Účinná kosmetika proti vráskám

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod janastach 2. 11. 2014 11:44

Zdravím ženy :-), je i 30+ a mám vrásky :-)... Mohly by jste mi doporučit nějakou účinnou kosmetiku proti vráskám. Nemám problém si připlatit. Prosím o Vaše zkušenosti. Díky
janastach
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 27. 11. 2014 17:29

botox :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 9. 12. 2014 12:23

Elixír mladí. Myslím, že v tom filmu s Werichem byl i recept. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kotatko99 19. 1. 2015 17:21

Na radu posledního (mnou zaregistrovanéh d testu) jsem si pořídila úplně obyč Q10 krém z Lidlu myslím. Stojí kolem 70 kč. Jestli pomáhá nevím, pořád se trochu cítím jako šarpej :-) . Pak dobře obstál Eucerin myslím, doufám, že si to nepletu. Ostatní prý jsou celkem bez účinku. Neuškodí, ale také nepomohou. Nevím no. Jak se tak dívám na ty ženské v mém věku (32) a starší, tak to mají asi fakt vytažené chirurgicky, není to jinak možné, že tam nemají ani "zářez" :D.
kotatko99
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 20. 1. 2015 17:48

Mě je o rok méně a vrásky mám také a dokonce spoustu bílých vousů. Holt stárnem. Měli bychom býti spokojeni s tím, co máme. Myslím, že plastiku podstupovat nebudu a vousy v původní barvě si taky nastřelit nenechám.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 20. 1. 2015 18:16

trent: do vlhka s vousama. Treba zase zreznou :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 25. 1. 2015 18:57

To nefunguje. Mám to vyzkoušeno. :mrgreen:
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luulu 28. 1. 2015 10:22

Ale tak, když chce někdo vypadat mladší, tak ať na plastiku jde, je mi to jedno :) Teď hodně frčí kromě botoxu i kyselina hyaluronová, kterou vám napíchají přímo pod kůži.
Za mě jenom řeknu, že prevence proti vráskám je hlavně hydratovat tělo zevnitř, a to nejen vodou, ale i jídlem (např. jíst co nejvíc čerstvé zeleniny a ovoce). Správná životospráva se na obličeji vždycky projeví :)
Luulu
Čtenář

Odeslat příspěvekod kathie88 9. 4. 2021 06:32

Proti vráskám je super kosmetika. Na botox bych asi úplně nešla, ale možná bych zkusila i tu kyselinu hyaluronovou. Každopádně nejdůležitější je starat se o pleť dlouhodobě a nečekat, až se vrásky samy objeví.
Naposledy upravil Nick Cave dne 9. 4. 2021 08:50, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn reklamní odkaz
kathie88
Čtenář

Odeslat příspěvekod Ivale 22. 6. 2021 15:29

Podle mě jsou nejlepší olejíčky a ty pořádně vmasírovat, já používám takovou destičku gua sha, takhle vypadá [odstraněn link odporující pravidlům SF. MgX] Nakapu olejíček a hranou jezdím po obličeji, je to moc příjemný rituál před spaním.
Naposledy upravil MgX dne 22. 6. 2021 20:25, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněn link porušující pravidla.
Ivale
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků