Slovník internetových maminek

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 3. 6. 2010 14:56

teda jak se může na kosmetiku těšit...dvouhodinový plkání o ničem s úplně cizí babou, bože, pro mě je to vždycky za trest
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod michee 3. 6. 2010 15:30

aquarkko: vím o čem mluvíš.....já si vždycky připadám blbě u kadeřnice, protože celou dobu mlčím....a ostatníma babama se tam baví vyloženě o *****ách, jenže já na takové prostoduché plkání nejsem (naštěstí)....ale je evidentní, že některé ženské se do toho kosmetického studia a kadeřnictví těší
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kirkwood 3. 6. 2010 17:36

michee: jj také můj případ, takže ke kadeřnici nechodím a na kosmetiku taky ne :D zbytečně vyhozené peníze..
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 3. 6. 2010 17:43

Bobroněnko píše:je fajn, jak se tady objevilo najednou tolik intelektuálů.. :mrgreen:

A já si furt myslím, že na pauzu chodí málo lidí, jak si jednou řekneme všichni svoje postoje a názory na určité věci, začne to být nuda, a "jen-tak-mimochodem vtípky" to nedokážou živit donekonečna :eh
Naposledy upravil mtmccox2 dne 4. 6. 2010 08:41, celkově upraveno 1
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 4. 6. 2010 08:05

Ale tak to jo, lidí tu chodí málo a diskuze sou naprd. Taky bych si rád popovídal o Venterově pseudosyntetické buňce, jenže po zkušenostech to ani nezakládám. Spíš jsem tím chtěl říct, že všichni ohrnujou nos nad maminkama na facebooku a tváří se jak děsní tvrdí hošani (hošandy). To mě baví.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod michee 4. 6. 2010 08:36

Kdo tu ohrnuje nos?
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 4. 6. 2010 09:42

Jediný kdo tu ohrnuje nos jsi pravděpodobně ty. Já jsem toto téma založil proto, že mě udivuje, jak může někdo mluvit jako úplnej blb a ještě to vystavovat na net. Aby jsi nade mnou neohrnul nos, že tomu nerozumím, také mám doma jednu maminku s dítětem a překvapivě ona takto nemluví. A znám i jiné maminky a ty také nepoužívají takové výrazivo.
Pokud by jsi chtěl hovořit o pseudosyntetické buňce a máš špatné zkušenosti, bude to nejspíš tím, že je to příliš úzké téma k hovoru pro běžné smrtelníky.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 6. 2010 11:06

Určitě se dá diskuze postavit i na něčem jiném než neustálém poukazování na cizí chyby. A i když je diskuze málo, nemyslím se, že se zase musí diskutovat za každou cenu. Tohle mi přijde netolerantní, a jelikož tu většina z vás nemá ani bezprostřední zkušenost s mateřstvím, i trochu nefér.

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 6. 2010 11:21

Jo! :!:

Pojďme radši pomlouvat Majkla.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 4. 6. 2010 11:25

Bobroněnko píše:Ale tak to jo, lidí tu chodí málo a diskuze sou naprd. Taky bych si rád popovídal o Venterově pseudosyntetické buňce, jenže po zkušenostech to ani nezakládám. Spíš jsem tím chtěl říct, že všichni ohrnujou nos nad maminkama na facebooku a tváří se jak děsní tvrdí hošani (hošandy). To mě baví.

tak povídej, co to je?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 4. 6. 2010 11:30

trent píše:Jediný kdo tu ohrnuje nos jsi pravděpodobně ty. Já jsem toto téma založil proto, že mě udivuje, jak může někdo mluvit jako úplnej blb a ještě to vystavovat na net. Aby jsi nade mnou neohrnul nos, že tomu nerozumím, také mám doma jednu maminku s dítětem a překvapivě ona takto nemluví. A znám i jiné maminky a ty také nepoužívají takové výrazivo.
Pokud by jsi chtěl hovořit o pseudosyntetické buňce a máš špatné zkušenosti, bude to nejspíš tím, že je to příliš úzké téma k hovoru pro běžné smrtelníky.

:-) mě spíš udivuje, že to v téhle době udivuje tebe. lidi sou blbí, mno. mi nejde ani tak o to založení toho tématu, jako o ujištění všech zúčastněných, že je to nechutné a že ONI to teda dělat nebudou. každej ať si šáhne do svědomí sám.
beru, že ti to přijde nechutné a že to neděláš a že tvoje to taky nedělá, tleskám. ale jak jsem řek nahoře :-)

EDIT: aqua: mno, spíš by mě zajímalo, jestli si normální člověk myslí, že to opravdu je průlom a umělá buňka - já si to nemyslim. to jsem nadhodil spíš jako téma debaty, která by měla (pro mě, uznávám) nějaký smysl (postrádám tu Fyzikáře, hodně a hodně).

EDIT II: Michee: no, tak zrovna ty jestli budeš tvrdit, že si o nich něco nemyslíš, tak se zasměju.
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 4. 6. 2010 12:27

Dobrá, jsem rád, že se o něčem podobném nemluvím jen já.
Shodou okolností, tento článek vyšel přesně v den porodu.
http://instinkt.tyden.cz/rubriky/archiv ... 24031.html
Naposledy upravil trent dne 4. 6. 2010 12:30, celkově upraveno 1
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod michee 4. 6. 2010 12:27

Bobroněnko: klidně se zasměj......aspoň někdo
Trent: dobrý článek...to jsem také četla a popravdě v něm nenacházím žádnou z mých kamarádek maminek....občas si zpestří status na FB nějakým tím slůvkem, ale jinak jsou zcela normální
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 4. 6. 2010 12:37

Já také ne. Ale na druhou stranu v naší nové zástavbě se vytvořila taková skupina maminek, která by se z trochou nadsázky dala nazvat bratrstvem blyštivého kočárku. Jejich debaty o tom, kdo má lepší kočárek, které dítě už v měsíci pomalu chodí snad netřeba komentovat. Jejich vůdkyně dokonce určuje zasedací pořádek, když se bratrstvo vypraví na pokecík do pizzérky. A jak že to vím? Občas mám to štěstí/smůlu a potkám je.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 4. 6. 2010 12:41

tyjo, a kdo se teda s nima kamaradi, kdyz vlastne okoli kazdeho z nas je normalni? :hm
tak jim to prejte, ne? jestli vas serou na facebooku, tak existuje tlacitko skryt, pripadne odebrat z pratel. jednoduche a efektivni. dalsi reseni je rict jim, ze by se mohly kontrolovat. pokud je neznam, tak si proste reknu "je blba" a jdu dal, ne? imho spolecnost ma mnohem vetsi problemy, nez sou matky, ktere jsou presvedceny o jedinecnosti sveho ditete.
Bobroněnko
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka