Kde koupit kabat?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Agramon 17. 12. 2009 06:24

celý vlákno je provokace, už mě to došlo :D
Agramon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 17. 12. 2009 08:11

Já bych asi přes net zrovna oblečení nekupoval. Zvlášť né takové jako kalohoty, kabát... On totiž každý výrobce má jiné velikosti a každý kus jinak sedí, takže není jisté, že když si koupíš někde eSko, že ti bude.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Kirkwood 17. 12. 2009 12:39

trent: já jsem si ten kabátek koupila přes net a padl, akorát mi museli mailem poslat přesnější rozměry a dle toho jsem si objednala.. Já nerada kupuji obuv přes net.
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 12. 2009 12:57

No Kamarádi a -ky, já mám skvělej šatník grátis z OD,,Kontejner,, že...Obleky, Kabáty, Bundy, kalhoty, trika, košile, košile, svetry...no a ,,zbytek od vietkongu, že...atd. Většinou značkové(a beru jen to co je ajnblok v igelit. pytli). A nestydím se za To..., před i po Sametu, i když při mejch XXL je to někdy problém, musím občas do něčeho ,,dohubnout,, HE. Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 17. 12. 2009 13:03

"Neboj, ono se to vytáhne."
Památná věta, na kterou jsem si hned vzpomněl.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Kirkwood 17. 12. 2009 14:51

trent: jj, to jsem si u bot taky myslela :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 12. 2009 09:59

Kirkwood, na Botky to chce mít stará kopyta a denaturovánej Líh či Okenu(hmmm Toníku nepij ten Alkahól...) + kladívko...Teda u kožené obuvi, že. STarec Marcel od Zvonu, Ferďásek - Práce všeho druhu i Švec prťavec...
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Gho$t 21. 12. 2009 23:48

Nakonec vhodny kabat zakoupen v new yorkeu na vaclavaku...... v jinych (trech) NY ani takove kabaty nemeli.... zajimave, myslel jsem ze nabidka je vicemene stejna vsude....
Gho$t
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 12. 2009 00:34

No Gratulejšn Ghoste a zase se ozvi, bude sranda, že a Těším se na Tebe, Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Předchozí stránka