Slovník internetových maminek

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 24. 5. 2010 08:29

Já už se podobným komentářům vyhýbám, protože jsem na FB díky tomu považován za protivu, bručouna, neustálého kritika...
Ale je to jen tím, že reaguju na vyložené slovní zvratky. Nicméně pochopitelně ničemu nerozumím a mám jen blbý keci.
Onehdá si jedna maminka Kateřina vybírala fotoaparát k narozeninám. Kriterium byla růžová barva a kovový look.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 5. 2010 14:14

Jsem si vzpomněl na kolegyni z bývalé práce. Byla to holka, že by se jí člověk bál potkat v noci v průjezdu a najednou měla z mozku dudlík :( - samé ručičky, nožičky, pusinka :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 5. 2010 17:36

Tak jim tolik nezáviďte, hech...Já bych taky,,ťuťoval a ňuňoval,,kdyby bylo kolem čeho. Kdo si prošvihne svý děcka od mimča po batole a človíčka má doživotní smůlu, he...STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 24. 5. 2010 18:55

Já jim vůbec nezávidím... řekl bych, že syna celkem neprošvihávám a i přes to nemám potřebu takto ňunínkovat.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod mtmccox2 24. 5. 2010 20:33

No, když s ním chodíte na pívo :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod trent 25. 5. 2010 08:14

Nechodíme coxíčku. Na pivíčku jsme ještě naším zlatíčkem ještě nebyli.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod michee 27. 5. 2010 07:29

Dnes jsem se dívala na FB a v jedné reakci na příspěvek kámošky, že její dítě spalo celou noc se objevila tato šílená slova a slovní spojení:

vyspinkulinkané
ouška (to je relativně normální)
pohůdka
príííma den lidičky

a hlavně ty matky píšou příspěvky už někdy v půl sedmý (někdy i dřív...)...to se fakt asi doma nudí
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kirkwood 27. 5. 2010 07:43

Ještě že kamarádka tam tyhle věci nepíše, akorát připichuje fotky a pod nimy se vytváří diskuse. Já bych tam nedávala ani ty fotky.. Když bych se chtěla pochlubit, tak jedině bych posílala přímo kamarádům e-maily s fotkami (pokud by měli zájem).
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod michee 27. 5. 2010 08:54

To všechny mé známé, co mají mimina a batolata pořád přidávají fotky jak na běžícím páse a řeší první žoubky, žvatlání, teplotky, kašílky atd....
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 27. 5. 2010 12:57

Počkejte až budete mít děti... pochopitelně je něco jiného řešit to na ksichbůku a psát, že se miminko už v týdnu věku směje a ve dvou měsících pomalu chodí(moje miminko je přeci to nejlepší na světě, voe), ale minimálně s partnerem(pravděpodobně i tátou) to řešit budete taky.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Kirkwood 27. 5. 2010 13:09

trent: hlavně nebudu používat žvatlající mluvu a přítelovo sestru pořádně okřiknu, pokud mi začne na naše dítě žvatlat :D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 27. 5. 2010 13:10

To se uvidí Kirkwůdinko. :D
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Kirkwood 27. 5. 2010 13:13

trent: a ani žádné zdrobněliny :pozor :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 27. 5. 2010 13:34

No, petulinko, uvidime az budes svyho malinkatouckyho tutununu dene houpinkat v postylecce ;) (btw, o zdrobnelinach zrovna ty pomlc.... viz libimseti - fotecka, vodnicka, janicka... :D )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Kirkwood 27. 5. 2010 17:49

suk: :shock: ty šmíráku! :D no janička/jančička jí říkám normálně a vodnička protože je pidimalá ;-) A to kdyby jsi viděl ksichtbůk, tak tam mám drsné jméno :-P
Kirkwood
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka