Váš styl

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 15. 1. 2006 14:54

opravuju adresu: je to http://www.neimanmarcus.com
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Caddy 15. 1. 2006 15:33

ja chodim takrka vyhradne v kosili + kalhoty, pokud mozno dobre sladene a elegantni, kdyz je chladneji pridam kozenou bundu sakoviteho strihu :) Mam rad odstiny hnede a bezove, cernou, bilou, modrou...a takove ty menlave latky, jak se odstin meni dle odlesku :) Vyjimecne si vezmu i tricko, pokud je treba sraz, tak s logem k nemu nalezicim apod... :)

Jo a nikdy bych nesel k vietnamcum ani se podivat, natoz tam neco kupovat :)

A nemam rad zimu, nejen kvuli projizdkam s auty, ale i kvuli tomu, ze se clovek musi nabalovat a to nesnasim... :)
Caddy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod modelka 15. 1. 2006 17:03

ja jedině značkový.Nejlepší obchody jsou-New Yorker,Orsay,Terranova,Kenvelo,H&M,Chaos jeans...a nejlepší sou krátký sukýnky a tílka a topíky a hlaně podpatky,plavky bikyny to je jasný! :D
modelka

Odeslat příspěvekod Mawe47 15. 1. 2006 19:46

ja nosim rifle a tilka, v zime k tomu prihodim flanelku a bundu
stejne my tamanske rifle vydrzi tak rok, takza za ty 200 co se to da koupit naprosto perfektni;)
akorat boty musi byt aspon nahrazkou goretexu a v tom V-Styleu opravdu zatim neverim :)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 15. 1. 2006 20:04

8 mesicu v roce nosim kratasy, nejradsi dzinovy, cca 2 mesice v roce dlouhy dziny, nejlip William&Delvin... vlastne ani netusim kdo to vyrabi ale co se pohodli a zivotnosti tyce tak se mi hodne osvedcily :) .

Tricka neresim, kupuju podle materialu (bavlna) a podle toho jak se mi libi, kosile minimalne.

Boty bud lehke sportovni (vetsinou Reebook) nebo vysoke sluzebni kozene od HiTecu.

Bundy spis sportovnejsi ale s vyjimkou zimy je nosim minimalne.

Dulezita soucast odevu je nuz, vetsinou Fallkniven, Spyderco nebo Puma :) .
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pipi 18. 1. 2006 09:25

Čus...:)))
pipi

Odeslat příspěvekod fake 18. 1. 2006 15:55

siroky kalhoty, spis tmavy
nejradsi tricko s dlouhym rukavem a na tom tricko s kratkym, oboje hodne obtahly a to vrchni ve vyrazny barve... nejlepsi je oranzova, zluta, cervena...
jinak proste siroky kalhoty, tricka, holcici kosile a tenisky a nesnasim, kdyz mam holy ruce... jako ze na nic nemam zadny naramky
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 1. 2006 09:23

No u mě v šatníku se nalezne oblečení asi od těhle značek : kalhoty od United Colors Of Benetton, nějaké trička Puma, Kenvelo, Adidas, Diesel(dárek od sestry), a mikiny Adidas a boty Adidas :))

Jinak oblečení nakupuju povětšinou, když je to nutné :D
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 1. 2006 19:06

No přečetl jsem si celou diskuzi a někdo zde nadával na kvalitu věcí, v obchodech značkových. No právě proto mám vyhlídnuté obchody kde nakoupím kvalitní věci a kde naopak ne. Ono se na to stačí většinou jednou podívat a kvalita se pozná (Levis, Nike...) takže tam vím že nic nekoupím :) A hlavně se koukat po slevách, to se dají nakoupit velice výhodně značkové oblečení v kvalitě za kačku :))
anonymni

Odeslat příspěvekod Narcissus 23. 1. 2006 18:04

Ještě z doby hiphopu před 4-9 lety chodím ve volném oblečení, ale už ne tak bláznivě jak tehdy. Značky mně netankujou - rifle od vietnamců mi vydrží rok až dva, boty rok (i v zimě), takže není o čem. Jinak oblečení neřeším, obměňuju až když se někdo ozve, že takhle se mnou nebude nikam chodit.
V podstatě jedinou materiální "hodnotu" na mně tvoří pédéáčko, paměťovka a sluchátka, oblečení v létě se vleze max. do tisícovky.
...a v zimě na úctyhodných cca 3700,- ;-)
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wuf 23. 1. 2006 20:40

Zdravim, zkuste mi poradit kterou "barevnou verzi" vybrat ke kombinaci modry/cerny jeansy a bily Pumy. :roll:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Popripade kde to sehnat v Praze? Nebo aspon podobnej styl....
(pac armyshop je na dobirku, a ja si to taky musim zkusit :hm )
wuf
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 1. 2006 21:33

Tu prga :))
anonymni

Odeslat příspěvekod wuf 23. 1. 2006 21:39

Lukas[CZE] píše:Tu prga :))


Nebudou si me pak plest se skinheadem? Ne ze bych teda mel vyholenou hlavu nebo jezka. :pozor2
wuf
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 1. 2006 22:20

Já myslím že ne, to se ti podle mě k tobu bude hodit. Líp jak to druhé nebo třetí ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod Mawe47 27. 1. 2006 15:31

spis to posledni.
ale to mozna bude moji uchylkou na tmave barvy:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků