Tetování/tetovanie/tattoo

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Tetovanie...
...mám (a ukážem ho v diskusii :P ) 5 %  26%  [ 5 ]
...nemám; ...páči sa mi; ...chcem 7 %  36%  [ 7 ]
...nemám; ...páči sa mi; ...nechcem 5 %  26%  [ 5 ]
...nemám; ...nepáči sa mi 2 %  10%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 19

Odeslat příspěvekod Breaker 6. 3. 2011 20:06

Všimol som si, že tu nie je jedna centrálna téma pre túto celkom módnu záležitosť, tak ju zakladám. :))

Tak čo, ako ste na tom? Máte tetovanie? Aký na to a na tetovaných ľudí máte názor? Môžete postovať aj fotky svojich tetovaní/fotky tých, ktoré sa vám páčia. :)
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod MgX 6. 3. 2011 20:14

Tetování nemám a ani ho nemám v plánu. Ale to by si jistě každý pomyslel, tedy každý, kdo mě už alespoň trochu zná.

Abych si něco takového vyzkoušel - zda by mně sedělo - použil jsem různé „jednorázovky“, některé i celkem kvalitní. No - musím přiznat, že něco malého by nevadilo, ale ... není třeba :-)

Když budu chtít machrovat, koupím právě zmíněnou „jednorázovku“ s tím, že až poslouží, tak ji sundám ...

A co Ty, zakladateli vlákna, už máš nějaké tetování? :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod hobitt 6. 3. 2011 20:14

Některá tetování se mi líbí, tetování nemám, ani bych si ho nenechal udělat. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 6. 3. 2011 20:52

Tetování s mírou se mi líbí. Nemám ho, zatím o něm neuvažuji, ale kdo ví co mi jednou přelétne přes nos...
MgX: co je jednorázovka?
Já si vzpomněl na "tetování" v podobně vodních obtisků z bravíčka... To byly časy na prvním stupni základní školy. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod MgX 6. 3. 2011 21:46

trente měl jsem jakési taky v podobě „obtisku“. Ovšem kvalita byla pro jednorázové užití na vysoké úrovni. Nevím, kdo to vyrábí - dostal jsem pár kousků zdarma (tuším, že ze zahraničí).

V každém případě ... člověk si takto může vyzkoušet jak by vypadal s tetováním - tedy vyzkoušet bez následků :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod aquarkko 6. 3. 2011 23:14

běžně se maluje na tělo, vydrží to pár dní - na zkoušku ideální (a nemyslím henu)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Breaker 6. 3. 2011 23:21

MgX píše:Když budu chtít machrovat, koupím právě zmíněnou „jednorázovku“ s tím, že až poslouží, tak ji sundám ...
To samozrejme vyjadruje a rieši len tú vizuálnu stránku veci..tetovanie ale často aj niečo vyjadruje a často aj samotnou skutočnosťou, že je trvalé. ;)
hobitt píše:tetování nemám, ani bych si ho nenechal udělat. :)
Prečo? :)
MgX píše:vyzkoušet bez následků :-)
Tetovanie nie je choroba, ani niečo, do čoho by šiel normálny človek nerozhodnutý pevne, že ho chce. Takže u mňa to bolo buď áno alebo nie, žiadne keby. Vybral som si...
MgX píše:A co Ty, zakladateli vlákna, už máš nějaké tetování? :-)
Fuu, tak predsa bude tá prvá fotka na mne... :)) @pravé rameno:
Obrázek
Samozrejme chcem ďalšie, konkrétne by mal nasledovať nápis... :)
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod hobitt 6. 3. 2011 23:36

Breaker píše:
hobitt píše:tetování nemám, ani bych si ho nenechal udělat. :)

Prečo? :)

Trochu obava, že se mi za nějakou dobu nebude líbit a odstranění je bolestivé. :)
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod chazyk 7. 3. 2011 10:59

Taky mám zatím jen jedno, ale určitě v budoucnosti chystám další, pravděpodobně obrázek, aby to bylo vyvážené. :)
Levé zapěstí:
Obrázek
Keep your eyes open wide...
chazyk
Čtenář

Odeslat příspěvekod Kirkwood 7. 3. 2011 19:19

Nemám, ale přemýšlím o něm. Zatím nejsou finance a ani čas..
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 7. 3. 2011 19:38

Breaker píše:
MgX píše:Když budu chtít machrovat, koupím právě zmíněnou „jednorázovku“ s tím, že až poslouží, tak ji sundám ...
To samozrejme vyjadruje a rieši len tú vizuálnu stránku veci..tetovanie ale často aj niečo vyjadruje a často aj samotnou skutočnosťou, že je trvalé. ;)

Ne, nejsem „pozér“, takže nepotřebuji tímto způsobem nic vyjadřovat :-) Je to věc každého. Ve svém okolí jsem už ale zaznamenal několik případů, kdy si i dívka nechala udělat obrázek na tělo a výsledek, ač byl krásný, tak z ní udělal něco jiného ... myšleno vizáží. A osobně ... tetování na ženách nemusím, tedy zvlášť ty větší ...

