Nový batoh ... něco jako školní - tak do 1500,-Kč

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 18. 7. 2009 16:06

Ahoj,

potřebuji batoh - něco ve stylu školních batohů (co se dnes nosí školáci). Potřebuji dobrý vnitřní prostor, dostatečně velký, aby se tam vlezlo několik desek velikosti A4.

Díval jsem se na Bagmaster a Topgal ... ale zatím mám pocit, že to není ono ... Zkoušel jsem mrknout i na batohy pro skejt, jeden jsem si šel prohlédnout do prodejny. Bohužel jsem přišel na to, že je malý (na výšku, šířku OK, ale hloubka v předo-zadním „gardu“ nedostačovala) .

Koukám na net, ale nic moc ... zkuste mně něco navrhnout ... díky moc :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod jannnn 18. 7. 2009 16:34

Koukni na bagly Dakine, sice je to uz dost proflakla znacka, kterou ma kazdy druhy, ale bagly maji pekny, vyber velky a ceny relativne ok.

treba tady: http://www.snowboard-online.cz/batohy_dakine/
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 18. 7. 2009 16:42

jannnn díky za link ... HUŽ to prohlížím ;-)

Někdo další? :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Slonik 18. 7. 2009 21:24

Já si nedávno v jednom outletu koupil velmi použitelný batoh Link pošlu jakmile se dostanu k počítači
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 7. 2009 13:43

Podíval bych se na batohy značky Gemma. Mám zkušenosti s Trail 19, Trail 33 a Tourist 65 a všechny super
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 19. 7. 2009 20:24

Projdi si ňákej sport (Hervis, Hudy, Sportisimo), případně rovnou prodejny těch značek (Loap, Alpine Pro, Hannah, Nordblanc...) v ňákým větším obchoďáku u vás a vyber si, výběr bude dost velkej a ceny slušný. Případně Adidas, Nike, Puma - batohy provedením nic moc, možná stajlyš. Nebo dražší zahraniční sport značky (třeba ten hudy sport) - estli chceš něco promakanějšího...

Námátkou:
http://www.loap.cz/cz09-l-camp/batohy.php
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 19. 7. 2009 20:37

lu.kas nejde mně ani tak o stajlyš batoh, ale o ten vnitřní prostor. Většina - co jsem viděl, není co bych si představoval. Batoh velký jako kráva, ale dovnitř se dobře naskládá oblečení ... ovšem desky velikosti A4 max. dvoje. No a nebo prostor OK, ale nic moc na delší nesení...

Tak jsem si říkal, že se nechám inspirovat ... :-)

Díky všem, co už přispěli :tleskani
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod hobitt 20. 7. 2009 08:15

MgX píše:[ Batoh velký jako kráva, ale dovnitř se dobře naskládá oblečení ... ovšem desky velikosti A4 max. dvoje. No a nebo prostor OK, ale nic moc na delší nesení...

Takže ideál (sice dražší, ale stojí za to):
Gemma Hike 33 Cordura
kamarád v tom tahá všechno možný - od desek A4 s papíry až např. po lana a nemůže si ji vynachválit. Skvěle se nosí, prostorný...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 7. 2009 08:56

Tak konečně jsem se dostal ke kompu - čili slíbený link

http://www.outdoor-outlet.cz/batohy_tas ... ak_25.html

Jednak se mi ten batoh docela líbí, jednak splňuje požadavky na nošení dokumentů, notebooku a podobně a nakonec i cena byla docela přívětivá :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 7. 2009 11:53

MgX píše:potřebuji batoh - něco ve stylu školních batohů (co se nosí školáci)..
takto se ti bude líbit: :-D
Obrázek

jinak zkus kouknout na http://www.skolni-batohy.cz/kategorie/batohy-na-notebook/
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod 4honza 20. 7. 2009 13:59

Mozna batoh na notebook (ne na netbook) by ucel splnil dobre, normalni notebook je vetsi nez A4, takze se tam urcite desky vlezou. Daji se najit ruzne cenove relace od 500,- po 2000Kc.
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod eRiper 20. 7. 2009 19:32

Jj, baťoh pro noťas nemusí být špatný nápad.
Dicota Take.Off, ten mám já

ObrázekObrázek
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 21. 7. 2009 21:54

Nedavno jsem take shanela batoh, potrebovala jsem na notebook. Nakonec jsem si vybrala tenhle: http://www.loap.cz/cz09-l-camp/BD841.php a jsem s nim nadmiru spokojena. Nejvice mi vyhovuje, ze mam vyndavatelne pouzdro na notebook, takze kdyz zrovna nenesu notebook, pouzdro vyndam a v batohu je daleko vice mista. A4 se do nej v pohode vejde, nosim tam notebook s uhloprickou 15,4". Z vlastni zkusenosti ho mohu vrele doporucit.
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MgX 3. 8. 2009 22:04

Takže díky všem co poradili, co poskytli link atp.

Nakonec jsem se dal „cestou“, kterou mně „vyšlapal“ Slonik. Batoh jsem sice vybral jiný, ale snad bude sloužit stejně dobře jako ten Tvůj :-)

Hlavně ... má dost prostoru, není těžký, a dokonce stál pár korun ... tudíž - když vydrží alespoň do jara ... budu celkem spokojený :-)

Slonik díky moc :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Další stránka