Móda pro vysoké, kde?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 16. 5. 2011 19:59

nějaké tipy kde nakoupit moderní oblečení pro vysoké lidi?

měřim 195cm a sem hodně svalnatej 8-) takže potřebuju velký oblečení a dlouhý rukávy, reálně xxl i xxxl ale je tu problém s tim že je to šitý pro tlustý a ne pro vysoký, proto by mě zajímala taková ta slim fit móda pro vysoký

mám dobré zkušensti se značkou envy tam mívaj právě tenhle styl, spíš pro vysoký a pěkně mikiny a bundy s dlouhejma rukávama a pěkný docela levný oblečení, druhej tip odkud mam tričko je česká značka kerbo odkud mam tričko a je pěkně dlouhý a rozumně na tělo, košily k obleku mam z http://www.tmlewinshirts.eu/MensAllShirts/MensAllShirts,en,sc.html kde měli hodně prodloužený rukávy a pěkný košile,

edit: tmlewin pěkně podražil sem kupoval košili za 18 liber, stejnou jako maj teď za 49, a co sem koukal tak maj rukávy co sou dlouhý 18 palců jen u formal shirts což je škoda bych potřeboval právě u casual kde takhle dlouhý nemaj :oboze

docela levný asi před dvouma rokama, a ještě taky košile od firmy hero z globusu taky maj dlouhý ale bylo nutný jí malinko zúžit (dík babi :-] ), právě by mě zajímaly casual košile to je trochu problém v ca nebo newyorkeru mi sou xxl malý a krátký nemáte nějkej tip?
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod michee 18. 5. 2011 16:47

Moc pěkný slim-fit košile (až do velikosti XXL tuším) mají v obchodě 7camicie v Praze na Chodově. Manžel si tam teď jednu koupil a je s ní maximálně spokojenej.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod oco1 20. 5. 2011 08:23

Velký výběr košil, kde si můžeš navolit jakou chceš délku rukávu, mají na:
http://www.ctshirts.co.uk

Dle mého názoru mají košile o něco kvalitnější než tmlevin, často mají akce 4 košile za 100liber.
S7 edge
oco1
Návštěvník