Breaker píše:
MgX píše:vyzkoušet bez následků :-)
Tetovanie nie je choroba, ani niečo, do čoho by šiel normálny človek nerozhodnutý pevne, že ho chce. Takže u mňa to bolo buď áno alebo nie, žiadne keby. Vybral som si...

Myslím, že je hodně lidí, co si nechali udělat tetování a po čase jim už tak příjemné nebylo. Třeba změnili styl, partnera ...

Netvrdím, že se jedná o chorobu, ale když si kupuješ sako - taky si ho nejdříve vyzkoušíš, přesto, že ho můžeš sundat - kdykoliv. U tetování to tak jednoduché se sundáním není. Proto nevidím nic špatného na možnosti si ho vyzkoušet ... kdyby jen kvůli výběru správného motivu, jeho velikosti a stylu ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Breaker 7. 3. 2011 21:22

MgX: Tvoj pohľad chápem a nič proti nemám, len by som asi "zmenil" jednu vec - mám pocit, že "pózeri" sú skôr práve tí, ktorí majú tetovanie bez zmyslu, resp. len preto, aby ho mali, lebo to fičí..

No a vytetovať si meno partnerky, to osobne silne nechápem. :mrgreen: Ale je pár párov, u ktorých by som sa už ani tomu nedivil. :D

-- 7. 3. 2011 21:25 --

chazyk: Je v pohode. :) Krátke a výstižné. 8)
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod mareq0 7. 3. 2011 21:26

Nemám, neuvažuji. U chlapů mi to je jedno, u ženských nejsem ani pro ani proti. Naprostá většina nápisečků a obrázečků zvířátek ( :D ) mě nepotěší.

Něco takového decentnějšího...
--->:
ObrázekObrázek
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod teplice 27. 3. 2011 16:59

tohle ma kamarádka (přesně tohle, na fotce je ona)
Přílohy
179360_1563697143792_1576280075_31291427_6337337_n.jpg
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod trent 27. 3. 2011 17:26

Tak tohle ne. Při představě, že jí to dělám zezadu... a pohled na toto... Bál bych se, aby mě něco nekouslo :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod MgX 27. 3. 2011 17:51

teplice je to každého věc, ale toto je na mě opravdu příliš a zvlášť u ženy. Mohla by být sebekrásnější, ale s tímto na zádech by můj (případný) zájem opadl.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Kirkwood 27. 3. 2011 18:28

Tak to muselo pěkně bolet.. Ale kdybych na to měla, tak do toho jdu :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod teplice 27. 3. 2011 18:56

Mě se to taky nelíbí...vždycky si řeknu u všech tetování "co si ten člověk řekne za deset, dvacet let?" U malého třeba na noze problém nevidím, ale tohle je opravdu extrém. Na živo to bylo hezké, hlavně na plese když je vidět hořejší část, která vystupuje z šatů. Ale já bych si to nedal a své dceři-synovi bych to hodně vymlouval.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod eRiper 27. 3. 2011 23:20

Kamarádka se před tebou takhle obnažuje jo? ;-)

Jinak tetování nemá a ani nechcu. Nějak nemám potřebu mít na sobě obrázek.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod teplice 28. 3. 2011 12:25

Ne, tuhle fotku dala na facebook - tu bych opravdu vidět nechtěl, věř mi :D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod Fido+ 2. 6. 2011 16:03

Me se to libi.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 2. 6. 2011 19:00

Nejlepší tetování jaké jsem kdy viděl bylo to přirození zpodobněné do tvaru draka.

Najdete to na google obrázky pod "dragon dick" :lol:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod jarquo 29. 10. 2011 16:04

Vy by jste se nechali tetovat? Je mi jasny ze na tohle tema ma kazdej jinej nazor ale tohle neni spatna stranka [REKLAMA-odstraněna. MgX] daj se tam najit i pekny obrazky, ale ta bolest, no nevim,nevim :D
Naposledy upravil MgX dne 31. 10. 2011 19:12, celkově upraveno 2
Důvod: připojeno ke stávajícímu tématu
jarquo
Čtenář

Odeslat příspěvekod teplice 29. 10. 2011 17:22

reklama?
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod trent 29. 10. 2011 18:56

Když už tetování, tak nějaký orignál, které nemá každej druhej obejda(viz čínské křupavé kuře apod...)
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Kirkwood 30. 10. 2011 18:46

Tohle téma je v sekci móda ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod 4honza 31. 10. 2011 14:14

Jedině v tetovacím salónu Lisbeth Salander :D
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod hobitt 31. 10. 2011 16:45

Ona netetuje věci, kterými by se chlap chlubil :D
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kniter 31. 10. 2011 22:52

Zas to netreba prehanat
http://mbadman.aktuality.sk/clanok/1233 ... ni-magori/
http://revue.idnes.cz/rohata-upiri-zena ... avosti_zar
ja by som nechcel podstupit bolest ked nemusim.
A tiez sa do toho moze dostat infekcia hned po tetovani. Nedoporucujem u ziadnych poulicnych tetovacov ako byvaju v letovskach pri mori, ale len v studiu s licenciou.
Pokial je to nejaky kvet alebo tiger ako ma Breaker tak sa to da.
Rezat jazyk, srobovat rohy, tunel do ucha.
To je asi chyba pri prevtelovani. Ked trensvestitovi zostanu spomienky po byvalom zenskom zivote v muzskom tele. V prevtelovanie neverim a prevtelovanie zo zvierat uz vobec nie.
Alebo to sposobuju hormony?

Uz preveky ludia sa malovali vseliakou hlinou aby sa niecim vyznacovali, vo vselico verili.

Ked uz si nieco date, tak neutralne, aby potom neboli problemy, napr s partnerkou. Ono sa to odstranit uplne neda a zostane po to belsie miesto. Zalezi aj na sposobe tetovania a cim. Dlhodobo by som si nic nedal. Moj kolega nadava ze bol somar ked si to daval na ruku, hoci vtedy ked si to daval tak to hrozne chcel.

Keby toho stalking cata co som dal prvy odkaz u nas stretli vecer na ulici, tak by sa zlakli a polovica ludi by asi volala policiu, kedze ma aj chvost.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chameleon 11. 8. 2012 23:36

Tetování mám (viz avatar), mám ho na lopatce, aby se nechalo snadno skrýt např. kvůli práci. Je to originál, vytvořený kamarádkou na objednávku. Nelituji, že ho mám. Líbí se mi, ale rozšiřovat alespoň zatím nehodlám.
chameleon
Nadšenec

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 8. 2012 12:19

To je nějaké psisko?
Tvé?
Kdybys měl rybičky, mohly tam být ony :mrgreen:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod chameleon 14. 8. 2012 20:13

Jj, je to chodský pes. Krom psa mám ještě činčilu, papoušky, myši a sklípkana, ale ty vytetovat už opravdu nechci.
Jinak jsem holka, byť to podle nicku poznat nejde ;-)
chameleon
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MgX 15. 8. 2012 18:28

seterwohipikule je tady pár žen a Ty to nevíš - šmarjá ... nečteš, nevíš :D

BTW: slovy roztomilého šmouly Bručouna ... nemám rád tetování :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 18. 8. 2012 19:33

Nečtu a nevím, no :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod eRiper 25. 1. 2013 14:52

eRiper píše:Kamarádka se před tebou takhle obnažuje jo? ;-)

Jinak tetování nemá a ani nechcu. Nějak nemám potřebu mít na sobě obrázek.

Názory se mění. Lup, už mám taky jedno a příští zimu ho chcu ještě rozšířit.

Obrázek
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 27. 1. 2013 13:41

což ale není ani obrázek :-P
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 1. 2013 14:59

Nelezou ti ja jablka na mozek?

Co bude následovat? Portrét Jobse na pozadí?
Nebo iPhone na břuchu?
:mrgreen:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod trent 27. 1. 2013 15:29

Jablíčko na zádech přeci.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod eRiper 27. 1. 2013 18:27

seterwohipikule píše:Nelezou ti ja jablka na mozek?

Co bude následovat? Portrét Jobse na pozadí?
Nebo iPhone na břuchu?
:mrgreen:

Ani ne. Já jsem ten slogan/citát znal hodně let předtím, než jsem cokoliv od Apple vlastnil. A neboj, jabko na břuchu ani jinde rozhodně mít nebudu :D Měl jsem vymyšlených několik návrhů – od tribalů, cyklistických motivů, citátů a kdoví po co ještě. No a toto vyhrálo, protože je to až neskutečně jednoduché. Apple v tom vlastně ani nehraje roli, klidně ten slogan mohl vymyslet Zetor a nic by se nezměnilo.

aquarkko: Hm… dobrý postřeh ;-]
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tukatkat 27. 1. 2013 23:59

Tak se taky "pochlubim", kdyz uz mame spolu to rocni jubileum :mrgreen:

Obrázek
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod eRiper 28. 1. 2013 17:47

Čičina :-D
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fido 22. 11. 2013 16:40

Chci něco na způsob teplice 27. 3. 2011 16:59 ale aby to vypadalo jako vnitřek robota. A v barvách. Jen ne a ne objevit motiv, který by se mi líbil.
Fido
Čtenář