Který přípravek na vlasy (gel/vosk atd...)?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod petas.68 25. 9. 2012 20:33

Dobrý den, mám trochu delší vlasy a štve mě že mi furt padají do obličeje tak jsem si koupil gel TAFT LOOKS kde bylo napsaný že vlasy neslepuje a že můj ůčes vydrží 24h ale vlasy se mi přesto slepily a potom jak ztvrdli tak mi to moc příjemný nebylo, a jako by toho nebylo málo tak mi ůčes pořádně nedržel. Poradíte mi který přípravek je nejlepší? :-)
Naposledy upravil petas.68 dne 26. 9. 2012 14:59, celkově upraveno 1
petas.68
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 25. 9. 2012 22:15

Jako človek,co má dlouhé vlasy, mám jeden tip. Nůžky...
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod MgX 26. 9. 2012 20:31

Co se týká třeba gelu na vlasy ... jde i o to, nedat tam toho tunu. Prostě lehce mezi prsty a rozetřít co nejvíc do vlasů.

A jak bylo naznačeno v předchozím příspěvku. Pokud vadí padání vlasů do obličeje - jiný účes, mechanické chránítko pohybu - gumička, řemínek, šátek, čelenka ... :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Drejkaa 28. 2. 2013 20:15

Zkus gumu na vlasy, to je stokrát lepší než gel.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rocksta.r 28. 2. 2013 20:51

A co takhle kvalitni kadernik? S gumou do vlasu vypadaj devcata jako venkovsky nany.

-- 28. 2. 2013 21:53 --

Aha, tak koukam. Ze tazatel je muz. Dlouhy vlasy rozhodne ne, neco takoveho je ok http://hairstylepicture2013.info/2013/0 ... for-men-4/
rocksta.r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Drejkaa 28. 2. 2013 20:55

:D :D :D :oboze
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 1. 3. 2013 09:31

rocksta.r: měl jsi někdy dlouhé vlasy, když "rozhodně ne"? Máš s nimi nějakou osobní zkušenost, nebo jen kecáš?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Drejkaa 1. 3. 2013 09:59

A Tobě přijde že někdy nekecá? :))
Drejkaa
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rocksta.r 1. 3. 2013 10:15

Dlouhé vlasy jsem nikdy neměl, protože chodím upraven a jsem gentleman.
rocksta.r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 3. 2013 10:19

gentlemana ktory cicha k svym prdum a dava si spermie do mraznicky si nedokazem predstavit.
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod Drejkaa 1. 3. 2013 10:22

rocksta.r píše:Dlouhé vlasy jsem nikdy neměl, protože chodím upraven a jsem gentleman.

:tleskani :tleskani
Drejkaa
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 1. 3. 2013 14:29

Icotech: ale urcite to dela s eleganco, sobe vlastni. ;-)
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod aquarkko 3. 3. 2013 08:51

hlavně nenos čelenky! nic škaredšího než chlapa s čelenkou si neumím představit :oboze
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda