Pánové, jak voníte?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Duffy 20. 5. 2005 13:21

V parfumériích mám vždycky hrozný problém s výběrem pánského voňadla. Po několika testech mi hned všechno splyne a nerozeznávám žádný rozdíl. Musím proto chodit cíleně a zkoušet konkrétní vybrané produkty.

Ale jaké? Doporučte své oblíbené parfémy, upozorněte na novinky a třeba i zajímavé akce obchodních řetězců.
Duffy

Odeslat příspěvekod Čulibrk 20. 5. 2005 13:23

V poslední době mě hodně zaujal Kenzo Air. Je to tak netypická a zajímavá vůně, že si ji brzy určitě koupím.

Jinak jsem teď zakotvil u Clinique Happy, ale ten se už začíná omrzovat, takže je pravý čas na změnu.
Čulibrk

Odeslat příspěvekod Asspenn 20. 5. 2005 22:40

Gilette Cool Wave.
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOMBY 20. 5. 2005 23:57

Ze by neco od Diora?? Nio kazdy druh vune ma svou prilezitost. Do prace fakt nechci vonet jako K***a. :-))
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 21. 5. 2005 00:01

Oriflame Midsummer [man]. Já do těch obchodů s regály plných lektvarů na lásku nechodím, vždycky mě tam rozbolí hlava a všechno mi tam nevoní, ale *****í.
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOMBY 21. 5. 2005 00:04

Daft píše:Oriflame Midsummer [man]. Já do těch obchodů s regály plných lektvarů na lásku nechodím, vždycky mě tam rozbolí hlava a všechno mi tam nevoní, ale *****í.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 21. 5. 2005 00:35

Duffy píše:V parfumériích mám vždycky hrozný problém s výběrem pánského voňadla. Po několika testech mi hned všechno splyne a nerozeznávám žádný rozdíl. Musím proto chodit cíleně a zkoušet konkrétní vybrané produkty.
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 21. 5. 2005 00:43

bigdoc: A jak člověk zjistí, jaký typ se k němu hodí? Sice vím, co nevoní mně osobně (jakékoli sladké vůně), ale to je asi tak vše.
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 02:16

No ja vonim ruzne, ale nejcasteji po Crossmen, Mex, občas Puma a kdyz jsou prachy tak i Hugo Boss, ale to opravdu jen kdyz jsou.
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 21. 5. 2005 16:57

Tak podobny problem mam obcas taky. Ale je to tim, ze kdyz uz si nejakou vuni vyberu a oblibim, tak se po nejakem case prestane prodavat. V Nemecku napr. je k sehnani porad ale jezdit tam jen kvuli tomu se mi nechce a ani se to nevyplati.
Osobne nemam moc rad korenene a ostre vune. Spis jemnejsi. Ovocne, nekdy i mirne nasladle.
Ted jsem celkem prisel na chut vuni Joe Sorrento. Jsem zvedavej kdyz zase z nasich kramu zmizi.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 21. 5. 2005 17:46

Ja pouzivam Eryo, nebo Hugo Boss.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Season 21. 5. 2005 19:44

Já rád experimentuji a raději si kupuji menší balení, protože větší bych po pár měsících odložil kvůli nějakému novému objevu.

Profesionálové prý při hodnocení vůní s sebou nosí zrnko kávy. Přičichnutí k němu podobně jako sýr nebo chléb při degustací vína neutralizuje čichové buňky.
Season

Odeslat příspěvekod mareq 23. 5. 2005 00:23

Už se vidim jak běhám někde po parfumerii se sklenicí kafe :D

Jinak vůně používám podle "události" na kterou se chystám a podle ročního období, v zimě sladší a težší a v létě něco lehčího...
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Genetic 23. 5. 2005 15:29

Asi už tak dva roky nebo možná i tři jedu v ADIDAS 3

Na drahý nemam a tadle vyhovuje...
Genetic
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 28. 5. 2005 09:24

hrozmě mi voní tmavě modrej Mexx... mám ještě nějakou pumu, ale ta mi spíš *****í, dostal jsem ji od ségry ;)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků