Pánové, jak voníte?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod andels 12. 1. 2008 08:42

Vencos píše:
andels píše:STR8 Marine

Tak kdo další se po mě opičí? :roll: :x
:mrgreen: :-PP/quote]
On ten Marine asi nejlip voni. Ze vsech tech ostatnich je mi na bliti 8) Jeste mi vonel Racing, ale nemel sem zrovna u sebe takovou sumu abych si ho moh kupit. Energy zase treba nemel vubec zadnou vuni dalo by se rict, ze to byla i cista voda. A ostatni meli takovou nevyraznou vuni a Original me zklama, cekal sem, ze to bude zaklad a hovnajs :)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chemistry 12. 1. 2008 09:56

vôňa na tento rok :D

Obrázek
chemistry between us
chemistry
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 14. 1. 2008 19:11

se tak zeptám na cenu těch parfémů přibližnou? nebo jestli jsou to vůbec parfémy, toaletní vody bo ještě něco jinýho?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Lukasoj 14. 1. 2008 19:21

cena je různá ;-) Od 200kč po 3-4 tis ;-) Osobně mám parfém za 1500 a mám ho od léta a furt mám 4/5 ještě...
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 1. 2008 19:57

Já si spíše kupuji levnější parfémy. Za Pumu Jamaica jsem dal 350,- Kč, jediný takový dražší je Dolce & Gabanna, ale ten jsem dostal k Vánocům. Parfém mi vydrží cca. rok, stejně, jako voda po holení (Gillete Storm Force). Nedal bych za parfém víc, než 500 ,-
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 14. 1. 2008 20:18

hobitt: k čemu ti je voda po holení? :hm
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 14. 1. 2008 21:01

Nejradši mam Adidas, takže většinou tím :-)
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Welli 14. 1. 2008 22:11

Myslím si že dražší-značkové parfémy vydrží déle, protože obsahují více kompozice, tzn. že ho nemusíte aplikovat tolik. Jaký máte názor na fake parfémy prodávané na tržnicích? Viděl jsem třeba Dolce&Galabana :) Koupili byste si je?
Welli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kwak 15. 1. 2008 18:39

no tak na to mam nazor ze bych jim tam hodil granat!
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lu.kas 15. 1. 2008 20:26

chemistry píše:vôňa na tento rok :D

img]http://www.parfemy.cz/photos_rozdeleni/I/instinct-d.jpg[/img]
Mam ten samy... Hele a voni ti? Ja nemuzu rict ze by me nak moc... Ale lidem kolem prej jo, takze ho tak nak pouzivam....

A cena je tusim kolem 500, dala mi ho kamoska k vanocum...

K trznicovym: Ja nevim, to musi ***** priserne, ne? :D A uz sem videl i Playboye, nebejt to na trzisti, tip bych to na origo... Jo a vedle meli Hugo Losse :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod hobitt 15. 1. 2008 20:43

LukasKoudak píše:hobitt: k čemu ti je voda po holení? :hm-/quote]

pomalu mi začaly růst vousy a nejraději mám, když mám hladkou tvář, takže proto :wink: . Holt, mám vždy trochu náskok, co se týče puberty :wink:

//

Ty trznicove parfemy jsou HUMUS! vzdy je dostanu od babi na Vánoce, rok lezi netknute na polici a pak je vyhodim. Minule jsem dostal Hugo Boss a ted Giorgio Armani made by trznice :-)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 17. 1. 2008 21:13

Měl jsem velmi rád vůni Adidas Active Bodies. Bohužel se prý už nevyrábí.

Obrázek
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod aquarkko 18. 1. 2008 16:40

jo to fakt stojí jen pár stovek, jo? já se totiž bála, že pokud nemám aspoň tři litry, ani do toho obchodu nemám lízt...můžu vás poprosit, abyste psali cenu a typ voňavky? strašně by mi to pomohlo při rozhodování. dík moc :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MgX 18. 1. 2008 19:56

aquarkko

ostatní možná ne, ale já dost často používám vůně, kdy cena je tak do 1000,- Kč. Většinou do 600,-Kč. Nejdřív všechno očuchám, co se mně líbí na sebe plácnu a pak teprve zkoumám cenu ;-)

Při mé spotřebě, když bych měl všechny voňavky za více jak 2000,- bych musel vykrást banku :mrgreen:

BTW: Adidas Active Bodies o kterém jsem psal o trochu výš - stával do 850,-Kč. Tuším, že to byla 100ml lahvička s kolínskou. Perfektní bylo, že aplikace se prováděla mechanickým rozprašovačem, což je výhodnější, než nalít si to na ruku a pak .... plác na obličej :)
Když jsem se tím dostatečně ,,ovoněl", pak i já jsem se cítil navoněn ještě druhý den :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Welli 18. 1. 2008 20:58

aquarkko:
stačí proběhnout eshopy a máš hned přehled. Ty tři tisíce jsou většinou strop. 2-3 tis. stojí Chanel. Většina je v rozmezí 600-1500. V kamenných parfumeriích za všechny dáš tak o 300-800 víc.
Welli
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka