu mi staci jenom triko a mikina s Windstopperem, je jedno zda snezi, nebo lije jak z konve, nebo fouka hurikan nebo treba i vse najednou :) Neni nad to, kdyz ma vase obleceni tloustku dohromady max 5mm a nebrani vam v pohybu ani v tom nejhorsim pocasi, a pritom se v nem porad bajecne citite...
E66, uz nikdy vic jak 1 telefon!!; T60; outdoors lover...

It's better to be hated for what you are than to be loved for what you are not
Forsaken
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gree.n 1. 5. 2006 11:25

co hovorite na toto? rozmyslam ci si ich mam kupit lebo ne (do skoly) uchylne ne?? :) som zatazena na znacky ako vans roxy atd...
Obrázek
gree.n
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mawe47 1. 5. 2006 15:08

pekne;) skoda jim to v tom obchode necahat
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 2. 5. 2006 13:56

Mna najdete obleceneho len sportovo. Rifle som napriklad na sebe nemal uz 4 roky, vlastne doma ani ziadne nemam. Preferujem znacky AND1, Jordan, Adidas T-Mac, Nike. Btw, neviete ci je niekde na Slovensku/Cesku obchod so znackou Bullrot? Strasne sa mi pacia niektore ich veci, no nikde to nemozem zohnat...
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 3. 5. 2006 10:40

Má jedinou oblíbenou značku "V-style" (V jako Vietnam) m/quote]

jj, presne tak. ale s tou kavlitou to neni tak slavny. no tak apson menim obleceni casto - koupit 1 tricko za 500, nebo 5 tricek za 100kc?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tark 3. 5. 2006 13:25

ohledně kvality... boty MUSÍM mít kvalitní, bez měkké podrážky to nejde, to znamená že třeba vyzkouším 10 párů bot a FURT nic... kdysi si pamatuju, že jsem měl pohodlňoučký botičky zn. OLYMPIKUS (první pár 1500, další 1800) a ... paráda :-) Potom jsem měl asi rok nějaký zn. Reebok (1500) a rozpadly se (kousek utrhnuté podrážky, odlepená špice...) a teď mám pěkný Adidasky (2k, původně stály 3k, tak uvidíme jak dlouho vydrží)...

Ohledně triček - ty nakupuju už několik let v takovým malinkým obchůdku v Přerově (takovej modrej u finančáku).

Kalhoty - nosím výhradně rifle nebo kraťasy...
tark
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 3. 5. 2006 14:45

boty nakupuju prevazne ve skateshopech - a to AEON, Vans, Globe. A hadry nekdy taky, kratasy v armyshopech, obcas nejaky triko adidas,envy, diesel. Zimni bundy jedine Horsefeathers. Ale hlavne nakupuju slunecni bryle - jakekoliv, jen kdyz vypadaji dobre. Musim chranit oci.
Adam Bernau
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 3. 5. 2006 15:43

Ja kupuju boty taky vyhradne v SK8 shopech ted mam momentalne és za 3,5k a dokonce jsem se premohl a ted jsem si jeste koupil kalhoty za 890kc :) (v sunsetu tzn. stara kolekce HF) ksiltovku DC za 1k a pasek thunder za 490 a kalhoty jsou skvely lehky pohodlny ap. :) mam z nich radost
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 3. 5. 2006 17:30

Trička: Envy, Russel athletic, Angelo Litrico, W&D, Chiemsee (nevíte, jak se tahle značka správně čte?), UAX.
Rifle: jedině W&D (ne kvůli značce, ale protože mi sedí)
Boty: DM's, Puma, Adidas, Reebok. (chci zkusit Skechers a KMM)

Hlavně, když natrefím na nějkej hadřík, co se mi líbí, tak si ho prostě koupím, bez ohledu na značku.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 3. 5. 2006 22:40

2Zero_cool: zkus nekdy boty Adio, DC, és, Osiris apod. ver mi ze budou mnohem pohodlnejsi nez adidas :D :D (alespon pro me)
Tricka ja nak osobne (zatim) neresim nosim ruzna tricka za 50kc nebo vse za 39 :) az budou penize tak samozrejme koupim nake ndk., nixon apod. :) ale zalezi jestli budu mit naladu za to utracet prachy :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 4. 5. 2006 06:02

Osiris a és neznám, Adio je tady (alespoň pro mě) celkem nová značka, takže jsem ještě neměl tu čest, DC (co jsem viděl) je Sk8 styl, takže nic pro mě.
Je fakt, že Adidasky mám druhý v životě, první jsem šel reklamovat po třech měsících a vzal si zpátky peníze. Tehdy jsem se zařekl, že Adidas už nikdy, ale pak jsem se ještě na jedny přemluvil, mám je tři roky a jsou mega pohodlný... Holt i u značky se musí umět nakupovat a vědět, na co si dát pozor...
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 2. 7. 2006 01:09

Emerica, Vans, Billabong, Rip Curl, Funstorm, Nixon, Matix atd. přímo nesnášim značku Horsefeathers
Skinny
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 2. 7. 2006 10:56

Mám jeansy LittleBig LTB 5666 - Summer Edition 2006 (fotku jsem nenašel), ale už to jsou druhé LTB jeansy, který jsem si pořídil. Vyhovují mi také z toho důvodu, že jsou optimální na mé dlouhé nohy :). Takže tahle značka u mě vede .
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků