Padělky zboží-váš názor?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mobil-man 5. 2. 2006 20:23

Jaký mate nazor na padelky textilniho zbozi svetovych znacek?
Koupili byste si vedome neco takoveho nebo vas to spise odradi?
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 2. 2006 20:38

Už tě někdy napadlo kdo padělá to oblečení. Jsou to asijské firmy, které vyrábějí pro značkové fimry. Když zrovna není práce tak se padělá a prodává na tržiště.
Padělky vyrábí ten samý výrobce s tou stejnou technologii. Jen se to neprodává přes značkovou firmu a tudíž to je o 90% evnější.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Narcissus 5. 2. 2006 21:18

Padělky v textilním zboží mi nevadí. Co by mne vytočilo, jsou padělané hodinky, ale textil, vysvědčení a ostatní šperky mi nevadí.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 5. 2. 2006 22:50

Nekoupil. Z prostého důvodu: Nenakupuju u vietnamců nebo v hypermarketech. Prostě si nedovedu představit že si zkouším rifle a fouká mi do řiti a nebo si vedle bába kupuje rohlíky :pozor2
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod M. 6. 2. 2006 00:05

Pekne receno. Na druhou stranu zase nebudu podporovat vydridussky a predrazeny znacky.
Kupuju takovy bezny, normalni. Nekdo si mysli, ze s Nike ci Adidas je proste in...
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 6. 2. 2006 00:49

M.: Nemam moc veci od Nike apod. Jen nejake sportovni boty na squash. Jsem od prirody liny tvor takze chodim nakupovat do stejnych kramu kde vim kde co najdu. Tzn. ze ukazu v prodejne WD cedulku a oni mi daji vybrat "jakou barvu" chci. Vzhledem k me velikosti toho moc nebyva... To se tyka i ostatniho obleceni. Nevim kolik stoji ty padelane vyrobky, ale nepredpokladam ze by byly o tolik levnejsi aby me stalo za to vystrkovat zadek na verejnosti...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 6. 2. 2006 15:24

S-Tony píše:Už tě někdy napadlo kdo padělá to oblečení. Jsou to asijské firmy, které vyrábějí pro značkové fimry.
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod M. 6. 2. 2006 15:50

Zalezi co. Kamos dela v jedne firme, ktera nakupuje z Ciny. Nakoupili tam ksiltovky (ted uz nevim, asi za 100 - 120) a ta stejna firma prodava i origo sportovni ksiltovky, ktere jsou nekolikrat drazsi.
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Honny 6. 2. 2006 16:14

nekupuju...
x_X
Honny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 6. 2. 2006 16:41

nee, zadny padelky. zase na druhou stranu si nebudu kopovat mikinu za 3000, protoze je tam nasita nejaka radoby znacka o ktere jsem ani nikdy poradne neslysel. to je jen plytvani penezi. proste to chce odhadnout nejakej slusnej stred, kde kvalita odpovida cene.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Flying Scotsman 6. 2. 2006 18:17

Mobil-man píše:No nevim nevim, ale kdyz si porovnam original a nejaky padelek, co vidim, tak to mi neprijde jako od stejny firmy.
Mozna materialy jsou nekdy podobny, ale zpusob jakym jsou sity je hodne znat.

Budes se divit, ale casto to tak je. Bratranek ma MKD a pravidelne vozi cinske zbozi z pristavu v Italii do Vidne, kde se vylozi. Dodelaji se prislusne "znacky", opet se nalozi a dovoze do skladu firmy, ktera zastupuje danou znacku v CR.
Kdo hledá, najde...
Flying Scotsman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Koby 7. 2. 2006 10:43

Nevěřim tomu, že padělky jsou šitý stejně jako "originály" ale večer po směně. Prostě, když mi ukážeš dvě mikiny, ze kterých strháš všechny cedulky a značky, tak ti na 100% řeknu, co je padělek a co je šunt, kterej se do 2 měsíců rozpadne
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Andy 7. 2. 2006 11:01

Podľa mňa sa to nedá nejak všeobecne určiť, samozrejme značkové a drahšie veci sú v priemere lepšie, ale to, že niečo je značkové a drahé, nemusí znamenať, že to je lepšie ako to isté neznačkové.. :-D
Andy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 9. 2. 2006 18:12

Flying Scotsman píše:
Mobil-man píše:No nevim nevim, ale kdyz si porovnam original a nejaky padelek, co vidim, tak to mi neprijde jako od stejny firmy.
Mozna materialy jsou nekdy podobny, ale zpusob jakym jsou sity je hodne znat.

Budes se divit, ale casto to tak je. Bratranek ma MKD a pravidelne vozi cinske zbozi z pristavu v Italii do Vidne, kde se vylozi. Dodelaji se prislusne "znacky", opet se nalozi a dovoze do skladu firmy, ktera zastupuje danou znacku v CR.
Tak to zalezi na tom, o jakou znacku jde.
Ale napr. nikdy jsem nevidel zadnou mikinu (a jine) bez znacky, ktera by se jen trosku vzhledem (natoz pak materialem) podobala znackovym vecem (mluvim o adidasu).
Nedivil bych se, kdyby takove praktiky melo napr. Kenvelo, protoze tam je to prast jako uhod :mrgreen:
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 13. 2. 2006 07:06

Jak co. Třeba u triček mi značková přijdou nechutně předražená. Ta neznačková se dají při stejné kvalitě koupit za čtvrtinu až pětinu ceny (120-150,- oproti "značkovým" 500-600,-). Trošku jiná situace je u bot, tam si raději připlatím za určitou kvalitu. Džíny si raději kupuji značkové, ale ani proti těm z tržnice nic nemám.

Taky dost záleží na účelu použití kupované věci. Pokud se třeba chystám malovat nebo jet na vandr, bohatě mi postačí tričko od vietnamců za 30 nebo 50 korun a kalhoty za 200. Od takového výrobku očekávám, že mi vydrží několik hodin, maximálně dní a pokud ho zničím (barvou, smůlou, ohněm, ...) tak mě to nemusí mrzet.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Další stránka