Normálně se vyzouváte?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod eRiper 17. 5. 2008 20:32

aquarkko píše: úplně nesnáším půjčování papučí a nucení si je obout :twisted:

Tak to jsme na tom stejně :-D Hlavně u babičky když tam dvakrát do roka zajdu. Má takové 30 roků staré jako kdyby takové mančestráky. Blééé :-!
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod glider 19. 5. 2008 19:26

doma sa vyzuvam
na navsteve tiez....ale pokial som bol cely den obuty, tak radsej ani nejdem dalej......
a ked pride navsteva vsetci az na jedneho sa vyzuju........teta najskor pobeha po vsetkych miestnostach a az potom ju donutime :-))

eRiper píše:

Tak to jsme na tom stejně :-D Hlavně u babičky když tam dvakrát do roka zajdu. Má takové 30 roků staré jako kdyby takové mančestráky. Blééé :-!

jj dojdem babke.......sade koberce.....teplo jak v pr.deli.....juj zima je dajte si papuce :oboze
.bad.decision.matters.
glider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod michee 19. 5. 2008 22:30

Přesně tak, raději chodím tam, kde vím, že mě do papučí nenazují a budu si tam ťapat jen tak v ponožkách nebo bosky. Ale jednu věc nesnáším ještě víc, když si někdo půjčí moje papučky (nedávno moje papučky půjčila ségra kamarádce, no pěkně jsem zuřila :grr: ).
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 5. 2008 22:34

tak to by mi asi moc nevadilo, navíc holkám se nohy snad ani nepotí takže proč ne?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 19. 5. 2008 22:51

bo je to jak půjčovat si zubní kartáček...jaks přišel na to, že se holkám nepotijou nohy? ony taky maj potní žlázy :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 5. 2008 22:54

Vy s tím naděláte... u nás na vesnici u babičky se tohle dělá běžně :D

Jinak teď nedávno u nás byl nějakej instalatér a to snad by bylo lepší, kdyby se vůbec nezul. A naopak si nasadil ještě aspoň troje gumáky
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 5. 2008 10:29

ale no tak dobře, ale nejradši jsem, když si nemusím brát ničí boty než svoje...už pro ten pocit :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Předchozí stránka