Triko "I love my boyfriend"

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod flash 28. 8. 2009 16:25

Ahoj,
sháním dámské triko s nápisem I love my boyfriend. Ideálně aby to nebyl úplný zmetek z tržnice. Nevíte o něčem? Skoro perfektní je to, co před časem prodával Otto: http://jdem.cz/bzrn8 - bohužel už není k dostání :(
flash
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 28. 8. 2009 19:18

asi tak před dvouma měsícema sem trička s timhle napisem viděl v terranově, ale jestli tam budou i teď to nevím :)
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 28. 8. 2009 21:10

No to je dobré triko. Takové univerzální. Můžech chodit se třemi naráz a pořád nosit jen jedno třičko. Vždy se to bude vztahovat na toho s kým zrovna jsi.

To já bych si zašel někam kde dělají potisky a podle mně ti to tam udělají. Ale naspal bych tam konkretněji . "I love my boyfrend Tom" For expampel ;-]
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 28. 8. 2009 23:30

S-Tony píše:Ale naspal bych tam konkretněji . "I love my boyfrend Tom" For expampel ;-]


To je neprakticke. By se pak chudak holka vzdycky musela najit kluka jmenem Tom. Lepsi je to nechat beze jmena a tricko muze nosit, kdykoliv se ji zlibi... :mrgreen:

Kdyby si tam nechala napsat jmeno, tak by ji to vyslo strasne draho... porad novy tricko ... ;-)
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 28. 8. 2009 23:35

to je ovsem chytra teorie... :))
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES02 28. 8. 2009 23:43

no kdyz je takova tak ji spis staci si na krk povesit cedulku s aktualnimi udaji :)
ES02
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash 29. 8. 2009 16:47

Díky za tip na Terranovu, zajdu tam. Jinak nechat potisknout, o tom jsem taky přemýšlel, ale co jsme dělali před časem potisky (studentská firma na výrobu triček + nějaké maturitní trička atd.), tak to nebylo moc kvalitní a potisk šel po pár vypráních do háje. Představoval jsem si cenu tak kolem 500,- a to mi asi nikdo moc kvalitně nepotiskne...
flash
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 29. 8. 2009 17:15

No, kdyz jsme si my nechavali delat maturitni tricka, tak potisk byl kvalitni. Me se zatim nevypral, ale tricko uz moc nenosim (je to uz 4 roky zpet). Cenu si ale bohuzel nepamatuju, ale myslim, ze to nevyslo draho a bylo to i s trickama.
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 30. 8. 2009 11:55

flash: jj, v Terranově ho mají (ten na václaváku), nejsem z prahy, takže nevím, jestli je i jinde v PHA
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 30. 8. 2009 15:28

V praze je většinou v každém velkém obchoďáku ;-)
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 21. 11. 2009 16:22

nesnáším trïka s nápisama...toto už jsem viděla na někom, a pro mě, kdo si tohle oblíkne, nedejbože koupí, nemá vkus
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 11. 2009 16:33

pivo dělá hezká těla :-D :-D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků