Normálně se vyzouváte?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 11. 5. 2008 18:34

no u mě se jednou technik od O2 zul, od tý doby je radši nechávám jít v botech a pak vytřu :-))
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MgX 11. 5. 2008 19:01

No, jednou jedinkrát jsem se setkal s tím, že si nějací technici vzali sebou návleky. Což řeší problém s vyzouváním a ,,smrádkem" :mrgreen:

Jinak jsem už párkrát zažil, že se ,,kucí" divili, že chci aby se vyzuli. No, jednúc to bylo v zimě, když jsem pak v chodbě viděl, co jim vyteklo z těch bot, co by tedy v případě nevyzutí ,,šlo" do koberce, tak jsem si oddechl. Raději budu za pitomce, než abych pak 3 hodiny čistil koberec. :roll: :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 5. 2008 22:07

vím že na návštěvách se vyzouvat nemá, ale bylo by mi to blby tam litat v botech... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod eRiper 11. 5. 2008 23:28

No to máš pak dilema :lol: U nás se vždycky vyzouvalo a i když sem byl někde na návštěvě tak tam taky. Přece si nebudem nosit bordel domů ne. Uplně miluju americké filmy jak se v posteli válí v botách. Prasata hamburgrové :mrgreen:
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 5. 2008 00:17

takovej wracker či Zamis se taky furt váli v posteli v botech, ti jsou rádi že se jaksi dostali domů, tak nějaké botky fakec :D

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Jack111 12. 5. 2008 21:19

To návštěvy také nutíte sundat kalhoty a trika? Vždyť přece kdovíkde se ten dobytek otřel (MHD, louka,...) a co kdyby se náhodou rozhodl sednout si do sedačky? Nebo po ní požadujete umýt si ruce (pořádně vydrhnout! mýdlem!), předpokládá se, že na něco bude hrabat. Většinou člověk nešlape v hovnech a v bahně, na normální špínu stačí vysavač a rohožka. Máte ji jenom pro parádu? :D
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 5. 2008 21:24

Doporučuju někdy v zimě přijít v zablácenejch botách domů a projít všechny koberce :)
Nejde o hygienu (bakterie), ale o optickou čistotu, jak už někdo psal, bahno se z koberců vyndavá blbě.
Zutí se mi přijde jako standart.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 13. 5. 2008 21:32

vždy se zouvám :) mě by teda nenapadlo chodit v botech z venku po koberci..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 5. 2008 19:55

lu.kas: Když mám boty znečištěné, tak si je sundám. Člověk občas musí použít hlavu ;-)
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 14. 5. 2008 20:12

Jack111 hlavu nepotřebuji, k sundání obuvi - používám ruce :D

Znovu zopakuji, že chodit doma, či u někoho doma v botách mně přijde totálně divné. :-))
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod includes 14. 5. 2008 20:24

I když mě někdo osloví, abych se nezouval, tak ze slušnosti se zuji :) Už jsem tak vychovaný :D
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aquarkko 14. 5. 2008 20:44

a když to tomu druhýmu doopravdy vadí a radši by vytřel, to je pak taky dobrý :D btw., úplně nesnáším půjčování papučí a nucení si je obout :twisted:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 14. 5. 2008 21:08

jo žhe.. to je další kapitola... :hm

radši tu chvilu na návštěvě přežiju bosky než byt donucen pujčit si papuče :eh

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod snowboarder 14. 5. 2008 21:24

no to úplně nesnáším, a ještě tě nutí od země je zima, vem si je.. brrr nikdy
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod PachezZ 17. 5. 2008 20:17

vzhledem k tomu ze doma nenosim ani ponozky by mi teda vadilo chodit v botech :) na navsteve se zouvam automaticky :)
akorat na stredni na intru sme se obcas nezouvali :)
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka