Normálně se vyzouváte?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 5. 2008 09:17

tak ale to máte ízy, němci jsou líný jako prasata aby se zouvali, my jsme chytřejší, my jsme líný jako prasata na to, abysme uklízeli :D
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Michal P 6. 5. 2008 10:05

Copak tobě doma neuklízí služebná? :D
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod jezek 6. 5. 2008 10:22

Už vypsal konkurz na novou,která ho bude vyzouvat?Jsi to přehlíd? ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 5. 2008 11:02

Michal P píše:Copak tobě doma neuklízí služebná? :D

asi nejsem tak ve vatě :eh
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod cumel30 6. 5. 2008 11:40

Keďže si neviem zaviazať šnúrky na Adidaskách,tak vždy musím použiť obuvák,alebo inú osobu na pomoc,ale vždy si ich pekne uložím do radu ako vojakov.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vizitix 7. 5. 2008 19:10

Já se samozřejmě normálně vyzouvám, ale když jsem byl v Anglii tak v rodině jsme chodili v botech i bos.. jak kdy..
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 7. 5. 2008 19:27

jezek píše:V Německu se dělal průzkum o Češích a vydilo jim na nás,že je u nás nutíme sezouvat.A vysvětlení bylo,že chceme vidět,jestli nemají díry na ponožkách :roll:

Ten výzkum měl takovou vypovídající hodnotu (dle výsledku), jako kdybych podle něj soudil o Němcích, že jsou hlupáci, když si myslí takovou hovadinu. :oboze

Já se zouvám, nesnesl bych to, aby se doma chodilo v botách. Připadal bych si jako - prase. Komu *****í nohy z bot, ať si vezmu čisté fusky, použije deo do bot a také na nohy.
Když přijdu k někomu na návštěvu, tak se automaticky vyzouvám. Je mně jedno, zda je léto, nebo zima.

Ono se prý nehodí (snad dle pravidel etikety) nechávat návštěvu zout, či ji dokonce nabídnout přezůvky apod. V tomto směru (opakuji v tomto směru ;-) ) je mně etiketa ukradená. Je mně jedno, zda si případná návštěva vezme přezůvky, půjčí si ,,návštěvnickou obuv", nebo chodí v ponožkách. Ale aby se mně po bytě promenádoval někdo v botách .... to by ta návštěva velmi rychle skončila :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod kukin 7. 5. 2008 20:49

A v japonsku to je tak, že přezout hosta je vlastně pozornost od hostitele, jinak se taky zouvám. Proti smradu jsou taky dobré stélky do bot s akt. uhlím. Večer vytáhnout, dát větrat a je to:)
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mirdasl 8. 5. 2008 19:18

A to ti amíci si ještě v těch botech lehnou do postele..taky sem viděl..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 5. 2008 19:42

taky se stává :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 8. 5. 2008 19:51

a nejen amíkům :D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 9. 5. 2008 23:29

Co se vám nezdá? Mě naopak přijde směšné, když mě někdo nutí se zouvat, když nechci. Nejhorší jsou návštěvy, kde vás vyzujou ještě venku a boty si následně nesete v ruce. Tam mi důvod skutečně uniká, protože při tomto manévru člověk vymete celou chodbu ponožkami.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 10. 5. 2008 06:39

Ale on je průser, že to dělá úplně každej :D Vždycky když k nám přijde návštěva, tak říkáme nezouvejte se a oni stejně se zujou :hm
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod averton 10. 5. 2008 07:02

mne to pride normalne sa vyzit; predsa nebudem lietat v botach po kobercoch a este horsie po parketach..Inak co ma prekvapilo, ze sa zacinaju vyzuvat aj montery; bud sa vyzuju pripadne si daju navleky co nezvykli robievat 8-P
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 5. 2008 16:45

Já když dělal v letech 1994 až 2004 technika slaboproudých systémů a jezdil i po domácnostech tak jsem bral návleky nebo vyzouvání jako samozřejmost. Někteří zákazníci, hlavně v těch prvních letech, mi říkali že se s tím ještě nesetkali. Dneska už je to naštěstí běžné.
...
Michal P
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka