Jaký názor máte na brýle??

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 3. 2009 16:52

Jsem správně v tématu o módě a stylu, myslím že v dnešní době je obroský výběr hezkých, moderních brýlí a už dávno pominula ta doba kdy se člověk s brýlemi cítil být měněcený, styděl se za brýle...

Aspon já už nějakou dobu pozoruju že mě na ulici, ve škole atd na první pohled zaujme více holka co má pěkné brýlky, podle mě je to modní doplněk, pokud si brýle vybrala pečlivě, vkusně tak ji zdokonalí.. ^^ Prostě holky s brýlkama, slint 8-P :love:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 3. 2009 16:54

všichni máme mobily s fotákama, je fakt velká škoda že je neslušný takhle fotit na ulici holky, mohli jsme si tady udělat pěknou, neerotickou galérii O:-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 26. 3. 2009 17:01

Ja bryle nosim. Ne jako modni doplnek, ale protoze bez nich toho moc nevidim. Jelikoz mam skla na blizko i na dalku, nosim tkz. bifokaly. Proto tedy ani nemohu nosti kontaktni cocky. coz me dost stve. Bryle mi obcas vadi. Kdyz prijdete ze zimy do tepla, tak se zamlzi a vidim prd. Na sport taky nejsou zrovna nejpraktictejsi.
Nejhorsi je, ze se mi dost casto meni dioptrie a skla nejsou zrovna nejlevnejsi (dle pojistovny mam narok na skla jen jednou za dva roky, nezajem, ze se mi to meni), takze mam jen jedny obroucky.
Me se treba hrozne libi slunecni bryle jako modni doplnek (tedy pokud neni zrovna zatazeno), ale bohuzel nosim dioptricke, existuji sice samozabarvovaci skla, ale jak uz jsem psala, casto mi meni skla, takze by to znamenalo velke financni vydani.
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 3. 2009 17:31

No někteří chlapi vypadají s brýlema jak teplouši. Nesnáším brýle. Lepší kontaktní čočky.

Jiní zase vypadají v brýlích jak mentálně postižení :D
Obrázek
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 3. 2009 19:00

Brýle nosím cca. 13 let, nechodím téměř vubec bez nich, jednak se mi strašně moc zhoršuje zrak, pak si taky myslím, že s brýlema vypadám líp. Nosím brýle na dálku, používám bifokály.

JJ, spousta holčin si umí vybrat pěkné brýle a to pak naprosto souhlasím s Markem :-)) .

btw. myslím, že v brýlích vypadám opravdu líp :-)

Obrázek

versus

Obrázek
anonymni

Odeslat příspěvekod mbing 26. 3. 2009 19:12

Jde to. 8-P

Unleaded píše:bifokály
Jsem to přečetl jako biofekály. :D
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 3. 2009 19:57

biofekály??? :D :D :mrgreen:
anonymni

Odeslat příspěvekod Cristinne 27. 3. 2009 00:30

Špatně jsem začala vidět v asi 7, začala jsem samozřejmě s brýlema, ale poměrně brzy jsem přešla na kontaktní čočky. Tehdy mi to bylo celkem jedno, ale moje doktorka byla strašně proti, na dlouho jsem se tak zase vrátila k brýlím, čočky jsem pak měla párkrát jednodenní.

Teď nosím čočky něco kolem měsíce prakticky denně a jsem nadmíru spokojená. A okolí to taky víc sedí (teda teď, ale když jsem dorazila poprvé bez brýlí a rovnou na ples, vlastní spolužáci mě nepoznali :mrgreen: ).

Podle mě je velký rozdíl, jestli člověk brýle potřebuje nebo je má jen jako doplněk. Jak psala Maty.Lara, brýle občas docela komplikujou život. Ať vypadaj sebelíp. Já "něco" na korekci zraku potřebuju, pač jinak bych byla docela ztracená a moje volba jednoznačně zní:
kontaktní čočky (za slunce samozřejmě + sluneční brýle) ^^

Ale pokud na ně někdo není vyloženě odkázaný a umí si vybrat, můžou být hodně dobrým doplňkem ;-)
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 3. 2009 00:49

Nenosím ani sluneční.
Brýle jako módní doplněk musí být drahá záležitost. Vždycky mě rozesmějí kamarádi, kteří si koupí perfektní obroučky a ještě lepší skla a za týden mají jiné, protože je rozsedli :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 27. 3. 2009 01:25

No sluneční brýle v létě to už je jiná parádička 8-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 3. 2009 01:27

Cristinne: nevím jak vypadáš, ale já právě myslím že v brýlích bys mě beztak zaujala víc, pokud máš co krásně sedí k tvému obličeji tak určitě v nich vypadáš hezčí než taková "nudná" bez brýlí :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Negat 27. 3. 2009 03:47

Souhlasim s vetsinou nazoru ze bryle dokazou dodat neotrely inteligentni vyraz.ne kazdemu ale bryle sedi.a ted slunecni bryke-mam vylozenou averzi k lidem co je nosi porad,v lete,zime,at je slunko,sci a nebo padaji kropy.... p.s.unleaded:ty ty bryle nesundavej.dodavaji ti jiskru v oku jak me po tretim pivu :D
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 3. 2009 07:48

Cristinne: taky bych potreboval jednodenni kont.cocky, jak vybirat?
Ad.slunecni: nenosim, mam bifokaly, je to pohodlnejsi (nemusim tahat dvoje bryle) a pridava to MI 8-)
Negat: tam to, tusim, zapricinil blesk ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Kirkwood 27. 3. 2009 15:29

Ve 14 se mi zhoršil zrak, takže jsem byla odkázaná na brýle. Připadala jsem si jak debil a vypadala jsem jako šprt :-D Před 2 roky jsem dělala autoškolu a začaly mi vadit při řízení, tak jsem jednoduše přešla na kontaktní čočky, mám měsíční a kolikrát vydrží i déle, jak měsíc ;-)

Unleaded: tvůj optik by Ti měl poradit ;-)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 3. 2009 17:02

Asi před dvěma lety se mi mírně zhoršilo vidění na dálku (tedy ne že bych to neukoukal, ale hrozně mě to unavovalo), tak jsem si po zhruba ročním uvažování nechal udělat brýle. Jelikož můj dobrý kamarád má zavedenou optiku, dostal jsem vše téměř za nákupní cenu a za práci jsem platil jen náklady. I tak stály krásné brýle (prý mě dokonce omladily a zároveň zeseriózněly :-) ) - plastová skla transition - nějakých 7k (standardní cena by byla hodně 10-12). Užíval jsem si jich 4 měsíce, no a pak jsem je zapomněl někde v hospodě. Bohužel ani nevím ve které :-(.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků