Váš styl

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod janek 24. 5. 2005 23:04

Jaký je váš modní styl? Jaké značky nejraději nosíte a jak se vůbec oblékáte, když chodíte mezi lidi? Začal jsem se o to zajímat až nedávno a rád bych se proto poučil od zkušenějších.
Díky za každý příspěvek
janek

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 24. 5. 2005 23:12

Na sport obleceni zn. adidas, puma nike..proste sportovcni znacky.. do spolecnosti chodim oblecen pokudmozno moderne takze kosile boty spolecensky nebo takovy plochy a kalhoty dziny takovy vysisovany ale jenlehce..no proste co se mi libí a v cem se cejtim dobre takze by to tak melo bejt asi u kazdyho...
ale sk8 obleceni enni nic pro me..
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 5. 2005 23:28

Má jedinou oblíbenou značku "V-style" (V jako Vietnam)
Nakupuji na tržištích do roku 1989 a jsem s nima spokojený. Mají velký výběr. Všechny modní styly. Dá se u nich nakoupit elegantní obelčení, sako, sportovní obečení a vůbec vše. Díky jejich široké nabidce různého vzhledu a střihu si vždy vyberu to co mi vyhovuje. Kvalita je výtečná. Jednu mikinu co jse u nich koupil mám už 10 let a vypadá pořád jako nová. Nakupuji u nich i obuv. Nejlepší je oblečení bez pošívek, nápisů a značek. Když člověk nemá přes celý hrudník napis ADIDAS tak si aspoň nepřipadá jako magor.
Největší výhoda je ta, že vietnamci kopírují poslední modní novinky a nabízejí je za pár stovek. Můžete nosit to co se nosí a kapsa se vám nevyprázdní.
V-style, vřele doporučuji......... :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 25. 5. 2005 00:07

Já mám nejradši tepláky a starý křusky.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 25. 5. 2005 09:24

Nosím to, v čem se cítím pohodlně a u čeho jsem si jistý, že si na mě na zastávce nebudou ukazovat prstem :)

V létě jsou to košile (většinou Smog, protože mají vždy přesně moje míry), ale tuhle jsem objevil skvělou kolekci v Takku. Vyšisované rifle a k tomu ve většině případů bílé Adidasky nebo Nike, ale teď jsem si koupil skvělé Fily ve stylu racing (styl, jaký teď s oblibou používá Puma – plochá bota skoro bez podrážky).
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 25. 5. 2005 15:28

Jedinej krám, kde vždy nakupím je C und A. Nikde jinde se mi hadry nelíběj, nebo líběj, ale nemám na ně, nebo líběj, ale nemaj na mě..:-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shelly(smazano) 25. 5. 2005 18:39

oblíkám se v různých obchodech - např Terranova, Jeans club, sem tam New Yorker a kenvelo ( ale to spíš vyjímečně) občas i něco lepšího ale to jen když se poštěstí :D
a nosím to v čem se cítím dobře a pohodlně - nenáším módu špičatých bot a krátkých bundiček ( hlavně v zimě) - je to akorát o zdraví
***shelly***
shelly(smazano)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 25. 5. 2005 21:21

Halvně to, co se mi líbí a v čem se cítím pohodlně - nějaký ty košile (zj. ty, co se nemusí žehlit), džíny (vyšisovaný, samozřejmě - na barvě ani tak nezáleží), koženou bundu (pokud není horko; je už stará takových 20 let, a pořád dobrá), a kožený boty, pohodlný, žádné společenské. A poslední dobou už všechno pokud možno bez potisku či reklamy na výrobce; zastávám názor, že kvalitní zboží nepotřebuje nápis přes celý záda...
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Junior(smazano) 25. 5. 2005 21:54

koženej černej kabát, mažestráky, džíny košile, takový ty plochý kožený boty, sportovní.... Něco mezi sportovním a elegantním. Takže nazvěme to sportovní elegance ;)
Junior(smazano)
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lemur 26. 5. 2005 15:03

Pro mne je hlavnim parametrem pohodli, material (pokud mozno bavlna, jsem alergik, u bot kuze), vydrz a tmavsi barva. Jinak je mi to putna, a jediny styl, ktery uznavam, je typu "text/css" :-)
Lemur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 26. 5. 2005 21:40

S-Tony píše:Má jedinou oblíbenou značku "V-style" (V jako Vietnam)..../quote]

Nejhorsi je, ze dneska je ta kvalita vsude stejna. Driv platilo ze od Vietnamcu levne ale nekvalitne. Dneska je nekvalitne vicemene vsude. Akorat ze tzv. znacky stoji treba 20x tolik ale vsecko je to smejd co se za chvili rozpadne.
A neplati to jen o obleceni. V Cesku se snad neda koupit vubec nic kvalitniho. Zajimave je ze kdyz koupim totozny vyrobek u nas a v Nemecku tak ten z Nemecka vydrzi zatimco ten od nas ne. Ono se taky neni cemu divit. Skousta vyrobku v Nemecku je made in Germany zatimco u nas made in Poland. Na cesky vyrobek u nas nenarazite a nebo jen hodne vyjimecne. Pritom ceske jsou casto pomerne kvalitni.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 5. 2005 22:15

Fido+ píše:Nejhorsi je, ze dneska je ta kvalita vsude stejna..

No to je přesně ono. Já jsem se jendu dobu snažil nakupovat značkové věci, ale zjistil jsem že to nemá cenu. Ty "značkové" se mi rozpadli dříve než ty vietnamské. Co se týče těch běžných značek oblečení, je kvalita mizerná.
Vietnamci nakupují své zboží v čině(asii) a jak víme do Asie je přesunuto 90 % světové výroby textilních firem(kvůli nízkým nákladům). Asiaté ví jak na to a kvalita zboží pro stánkaře je proto v dnešní době vysoká. Oni opravdu kopírují značkové oblečení. Kopirují střih a dokonce i používají stejný materiál. Vyrábí se to v těch stejných podmínkách, jen tam pak nenašijí značku firmy ale nějakou svou :D
80 % ceny značkových oblečků tvoří jen Logo!
Naposledy upravil S-Tony dne 26. 5. 2005 22:38, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 26. 5. 2005 22:31

S-Tony píše:80 % ceny značkových oblečků tvoří jen Logo! /quote]

Presne tak. Casto se vsecko dela ve stejne tovarne a ze stejneho materialu a lisi se to fakt jen tim logem.
Akorat bych ten odhad poopravil tak na 90%. Ale je to jen muj odhad. Nemam to nijak podlozene.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 27. 5. 2005 12:33

Oblekam se pohodlne a sportovneji,dost casto ale jsem schopna vyrazit i v botkach na podpatku a vypasovane kosili:-)

Odmitam chodit v hadrech,ktery maj na polovine svy plochy velkyma pismenama napsanou znacku(Nike,Adidas).
pokud bych si u techhle znacek neco koupila,tak proto,ze se mi to fakt libi,a ne proto,ze to je znacka.
Stejne tak bych si to koupila,kdyby to prodaval nejaky noname obchod.
Dulezite je pro me,aby obleceni bylo pohodlne a neskrtilo,pripadne nebylo z nejakych umelotin(silonovy veci bych nenosila,ani kdyby mi za to nekdo platil)

Nakupuju:
tricka:new yorker,c&a,rejoice,takko
kalhoty:new yorker,c&a
sukne:vsude mozne:-)
svetry,mikiny:maple,rejoice(ten doporucuju!!! http://www.rejoice.cz)
plavky:zasadne NewYorker-jediny obchod,kde maj vrsky od plavek,do kterych se narvu:-)
tasky,doplnky:Umbro,h&m,accesorize
botky:Bata,Sletchers(ale ne v ČR),Rieker,Salamader

dost taky nakupuju v mensich obchodkach,tam se sezenou ty nejlepsi kousky,a hlavne to pak na sobe nema kazdej treti:-)
botky:Bata,Sletchers(ale ne v ČR),Rieker,Salamader
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 27. 5. 2005 13:40

Já jsem asi trošku ujetej, většinou nosím černý oblečení. Je mi jedno jaká je to značka, ale musí mi to sedět a mit to tmavou barvu. Nejvíc chodim v řernejch džínách, triku a přes to černou bundu. Asi budu magor, ale mě se to líbí :lol:

(v šatníku mám taky pár světlejch věcí, aby si někdo nemyslel že otevřu skříň a tam pouze černo). Mimochodem jsem běloch, černý mám rád fakt jenom to oblečení :twisted:
Revan
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků