Normálně se vyzouváte?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 5. 2008 21:24

... když přijdete k sobě domů nebo k někomu na návštěvu??? Ja myslím že každy se normálně vyzuje a doma chodí v papučích nebo bosky..

A jak to dělají američani? V žádném filmu jsem neviděl žeby se na návštěvě nebo doma vyzuli.. :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod chemistry 5. 5. 2008 21:25

nechodím na návštevy a už vôbec nie do ameriky :-D
chemistry between us
chemistry
Nadšenec

Odeslat příspěvekod snowboarder 5. 5. 2008 21:27

v Ulici se už taky nezouvají, to jsme to dopracovali
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 5. 2008 21:38

v jaké Ulici?? :D

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod snowboarder 5. 5. 2008 21:41

snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 5. 2008 22:06

tož tahle ulice to je malá amerika :)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod snowboarder 5. 5. 2008 22:09

spíš mexiko :D telenovela :D
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Revan 5. 5. 2008 22:27

ano, v cizine neni zvykem se vzouvat pri navsteve. nevim proc, ale je to tak. Vsude se vetsinou silene divili, kdyz jsme se automaticky vzuli.
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod snowboarder 5. 5. 2008 22:29

no bodejť, kdo to má pak čuchat, Češi jsou fetišisti
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod jezek 6. 5. 2008 06:15

V Německu se dělal průzkum o Češích a vydilo jim na nás,že je u nás nutíme sezouvat.A vysvětlení bylo,že chceme vidět,jestli nemají díry na ponožkách :roll:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 5. 2008 09:07

a to jako normálně chodí po baráku cely den v těch botech co sněma lítali venku?? Jednak jsou třeba od bahna nedejbože psích hovínek a zpocené ne?

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod kukin 6. 5. 2008 09:13

MarkFX: přesně tak:)
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 5. 2008 09:15

schweiner eine
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 5. 2008 09:15

tak to jsou lulini... :D

snowboarder píše:schweiner eine

cožeto? :shock: Ty jsi taky lulin :mrgreen:
Naposledy upravil MarkFX dne 6. 5. 2008 09:16, celkově upraveno 1

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod michee 6. 5. 2008 09:15

Chodit celý den v uzavřených botech, běhat s tím po koberci, to by mě fakt hrozně bavilo :D.......natahat si do baráku svinstvo, to fakt néé.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 5. 2008 09:17

tak ale to máte ízy, němci jsou líný jako prasata aby se zouvali, my jsme chytřejší, my jsme líný jako prasata na to, abysme uklízeli :D
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Michal P 6. 5. 2008 10:05

Copak tobě doma neuklízí služebná? :D
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod jezek 6. 5. 2008 10:22

Už vypsal konkurz na novou,která ho bude vyzouvat?Jsi to přehlíd? ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 5. 2008 11:02

Michal P píše:Copak tobě doma neuklízí služebná? :D

asi nejsem tak ve vatě :eh
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod cumel30 6. 5. 2008 11:40

Keďže si neviem zaviazať šnúrky na Adidaskách,tak vždy musím použiť obuvák,alebo inú osobu na pomoc,ale vždy si ich pekne uložím do radu ako vojakov.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vizitix 7. 5. 2008 19:10

Já se samozřejmě normálně vyzouvám, ale když jsem byl v Anglii tak v rodině jsme chodili v botech i bos.. jak kdy..
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 7. 5. 2008 19:27

jezek píše:V Německu se dělal průzkum o Češích a vydilo jim na nás,že je u nás nutíme sezouvat.A vysvětlení bylo,že chceme vidět,jestli nemají díry na ponožkách :roll:

Ten výzkum měl takovou vypovídající hodnotu (dle výsledku), jako kdybych podle něj soudil o Němcích, že jsou hlupáci, když si myslí takovou hovadinu. :oboze

Já se zouvám, nesnesl bych to, aby se doma chodilo v botách. Připadal bych si jako - prase. Komu *****í nohy z bot, ať si vezmu čisté fusky, použije deo do bot a také na nohy.
Když přijdu k někomu na návštěvu, tak se automaticky vyzouvám. Je mně jedno, zda je léto, nebo zima.

Ono se prý nehodí (snad dle pravidel etikety) nechávat návštěvu zout, či ji dokonce nabídnout přezůvky apod. V tomto směru (opakuji v tomto směru ;-) ) je mně etiketa ukradená. Je mně jedno, zda si případná návštěva vezme přezůvky, půjčí si ,,návštěvnickou obuv", nebo chodí v ponožkách. Ale aby se mně po bytě promenádoval někdo v botách .... to by ta návštěva velmi rychle skončila :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod kukin 7. 5. 2008 20:49

A v japonsku to je tak, že přezout hosta je vlastně pozornost od hostitele, jinak se taky zouvám. Proti smradu jsou taky dobré stélky do bot s akt. uhlím. Večer vytáhnout, dát větrat a je to:)
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mirdasl 8. 5. 2008 19:18

A to ti amíci si ještě v těch botech lehnou do postele..taky sem viděl..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 5. 2008 19:42

taky se stává :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 8. 5. 2008 19:51

a nejen amíkům :D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 9. 5. 2008 23:29

Co se vám nezdá? Mě naopak přijde směšné, když mě někdo nutí se zouvat, když nechci. Nejhorší jsou návštěvy, kde vás vyzujou ještě venku a boty si následně nesete v ruce. Tam mi důvod skutečně uniká, protože při tomto manévru člověk vymete celou chodbu ponožkami.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 10. 5. 2008 06:39

Ale on je průser, že to dělá úplně každej :D Vždycky když k nám přijde návštěva, tak říkáme nezouvejte se a oni stejně se zujou :hm
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod averton 10. 5. 2008 07:02

mne to pride normalne sa vyzit; predsa nebudem lietat v botach po kobercoch a este horsie po parketach..Inak co ma prekvapilo, ze sa zacinaju vyzuvat aj montery; bud sa vyzuju pripadne si daju navleky co nezvykli robievat 8-P
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 5. 2008 16:45

Já když dělal v letech 1994 až 2004 technika slaboproudých systémů a jezdil i po domácnostech tak jsem bral návleky nebo vyzouvání jako samozřejmost. Někteří zákazníci, hlavně v těch prvních letech, mi říkali že se s tím ještě nesetkali. Dneska už je to naštěstí běžné.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod snowboarder 11. 5. 2008 18:34

no u mě se jednou technik od O2 zul, od tý doby je radši nechávám jít v botech a pak vytřu :-))
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MgX 11. 5. 2008 19:01

No, jednou jedinkrát jsem se setkal s tím, že si nějací technici vzali sebou návleky. Což řeší problém s vyzouváním a ,,smrádkem" :mrgreen:

Jinak jsem už párkrát zažil, že se ,,kucí" divili, že chci aby se vyzuli. No, jednúc to bylo v zimě, když jsem pak v chodbě viděl, co jim vyteklo z těch bot, co by tedy v případě nevyzutí ,,šlo" do koberce, tak jsem si oddechl. Raději budu za pitomce, než abych pak 3 hodiny čistil koberec. :roll: :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 5. 2008 22:07

vím že na návštěvách se vyzouvat nemá, ale bylo by mi to blby tam litat v botech... :hm

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod eRiper 11. 5. 2008 23:28

No to máš pak dilema :lol: U nás se vždycky vyzouvalo a i když sem byl někde na návštěvě tak tam taky. Přece si nebudem nosit bordel domů ne. Uplně miluju americké filmy jak se v posteli válí v botách. Prasata hamburgrové :mrgreen:
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 5. 2008 00:17

takovej wracker či Zamis se taky furt váli v posteli v botech, ti jsou rádi že se jaksi dostali domů, tak nějaké botky fakec :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Jack111 12. 5. 2008 21:19

To návštěvy také nutíte sundat kalhoty a trika? Vždyť přece kdovíkde se ten dobytek otřel (MHD, louka,...) a co kdyby se náhodou rozhodl sednout si do sedačky? Nebo po ní požadujete umýt si ruce (pořádně vydrhnout! mýdlem!), předpokládá se, že na něco bude hrabat. Většinou člověk nešlape v hovnech a v bahně, na normální špínu stačí vysavač a rohožka. Máte ji jenom pro parádu? :D
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 5. 2008 21:24

Doporučuju někdy v zimě přijít v zablácenejch botách domů a projít všechny koberce :)
Nejde o hygienu (bakterie), ale o optickou čistotu, jak už někdo psal, bahno se z koberců vyndavá blbě.
Zutí se mi přijde jako standart.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 13. 5. 2008 21:32

vždy se zouvám :) mě by teda nenapadlo chodit v botech z venku po koberci..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 5. 2008 19:55

lu.kas: Když mám boty znečištěné, tak si je sundám. Člověk občas musí použít hlavu ;-)
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 14. 5. 2008 20:12

Jack111 hlavu nepotřebuji, k sundání obuvi - používám ruce :D

Znovu zopakuji, že chodit doma, či u někoho doma v botách mně přijde totálně divné. :-))
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod includes 14. 5. 2008 20:24

I když mě někdo osloví, abych se nezouval, tak ze slušnosti se zuji :) Už jsem tak vychovaný :D
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aquarkko 14. 5. 2008 20:44

a když to tomu druhýmu doopravdy vadí a radši by vytřel, to je pak taky dobrý :D btw., úplně nesnáším půjčování papučí a nucení si je obout :twisted:
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 14. 5. 2008 21:08

jo žhe.. to je další kapitola... :hm

radši tu chvilu na návštěvě přežiju bosky než byt donucen pujčit si papuče :eh

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod snowboarder 14. 5. 2008 21:24

no to úplně nesnáším, a ještě tě nutí od země je zima, vem si je.. brrr nikdy
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod PachezZ 17. 5. 2008 20:17

vzhledem k tomu ze doma nenosim ani ponozky by mi teda vadilo chodit v botech :) na navsteve se zouvam automaticky :)
akorat na stredni na intru sme se obcas nezouvali :)
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eRiper 17. 5. 2008 20:32

aquarkko píše: úplně nesnáším půjčování papučí a nucení si je obout :twisted:

Tak to jsme na tom stejně :-D Hlavně u babičky když tam dvakrát do roka zajdu. Má takové 30 roků staré jako kdyby takové mančestráky. Blééé :-!
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod glider 19. 5. 2008 19:26

doma sa vyzuvam
na navsteve tiez....ale pokial som bol cely den obuty, tak radsej ani nejdem dalej......
a ked pride navsteva vsetci az na jedneho sa vyzuju........teta najskor pobeha po vsetkych miestnostach a az potom ju donutime :-))

eRiper píše:

Tak to jsme na tom stejně :-D Hlavně u babičky když tam dvakrát do roka zajdu. Má takové 30 roků staré jako kdyby takové mančestráky. Blééé :-!

jj dojdem babke.......sade koberce.....teplo jak v pr.deli.....juj zima je dajte si papuce :oboze
.bad.decision.matters.
glider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod michee 19. 5. 2008 22:30

Přesně tak, raději chodím tam, kde vím, že mě do papučí nenazují a budu si tam ťapat jen tak v ponožkách nebo bosky. Ale jednu věc nesnáším ještě víc, když si někdo půjčí moje papučky (nedávno moje papučky půjčila ségra kamarádce, no pěkně jsem zuřila :grr: ).
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 5. 2008 22:34

tak to by mi asi moc nevadilo, navíc holkám se nohy snad ani nepotí takže proč ne?

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 19. 5. 2008 22:51

bo je to jak půjčovat si zubní kartáček...jaks přišel na to, že se holkám nepotijou nohy? ony taky maj potní žlázy :D
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 5. 2008 22:54

Vy s tím naděláte... u nás na vesnici u babičky se tohle dělá běžně :D

Jinak teď nedávno u nás byl nějakej instalatér a to snad by bylo lepší, kdyby se vůbec nezul. A naopak si nasadil ještě aspoň troje gumáky
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 5. 2008 10:29

ale no tak dobře, ale nejradši jsem, když si nemusím brát ničí boty než svoje...už pro ten pocit :D
aquarkko
Legenda