Slovník internetových maminek

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 4. 6. 2010 13:12

Bobr: to je strach o zravej rozum nasledujicich generaci...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 6. 2010 15:24

MarkFX píše:Pojďme radši pomlouvat Majkla.. :D

Takových témat je tu už taky ažaž... :potichu

A vůbec - buďte rádi, že je tu máme. Jestliže teď těhotenství začíná být opět v módě, pomůže to ke kladnému přírůstku obyvatelstva, což je jednoznačně pozitivní jev. 8-)

Odeslat příspěvekod aquarkko 4. 6. 2010 15:40

teď jsem si přečetla ten článek...vyjádřila bych se k tomu asi jako Postránecký v Černých baronech: "Chce se mi zvracet!"
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod trent 4. 6. 2010 16:08

Mark: A Majkl nám znovu řekne: "Nechte toho kluci!"? Do toho znovu nejdu.
Majkl: Pozitivní jev to opravdu je. I když asi stále vymíráme. Tak u toho aspoň budem ňuňat. :-)
Bobr: vše co jsi řekl je pravda. Ale proč se o tom nebavit? Jsem asi příliš sobecký, ale jsem rád, že i zde jsou lidi, kteří třeba takto nemluví(když budu věřit tomu, co tvrdí) a to mi stačí. Můžem se tomu zasmát. A ty se můžeš zasmát nám, jak jednoduché debaty vedeme...
Jóóó, to kdybychom věděli o buňce.... :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 4. 6. 2010 16:25

Nenenene, špatně pochopeno. Mně jen bavilo, jak se všichni nádherně distancovali ve smyslu "my to neděláme / nebudeme dělat, sme tvrdé (normální) holky / kluci a nikoho takového v našem okolí neznáme, je to fuj!"
pro mě za mě, když nešišlaj na mě, na děcka ať si šišlaj, já si na svý taky budu šišlat a řádně si ho zeseru dle obrazu svého :-) a rád bych opravdu viděl všechny, kdo se holedbají, že takoví nejsou/nebudou, protože sou "normální", jak dopadnou :-)

edit: dyť je to hergot jedno, zas se hádám o pi*ovinách...nechme to bejt, každý ať si šáhne tam, kde má svědomí
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 7. 6. 2010 09:04

Tak když už se vysmívám internetovým maminkám, tak další várka:
nádherný víkend..včera s celou rodinkou od mužíčka na chaloupce a v hospůdce..Terezka zlatíčko..bavila celou hospůdku a dnes na sluníčku v bazénku.. kéž by bylo pořád tak príma.. a už neříkáme jen táta a ham..ale i máma..jupíííí

Každé druhé slovo změnit na zdrobnělinu už mi prostě normální nepřipadá. Ne a ne a ne.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod suk 17. 8. 2010 18:12

http://www.lamer.cz/quote/49784

Asi se fakt lidstvo riti do zahuby....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Grammator 17. 8. 2010 18:19

jj tohle téma sem nedávno četl a tahle quote je taky krutá... já sem zvědavej jakejch pecek se dočkám od těch patnáctek na které narazim v září, chudinky ještě nevěděj co je čeká...

jináčky vás míláčkuju, a tohle povídáníčko je vážně mocinky hezoučký, tak pac a pusu a někdy se zase uviďánkujeme srdíčínka mojeeeee!!!
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Předchozí stránka